ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 31/10 έως και 4/11

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 31/10 έως και 4/11



Γνωστό έγινε από την ΕΣΚΑ-Η το πρόγραμμα αγώνων σε όλες τις κατηγορίες από το Σάββατο 30 Οκτωβρίου έως και την Τετάρτη 4 Νοεμβρίου. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα έχει, ανά κατηγορία, ως εξής (σε παρένθεση οι διαιτητές):
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 8μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-Γλαύκος (Παπαχρυσανθακόπουλος και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκή-ΕΑΠ (Μαρινάκης και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 7.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Ηρακλής Πύργου (Σινόπουλος και Καφέζας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Βαρθολομιό (Πλέγας και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Προμηθέας (Τσακιράκη και Συνοδινός).
Β΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 3.30μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-ΓΕΠ/Ιφιτος (Κωνσταντινίδου και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Ληξουρίου, 1.30μ.μ.: Ληξούρι-Αίολος Αγυιάς (Παπαδόπουλος και Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ακράτας, 1μ.μ.: Ακράτα-Υπερίων Αμαλιάδας (Κωνσταντινίδου και Λιαρομμάτης).
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 3μ.μ.: Κεφαλονιά-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Παπαδόπουλος και Αποστολόπουλος).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 4μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-Γλαύκος (Μπολάνο και Μουστρης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 11.15π.μ.: ABC/Προοδευτική-ΑΓΕ Ζακύνθου (Τάκης και Μπολάνο). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 7μ.μ.: Απόλλων-Εσπερος ΑΟΠΑ (Αθανασόπουλος και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Προμηθέας 2014 (Κουρλέσης και Μαυροειδής). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 7.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Ολυμπιάδα (Καμήτσος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Προμηθέας-Αίολος Αγυιάς (Παναγιωτόπουλος και Κατσίρης).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 4.30μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-Παναχαϊκή (Κωνσταντινίδου και Παναγόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6μ.μ.: Αιγέας-Σφήκα Αμαλιάδας (Μπολάνο και Μουστρής).
ΔΕΥΤΕΡΑ 2/11
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Εσπερος ΑΟΠΑ (Σοφιανόπουλος, Λιόνας και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9μ.μ.: Απολλωνιάδα-Ολυμπιάδα (Μακρόπουλος, Τσακιράκη και Λάμπος). Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 9μ.μ.: Ολυμπιονίκης-ΝΕΠ (Καμήτσος, Μαρινάκης και Κωστής). «Αέθλειον», 6.30μ.μ.: Ανδραβίδα-Γαλήνη (Καμήτσος, Μαρινάκης και Κωστής).
ΤΕΤΑΡΤΗ 4/11
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Πυρσός-Ακράτα (Κωνσταντινίδου και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-Αστέρας Τέμενης (Κωνσταντινίδου και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Διαγόρας Βραχνεϊκων (Λογοθέτης και Αρβανίτης). Γήπεδο Καράτουλα, 8μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-ΑΕ Αγυιάς (Λάμπος και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 8μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Πήγασος Μπεγουλακίου (Αθανασόπουλος και Κουρλέσης).



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 21:53]  Ακίνδυνος ο Ολυμπιακός των...
[χθες 19:54]  Λ. Αυγενάκης: "Να ξαναγίνει το...
[χθες 18:32]  Σοκ, πέθανε ο Μαραντόνα από...
[χθες 18:02]  «Εβλεπα τον Μέσι και έλεγα θα...
[χθες 17:58]  Ειδική εκπαίδευση για τον τζόγο
[χθες 16:27]  H ένταση με τους διαιτητές και το...
[χθες 16:22]  Χρ. Αλεξοπούλου: Ερώτηση στη Βουλή...
[χθες 16:07]  Παναχαϊκή: Οταν ο Μακρής «έσκασε»...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [02:52:27]