ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ο Καλύβας «σφυρίζει» Αρης - Κεραυνός - Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Ο Καλύβας «σφυρίζει» Αρης - Κεραυνός - Οι διαιτητές της αγωνιστικής



O Γιάννης Καλύβας ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Αρη και τον Κεραυνό. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Πήγασος - Δόξα Χαλανδρίτσας, Φωκάς.
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Πανμοβριακός - Πάτρα 2005, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Παραλίας, 3 μ.μ.: Δόξα Παραλίας - Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ατρόμητος - Λιμνοχώρι, Μπλίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Νίκη - Θύελλα Αιγίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αετός Πατρών - Αιγείρα/Ακράτα, Ρουμπάνης.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Καλάβρυτα - Δαβουρλής, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Αρης - Κεραυνός, Καλύβας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Δίας, Πράνταλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Αχαιός - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Παπαδόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου: Παναιγιάλειος - ΑΠΟ Αρόη, Μέρμηγκας.
Γηπ. Πετρωτού: Ηρακλής Πατρών - ΑΠΣ Πάτραι, Σαμαρτζής.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού: Ικαρος Πετρωτού - Πετεινοί, Τηλιγάδας,
Γηπ. Λακκόπετρας: Δόξα Νιφορεΐκων - Λέων, Ταξιάρχης,
Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός - Πολύτεκνος, Σαμαρτζής.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 12.15 μ.: Αχαϊκός - Περιβόλα, Πολυγένης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Καλλιθέα - Δάφνη, Κονιδάρης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια - Ατρόμητος Λάππα, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αστραπή - Παναχαϊκός, δεν έχει οριστεί.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι - Αστέρας Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Ανω Καστρίτσι, Καραβασίλης.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Ολυμπιακός Πατρών, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας/Ζήρια - Αργυρά, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβυθος - ΠΑΟΚ Πάτρας, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Απόλλων Αιγίου, Οικονόμου.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Αετός Ρίου, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Καλύβας.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Πείρος, Μπακόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - Πυρσός, Βαρνακιώτης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Δόξα Πατρών - Ωλενιακός, Βαβαρούτας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.15 μ.: Γαλήνη - Αστέρας Λεοντίου, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.15 μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Νεάπολη, Γαλανόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Κρίνος, Φωκάς.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γκαβός.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: ΑΕΚ Πατρών - ΑΕ Αρόης, Σταθόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Αυτόνομη, Καμζόλας.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Προοδευτική, Παπαχρήστος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Ατλας, Παλαιολόγος.







Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[09:50]  Γ' Εθνική: Μπορούν μέχρι και την άνοδο...
[χθες 21:05]  Παναχαϊκή: Ήρθαν Μπρους και...
[χθες 15:36]  Τα τελευταία εισιτήρια του...
[χθες 15:33]  Ηρθαν οι ξένοι του Προμηθέα
[χθες 14:45]  Αφιέρωμα «Π»: Οι Αμερικανοί (και ο...
[χθες 14:39]  Στιβικό... πινγκ-πονγκ μετά τις...
[χθες 12:58]  Νίκος Μπαλάσης για Πανελλήνιο...
[χθες 12:39]  Παναχαϊκή: Ο Φοίνικας του...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [13:29:09]