ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 20/4 έως και 2/5

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 20/4 έως και 2/5



Γνωστό έγινε το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από το Σάββατο 20/4 μέχρι και την Πέμπτη 2/5. Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Ιωνικός-Ιτιές (Λεβεντάκος και Σινόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6.15μ.μ.: Αιγέας-Αστέρια Αχαϊας (Ελ Ανύ και Καλογερόπουλος).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 7.30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Ολυμπιακός Αιγίου (Καμήτσος και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ABC/Προοδευτική-ΑΕΚ Κάτω Παναγιάς (Λεβεντάκος και Σινόπουλος). Γήπεδο Καράτουλα, 4μ.μ.: Πύργος ΄99-Κένταυρος (Κανελλόπουλος και Χουλιάρας). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 8.15μ.μ.: Γαστούνη-Ηλιδα (Ελ Ανύ και Καλογερόπουλος).
Γ2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 8μ.μ.: Νέοι Γλαύκου 2017-Γαλαξίας Δεμενίκων (Αθανασόπουλος και Κωστής).
ΜΙΝΙ: «Τόφαλος», 12.30μ.μ.: Προμηθέας 2014 Ζ΄-Απολλωνιάδα Γ΄ (Πλέγας και Μουστρης). Κλειστό γυμναστήριο Καμαρών, 3.30μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Ηφαιστος/Αχιλλέας. Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 3.30μ.μ.: Ροϊτικα-ΕΑΠ (Βλάχος και Μαυροειδής). Γήπεδο Καράτουλα, 5.45μ.μ.: Πύργος ΄99-Τιτάνες Πύργου (Κανελλόπουλος και Χουλιάρας). Γήπεδο Καράτουλα, 7.30μ.μ.: Υπερίων Αναλιάδας-Ηρακλής Πύργου (Κανελλόπουλος και Χουλιάρας). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 2.30μ.μ.: Αστέρια Αχαϊας-Προμηθέας 2014 (Σινόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 1.15μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-ΑΓΕ Ζακύνθου (Ελ Ανύ και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 2.45μ.μ.: Αστέρια Αμαλιάδας Β΄-Ανδραβίδα (Ελ Ανύ και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 4μ.μ.: Αιγέας-Αστέρια Αμαλιάδας (Ελ Ανύ και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.15μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Κεφαλληνιακός (Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 2.15μ.μ.: Προμηθέας 2014 Ε΄-Αίολος Αγυιάς Γ΄ (Σφέικου).
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 7μ.μ.: Προμηθέας Β΄-ΠΑΣ Ναυπάκτου (Κουρλέσης).
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4
Α2 ΕΣΚΑ-Η (26η αγωνιστική): Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 6μ.μ.: Σφήκα Αμαλιάδας-Γαλήνη (Μακρόπουλος και Αθανασόπουλος).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 7μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Σκαγιοπούλειο (Καρπάνος και Κυριακου). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Σείριος-ΑΕ Αγυιάς (Κανελλόπουλος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 7μ.μ.: Αχαϊκός-ΕΦΑ Αιγίου (Ελ Ανύ και Κωστής).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 6μ.μ.: Φοίνικας Αγυιάς-Ολυμπιακός (Τσακαλογιάννης και Κουρλέσης). «Τόφαλος», 8μ.μ.: Σοπωτό-Αετός (Τσακαλογιάννης και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Ροϊτικα-Αγιος Δημήτριος (Κανελλόπουλος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Πετεινοί-Πυρσός (Σοφιανόπουλος και Χουλιαρας).
Γ2 ΕΣΚΑ-Η: «Αέθλειον», 8μ.μ.: ΑΓΣ Στρουσίου-Πατρέας (Σινόπουλος και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6μ.μ.: Βαρθολομιό-Καλάβρυτα (Σινόπουλος και Πλέγας).
ΜΙΝΙ: Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 6.30μ.μ.: Ολυμπιάδα Β΄-Παναχαϊκή (Αγγ. Μπολάνο και Ι. Μπολάνο). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 5μ.μ.: ABC/Προοδευτική Γ΄-Απολλωνιάδα Β΄ (Χουλιαρας και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 2.45μ.μ.: Προμηθέας 2014 ΣΤ΄-Αίολος Αγυιάς Δ΄ (Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 4μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-ABC/Προοδευτική (Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 3.15μ.μ.: Προμηθέας Β΄-Προμηθέας 2014 Γ΄ (Τσακιράκη και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 3.15μ.μ.: Γλαύκος-Ολυμπιάδα (Π. Κουρλέσης και Αγ. Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 4.30μ.μ.: Γλαύκος-Προμηθέας Δ΄ (Π. Κουρλέσης και Αγ. Κουρλέσης).
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 12μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Προμηθέας 2014 (Βλάχος και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 5μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-ΕΑ Παραλίας (Ελ Ανύ και Κωστής).
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 6μ.μ.: Προμηθέας Γ΄-ΕΑΠ (Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 8μ.μ.: Ολυμπιάδα-Γλαύκος (Τσακιράκη).
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Προμηθέας Γ΄ (Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 5μ.μ.: ΕΑΠ-ΠΑΣ Ναυπάκτου (Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 7μ.μ.: Γλαύκος-Προμηθέας Β΄ (Βλάχος).
ΠΕΜΠΤΗ 2/5
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 6.30μ.μ.: ΠΑΣ Ναυπάκτου-ABC/Προοδευτική (Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 8.30μ.μ.: ΕΑΠ-Γλαύκος (Τσακιράκη).




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[18:31]  Την παραίτησή της υπέβαλε η ΕΔ του ΠΕΑΚ
[17:12]  Οι boxerinos της Παναχαϊκής στην...
[17:08]  Ο Μπλατ δεν κράτησε τον λόγο του για...
[17:05]  Ατρόμητος: Παραίτηση - βόμβα του...
[16:49]  Απόλλων: Αγκαλιά με Νιφόρα και Τσάμη
[16:43]  Ξεκινάει σήμερα ο Ατρόμητος Πατρών!
[16:09]  Αντίστροφη μέτρηση για το Πανελλήνιο...
[16:07]  Προμηθέας: Τώρα φουλ για Μαργαρίτη








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [19:52:49]