Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 07:07      4°-14° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ολο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα μέχρι την Τετάρτη

Ολο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα μέχρι την Τετάρτη



Από την ΕΣΚΑ-Η έγινε γνωστό το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου, καθώς επίσης και τα παιχνίδια της Δευτέρας και της Τετάρτης. Αναλυτικά όλοι αγώνες (σε παρένθεση οι διαιτητές):
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 12/10
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 6.30μ.μ.: Κόροιβος-ΓΕΠ/Ιφιτος (Κανελλόπουλος και Βλάχος). «Αέθλειον», 8.30μ.μ.: Ανδραβίδα-Ολυμπιονίκης (Κανελλόπουλος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 9μ.μ.: Αγυιά-Προμηθέας (Ελ Ανύ και Τσακιράκη).
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13/10
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 4.30μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Υπερίων Αμαλιάδας (Μακρόπουλος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 3.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Αχαιός ΄47 (Ελ Ανύ και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑ Παραλίας (Αθανασόπουλος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Παναχαϊκή (Κρεσταινίτης και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 8.30μ.μ.: Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 (Κοτσίρης και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 5μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-ΕΑΠ (Σινόπουλος και Κατηφόρης). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 5.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός (Ασλανίδης και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 2μ.μ.: Βαρθολομιό-Κεφαλονιά (Μακρόπουλος και Σφέικου).
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 14/10
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 2.30μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-ΑΓΕ Ζακύνθου (Καρπάνος, Μακρόπουλος και Κατηφόρης).
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 1.30μ.μ.: Κεφαλληνιακός-ΝΕΠ (Λεβεντάκος και Κωστής).
ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 2μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Τιτάνες Πύργου (Λαμπίρης και Πλέγας). «Τόφαλος», 5μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Αθανασόπουλος και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, ΑΓΕ Ζακύνθου-Κόροιβος (Παντελίδου). Κλειστό γυμναστήριο Ληξουρίου, 3.30μ.μ.: Ληξούρι-Αγυιά (Λεβεντάκος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ακράτας, 2μ.μ.: Ακράτα-Κεφαλονιά (Λάμπος και Μάρκου). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, Ολυμπιάδα-Προμηθέας (Μαρινάκης και Κυριάκου). Βοηθητικό Αμαλιάδας, 4.15μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-ABC/Προοδευτική (Λαμπίρης και Πλέγας). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 2μ.μ.: Απόλλων-Κεφαλληνιακός (Ασλανίδης και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 5.15μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Γλαύκος (Σινόπουλος και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνη, 6.30μ.μ.: Γαστούνη-Ηρακλής Πύργου (Λαμπίρης και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Παναχαϊκή (Κοτσίρης και Αδαμόπουλος).
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 15/10
Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Καρακάσης, Κοτσίρης και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα (Κωνσταντινίδου, Τσακαλογιάννης και Λάμπος). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8.30μ.μ.: Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης (Σοφιανόπουλος, Καμήτσος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.30μ.μ.: ΕΑΠ-Απολλωνιάδα (Βαρδάλος, Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-ΑΕ Λεχαινών (Παναγιώτου, Λαμπίρης και Αθανασόπουλος).
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 16/10
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Νίκη Προαστείου (μαρινάκης, Ασλανίδης και Αδαμόπουλος).
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 17/10
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: ΑΕ Προαστείου-Αχαιός ΄47 (Γεράνιος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Κρόνος-Σφήκα Αμαλιάδας (Κανελλόπουλος και Μάρκου). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Γαλήνη-Πανωλενειακός (Μακρόπουλος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Κρεσταινίτης και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 8μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Κρήνη΄97 (Καρακάσης και Λεβεντάκος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5μ.μ.: Παναχαϊκός-Ανδραβίδα (Λογοθέτης και Διαμαντή).



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 19:29]  Ο Γλαύκος νέα απώλεια στην Πάτρα
[χθες 19:21]  Ο Κεραυνός Αιγίου έχασε στη Νέα...
[χθες 19:04]  Ο Εσπερος ΑΟΠΑ ήττα από Ιωνικό ΝΦ
[χθες 18:42]  Η Ακράτα νικήτρια στο ντέρμπι
[χθες 18:32]  Ηττα για ΝΕΟ Ληξουρίου
[χθες 17:38]  Με το δεξί στην Α2 ο ΝΟΠ
[χθες 17:06]  Λ. Αναστασόπουλος: «Να διδαχθούμε...
[χθες 17:04]  Γ' Εθνική: Αυτοκτόνησε ο Διαγόρας,...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [07:07:55]