Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 10:18      6°-14° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Η κλήρωση για Παναχαϊκή, ΕΑΠ, Ολυμπιάδα, ΑΟ Αιγιαλέων, Κόροιβο

Η κλήρωση για Παναχαϊκή, ΕΑΠ, Ολυμπιάδα, ΑΟ Αιγιαλέων, Κόροιβο



Εγινε η κλήρωση στην Α2 Εθνική βόλεϊ ανδρών με τις ομάδες του Νότου να χωρίζονται σε δύο Υποομίλους και στην κληρωτίδα να μπαίνουν Παναχαϊκή, ΕΑΠ, Ολυμπιάδα, ΑΟ Αιγιαλέων, Κόροιβος. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Ολυμπιάδα - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - ΑO Aιγιαλέων
Πανιώνιος - Καλαμάτα 80
Φοίβος Μελισσίων - ΟΦΗ

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Ολυμπιάδα
Ροδίων Άθλησις - Πανερυθραϊκός
ΑO Aιγιαλέων - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Καλαμάτα 80

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Πανερυθραϊκός - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις
Καλαμάτα 80 - ΑO Aιγιαλέων
Ολυμπιάδα- ΟΦΗ

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Πανιώνιος
Ολυμπιάδα - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - ΑO Aιγιαλέων

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Καλαμάτα 80 - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ολυμπιάδα
ΑO Aιγιαλέων- Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - ΟΦΗ

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Φοίβος Μελισσίων - ΑO Aιγιαλέων
Ολυμπιάδα- Καλαμάτα 80
Πανερυθραϊκός - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Ροδίων Άθλησις - Φοίβος Μελισσίων
Αιγιαλέων Αιγίου - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Πανερυθραϊκός
Πανιώνιος - ΟΦΗ

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Ροδίων Άθλησις - Ολυμπιάδα
ΑO Aιγιαλέων - Πανερυθραϊκός
Καλαμάτα 80 - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Φοίβος Μελισσίων

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Ολυμπιάδα - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις
Πανιώνιος - ΑO Aιγιαλέων
Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Πανιώνιος
ΑO Aιγιαλέων- Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Ολυμπιάδα

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Πανιώνιος - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ολυμπιάδα
Καλαμάτα 80 - Ροδίων Άθλησις
ΑO Aιγιαλέων- ΟΦΗ

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Καλαμάτα 80
Ολυμπιάδα - Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις - AO Αιγιαλέων
ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

AO Αιγιαλέων - Φοίβος Μελισσίων
Καλαμάτα 80 - Ολυμπιάδα
Πανιώνιος - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - ΟΦΗ

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Ροδίων Άθλησις
Ολυμπιάδα- AO Αιγιαλέων
Πανερυθραϊκός - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Πανιώνιος

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Παναχαϊκή - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος - ΕΑΠ
Νέοι Βύρωνος - Απόλλων Αθηνών
Δραπετσώνα - ΑΕ Αρμενίων

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Δραπετσώνα - Παναχαϊκή
Κέρκης Σάμου - Κόροιβος
ΕΑΠ- Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Απόλλων Αθηνών

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Κόροιβος- Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Κέρκης Σάμου
Απόλλων Αθηνών - ΕΑΠ
Παναχαϊκή - ΑΕ Αρμενίων

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Δραπετσώνα - Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή - Κόροιβος
Κέρκης Σάμου - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - ΕΑΠ
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Απόλλων Αθηνών - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Παναχαϊκή
ΕΑΠ - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος - ΑΕ Αρμενίων

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Δραπετσώνα - ΕΑΠ
Παναχαϊκή - Απόλλων Αθηνών
Κόροιβος - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Κέρκης Σάμου

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Κέρκης Σάμου - Δραπετσώνα
ΕΑΠ - Παναχαϊκή
Απόλλων Αθηνών - Κόροιβος
Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Κέρκης Σάμου - Παναχαϊκή
ΕΑΠ - Κόροιβος
Απόλλων Αθηνών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Δραπετσώνα

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Παναχαϊκή - Δραπετσώνα
Κόροιβος - Κέρκης Σάμου
Νέοι Βύρωνος - ΕΑΠ
Απόλλων Αθηνών - ΑΕ Αρμενίων

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Δραπετσώνα - Κόροιβος
Κέρκης Σάμου - Νέοι Βύρωνος
ΕΑΠ - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Παναχαϊκή
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Νέοι Βύρωνος - Δραπετσώνα
Κόροιβος - Παναχαϊκή
Απόλλων Αθηνών - Κέρκης Σάμου
ΕΑΠ- ΑΕ Αρμενίων

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Δραπετσώνα - Απόλλων Αθηνών
Παναχαϊκή- Νέοι Βύρωνος
Κέρκης Σάμου -ΕΑΠ
ΑΕ Αρμενίων - Κόροιβος

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑΠ- Δραπετσώνα
Απόλλων Αθηνών - Παναχαϊκή
Νέοι Βύρωνος - Κόροιβος
Κέρκης Σάμου - ΑΕ Αρμενίων

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Δραπετσώνα - Κέρκης Σάμου
Παναχαϊκή- ΕΑΠ
Κόροιβος-Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Νέοι Βύρωνος




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 21:32]  Ο Προμηθέας μεγάλη νίκη στην...
[χθες 18:13]  ΟΙ Αχαιοί ρέφερι που ανεβαίνουν...
[χθες 17:59]  Γ. Καμποσιώρας: «Υπερασπίζομαι...
[χθες 16:57]  Στον Ναυπακτιακό ο Γκόγκιτς!
[χθες 15:48]  Ράπτης και Πελεκούδας στην Εθνική...
[χθες 15:38]  Διαγόρας: «Στο ίδιο έργο θεατές...»
[χθες 15:36]  Φανέλες της ΑΕΚ στο Μουσείο...
[χθες 15:17]  Μπράουν και Μέιερ για Προμηθέα και...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [10:18:48]