Πέμπτη 16 Αυγούστου 18:36      23°-36° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η για 21-22/4, 23/4 και 25/4

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η για 21-22/4, 23/4 και 25/4



Πλούσια δράση σε όλα τα τοπικά πρωταθλήματα που βρίσκονται ακόμη σε εξέλιξη περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η για το Σαββατοκύριακο 21-22/4, τη Δευτέρα 23/4 και την Τετάρτη 25/4. Αναλυτικά:
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 7.30μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Κένταυρος (Μακρόπουλος και Σταθόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 5.30μ.μ.: Κρόνος Στρεφίου-Ηρα Προαστείου (Μακρόπουλος και Σταθόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Διαγόρας Βραχνεϊκων-Υπερίων Αμαλιάδας (Κοτσίρης και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Αχαϊκός (Κοτσίρης και Καλογερόπουλος).
ΜΙΝΙ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 1μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-Τιτάνες Πύργου Β΄ (Λάμπος και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 2.15μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Κεφαλληνιακός (Λάμπος και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 3.30μ.μ.: Κόροιβος-Τιτάνες Πύργου (Λάμπος και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Καμαρών, 5μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-Κεραυνός (Ελ Ανύ). Κλειστό γυμναστήριο Καμαρών, 6.15μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Ηφαιστος/Αχιλλέας Β΄ (Ελ Ανύ). Γήπεδο Γαστούνης, 5.30μ.μ.: Αιγέας-Ηρακλής Πύργου (Λάμπος και Τσακιράκη). Γήπεδο Γαστούνης, 6.45μ.μ.: ΑΕ Λεχαινών-Ηρακλής Πύργου Β΄ (Λάμπος και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 6.30μ.μ.: ABC/Προοδευτική Β΄-Παναχαϊκή (Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 2.45μ.μ.: Αίολος Αγυιάς Γ΄-Προμηθέας Γ΄ (Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 2μ.μ.: Γλαύκος Β΄-ΕΑ Παραλίας Β΄ (Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 3.15μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Γλαύκος (Κωστής).
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κανελλόπουλος και Σινόπουλος).
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4
Α1 ΕΣΚΑ-Η (εξ αναβολής): Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 4μ.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Ολυμπιονίκης (Δημόπουλος και Κωνσταντινίδου). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 2μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Ληξούρι (Παναγιώτου και Μαρινάκης). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 2μ.μ.: Ολυμπιάδα-Κεφαλονιά (Τσούνας και Κρεσταινίτης).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 12μ.: Κεφαλληνιακός-Τρίτων (Σοφιανόπουλος και Γιαννόπουλος).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Καμαρών, 7μ.μ.: Ολυμπιακός Αιγίου-Γαστούνη (Διαμαντή και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 6μ.μ.: Πετεινοί-Ολυμπιακός (Κρεσταινίτης και Σινόπουλος).
Γ2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 5.30μ.μ.: Τιτάνες Πύργου-Καλάβρυτα (Μαρινάκης και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 7.30μ.μ.: Πύργος ΄99-ΑΓΣ Στρουσίου (Μαρινάκης και Κουλουμπαρίτσης). «Τόφαλος», 8.30μ.μ.: Φοίνικας Αγυιάς-Αστέρας Τέμενης (Γεράνιος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 4μ.μ.: Γαλαξίας Δεμενίκων-Ηλιδα (Διαμαντή και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8μ.μ.: Ροϊτικα-Κυλλήνη (Κρεσταινίτης και Σινόπουλος).
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 8μ.μ.: Απόλλων-ΕΑ Παραλίας (Κωστής και Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 2μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-ΑΓΕ Ζακύνθου (Σινόπουλος και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 6μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Γλαύκος (Γεράνιος και Σφέικου).
ΜΙΝΙ: Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 3μ.μ.: Κεφαλονιά-Απόλλων (Κωστής). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 4.15μ.μ.: Απόλλωνιάδα Β΄-Εσπερος ΑΟΠΑ Β΄ (Κωστής). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 5.30μ.μ.: Απολλωνιάδα-ΕΑΠ (Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αϊολου Αγυιάς, 4μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-ABC/Προοδευτική (Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 5.15μ.μ.: Αστέρια Αχαϊας-Προμηθέας 2014 (Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 2.30μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Προμηθέας Β΄ (Κυριάκου). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 3.45μ.μ.: Αγυιά-Προμηθέας Δ΄ (Κυριάκου). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 4μ.μ.: Ολυμπιάδα-Εσπερος ΑΟΠΑ (Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 5.15μ.μ.: Ολυμπιάδα Β΄-Αίολος Αγυιάς Β΄ (Φωτίου).
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/4
Α1 ΕΣΚΑ-Η (εξ αναβολής): «Τόφαλος», 8μ.μ.: Αγυιά-Προμηθέας 2014 (Βαρδάλος και Ασλανίδης).
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/4
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 8μ.μ.: Σφήκα Αμαλιάδας-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ (Καρακάσης και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.15μ.μ.: ΕΦΑ Αιγίου-Κρόνος (Δημόπουλος και Κωνσταντινίδου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6μ.μ.: Παναχαϊκός-ΝΕΠ (Γεράνιος και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8μ.μ.: Αχαιός ΄47-Πήγασος (Κανελλόπουλος και Λάμπος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: Ποσειδώνας Παραλίας-Νίκη Προαστείου (Κρεσταινίτης και Διαμαντή). «Αέθλειον», 8μ.μ.: ΑΕ Λεχαινών-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Λογοθέτης και Ελ Ανύ). Γήπεδο Καράτουλας, 6μ.μ.: Πανωλενειακός-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Καρακάσης και Λιόνας).
ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[17:52]  Πιθανή η αναβολή της Serie A
[15:58]  Αναγέννηση Ψαθοπύργου: Ανακοίνωσε...
[15:46]  Πήρε και Αίσωπο ο Αετός
[15:25]  Ο Λίποβι σε υψόμετρο 3.328 μέτρων!
[15:23]  Στο τιμ της Αχαγιάς ΄82 ο Δημήτρης...
[15:18]  Ξεκίνημα την Κυριακή για τον Πολύτεκνο
[15:15]  Απόλλων: Δυσκολίες στις μεταγραφές...
[15:03]  Ολα έτοιμα για την πρώτη του Γλαύκου








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [18:36:38]