Τετάρτη 25 Απριλίου 13:52      12°-24° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:


A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3 (4.30 μ.μ.)
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Θύελλα Πατρών, Σαφαρίκας.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Πήγασος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Αετός, Καλύβας.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Αναγέννηση, Φωκάς.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Κεραυνός, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Πανμοβριακός, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Δόξα Παραλίας, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Δαβουρλής, Καδδάς.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3 (4.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μαζαρακίου: Πείρος - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σπηλιωτόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς: Αυτόνομη - Απόλλων Εγλυκάδας, Ντάβλα.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Ικαρος Πετρωτού - Πάτρα 2005, Μιχαλόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζήριας: Ζήρια -Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Αργυρά, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016 - Καλάβρυτα, Αθανασόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/3
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Δίας - Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Διαγόρας 2010, Πετρόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Καμίνια - Αχαιός, Τιμολέων.
Γηπ. Λάππα, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Φαραϊκός, Ανδριανός.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5.30 μ.μ.: Σταροχώρι - Καλλιθέα, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Θύελλας, 5.30 μ.μ.: Ωλενιακός - Τριταιικός, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Πήγασος Πατρών - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 2 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - ΑΠΣ Πάτραι, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Ολυμπιακός - Πολύτεκνος, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Δάφνη, Μπλίκας.
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αχαϊκός, Καδδάς.
Γηπ. Ρίου: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ζαβλάνι/Αίας, Παπάδης.
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Αχιλλέας Καμαρών, Παρδάλης.
Γηπ. Αιγείρας, 5.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Απόλλων Συνοικισμού, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Αναγέννηση/Αίας, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ακράτας, 5.30 μ.μ.: Ακράτα - Αστέρας Τέμενης, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 5.30 μ.μ.: Σκεπαστό - Φλόγα Ροδιάς, Μιχαλόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 4.30: Ανω Καστρίτσι - Προοδευτική, Σαμαρτζής.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/3
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 11 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ροΐτικα, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Πυρσός - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: Γαλήνη - Ρωμανός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Πετεινοί - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Νικολαδάκης.
Γηπ. Αρλας, 5.30 μ.μ.: Αρλα - Δόξα Πατρών, Τσιρίνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 2 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Περιβόλα, Πολυγένης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Σπάρτακος, Βαβίλης.
Γηπ. Σουλίου, 5.30 μ.μ.: Παναχαϊκός - ΑΕΚ Πατρών, Ταξιάρχης.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[13:50]  Να σπάσει τη γκίνια της Αγυιάς πάει η...
[13:48]  Επεσε η αυλαία για τους «Ισοβίτες»
[13:41]  Το φάιναλ-4 κορασίδων της ΕΣΠΕΠ σε...
[13:32]  Συμεωνίδης: «Ο Απόλλων θα έχει τον...
[13:16]  Οι Κορασίδες του Εσπερου ΑΟΠΑ με στόχο...
[12:58]  Μοσχοβάκης: «Η άνοδος για την Αχαγιά'82...
[12:43]  Η παιδική ομάδα του Προμηθέα στη μάχη...
[12:21]  Ράπτης και Μακρυγιάννης στην Εφήβων για...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [13:52:45]