Πέμπτη 18 Οκτωβρίου 04:52      15°-25° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Β

Β' Κατηγορία: Η Δάφνη παίζει με τον Αετό Ρίου



Απουσιάζει το μεγάλο ντέρμπι, αλλά όλα τα σημερινά ματς της Β' Κατηγορίας έχουν τη σημασία τους. Στον Β' Ομιλο, η Δάφνη που κινδυνεύει υποδέχεται τον Αετό Ρίου που κάνει την προσπάθεια να ανέβει στην Α' Κατηγορία. Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Πείρος, Φωκάς.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δίας, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Πήγασος Πατρών, Βαβίλης.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Σταροχώρι, Τσιρίνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Καμίνια, Παππάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Διαγόρας 2010, Αθανασόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Αχαϊκός - Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Ικαρος Πετρωτού, Μαχαίρας - Μουστάκας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Ολυμπιακός Πατρών, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Πολύτεκνος - ΑΠΟ Αρόη, Πολυγένης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη - Αετός Ρίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ντάβλα.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αυτόνομη - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Οικονόμου.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Θύελλα Αιγείρας, Τιμολέων.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Ανδριανός.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αστέρας Τέμενης, Χρονάς.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Πετεινοί - Ηρακλής Πατρών, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - Αρλα, Παπαχρήστος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - ΑΕ Δυμαίων, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών - Ροΐτικα, Παλαιολόγος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Παρδάλης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 10 π.μ.: Σπάρτακος - Προοδευτική, Παπάδης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: ΠΑΟΚ Πατρών - Ανω Καστρίτσι, Ταξιάρχης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Καραβασίλης.
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός - ΑΕ Αρόης, Μπλίκας.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[00:04]  Τι έγινε απόψε στην Α2 ΕΣΚΑ-Η
[χθες 18:06]  Οι Αυστραλοί στέλνουν Ποστέκογλου...
[χθες 14:56]  Κύπελλο: Μεγάλη πρόκριση της...
[χθες 14:48]  Ο ΝΟΠ ετοιμασίες για το Συνέδριο
[χθες 14:43]  Δηλώσεις Σκροπολίθα μετά τη νίκη...
[χθες 14:14]  Η κλήρωση του πρωταθλήματος Α2...
[χθες 12:01]  Ο Προμηθέας 2014 το 2 στα 2
[χθες 11:33]  Ευρωπαϊκός θρίαμβος για Προμηθέα,...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [04:52:10]