Πέμπτη 18 Οκτωβρίου 19:56      15°-25° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Τζαγκαράκης και Καλύβας στα ντέρμπι

Ερασιτεχνικό: Τζαγκαράκης και Καλύβας στα ντέρμπι



Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης και ο Γιάννης Καλύβας θα διευθύνουν τα δύο ντέρμπι της 17ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας, Αετός - Θύελλα και Αναγέννηση - Νίκη. Οι διαιτητές όλων των αγώνων έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 (3 μ.μ.)
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Θύελλα Αιγίου, Μακρυπόδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Ατρόμητος, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Νίκη, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Εθνικός Σαγεΐκων, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Προαστείου: Αετός Π. - Θύελλα Π., Τζαγκαράκης.
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Αρης, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Δόξα Παραλίας - Λέων, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Φωστήρας, Φωκάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Ωλενιακός, Καδδάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Καλλιθέα - Ατρόμητος Λάππα, Τηλιγάδας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: ΠΑΣ Πάτραι - Ψηλαλώνια, Σαφαρίκας.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Σκεπαστό, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα - Κεραυνός 2016, Τρίγκας.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Φοίνικας, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - ΑΕ Δρεπάνου, Σαμαρτζής.
Γηπ. Καλαβρύτων, 5 μ.μ.: Καλάβρυτα - Δήμος Διακοπτού, Ανδριανός.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Πείρος, Φωκάς.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δίας, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Πήγασος Πατρών, Βαβίλης.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Σταροχώρι, Τσιρίνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Καμίνια, Παππάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Διαγόρας 2010, Αθανασόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Αχαϊκός - Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Ικαρος Πετρωτού, Μαχαίρας - Μουστάκας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Ολυμπιακός Πατρών, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Πολύτεκνος - ΑΠΟ Αρόη, Πολυγένης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη - Αετός Ρίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ντάβλα.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αυτόνομη - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Οικονόμου.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Θύελλα Αιγείρας, Τιμολέων.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Ανδριανός.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αστέρας Τέμενης, Χρονάς.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Πετεινοί - Ηρακλής Πατρών, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - Αρλα, Παπαχρήστος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - ΑΕ Δυμαίων, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών - Ροΐτικα, Παλαιολόγος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Παρδάλης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 10 π.μ.: Σπάρτακος - Προοδευτική, Παπάδης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: ΠΑΟΚ Πατρών - Ανω Καστρίτσι, Ταξιάρχης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Καραβασίλης.
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός - ΑΕ Αρόης, Μπλίκας.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[19:39]  Ο Ν. Χρονάς σφυρίζει Αρης - Θύελλα...
[18:59]  Η Παναχαϊκή και άλλες 9 ομάδες πήραν...
[18:27]  Καμπάνα στην Παναχαϊκή 3.500 ευρώ και...
[16:56]  Αετός Ρίου: Επιστρέφει μετά από 6 μήνες
[16:30]  Γ' Εθνική: Μπορούν οι «Αχαιοί»,...
[12:43]  Νίκος Ρουμελιώτης: «Οριστική η απόφαση...
[12:19]  Νίκος Ρουμελιώτης: «Η Παναχαϊκή...
[08:46]  Αχαΐα: Σήμερα η κηδεία του Γιώργου...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [19:56:11]