Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου 08:35      12°-21° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Δύο μεγάλα ντέρμπι στο πρόγραμμα

Ερασιτεχνικό: Δύο μεγάλα ντέρμπι στο πρόγραμμα



Δύο μεγάλα ντέρμπι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων της Β' Κατηγορίας. Για τον Α' Ομιλο, ο Πείρος υποδέχεται τον Αχαιό και για τον Β' Ομιλο, ο Ικαρος Πετρωτού θα αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα Εγλυκάδας. Αναλυτικά:

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Δίας - Διαγόρας 2010, Ντάβλα.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Ατρόμητος Λάππα, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος - Αχαιός, Τιμολέων.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Φαραϊκός, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Καλλιθέα, Ταξιάρχης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Ικαρος Πετρωτού - Απόλλων Εγλυκάδας, Ανδριανός.
Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Μέγας Δικέφαλος, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Πολύτεκνος - ΑΠΣ Πάτραι, Χρονάς.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αυτόνομη - Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Αετός Ρίου, Φωκάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Μιχαλόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Πολυγένης.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Αστέρας Τέμενης, Οικονόμου.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Αχιλλέας Καμαρών, Σαμαρτζής.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Απόλλων Συνοικισμού, Αθανασόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Πετεινοί, Τηλιγάδας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Πυρσός, Παρδάλης.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Δόξα Πατρών - Αρλα, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Ηρακλής Πατρών, Παπαχρήστος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Γαλήνη, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Προοδευτική - Ανω Καστρίτσι, Τσιρίνης.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών - Παναχαϊκός, Παλαιολόγος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Περιβόλα - Δόξα Ελαιώνα, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Σπάρτακος - ΑΕ Αρόης, Γκαβός.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 17:11]  Κύπελλο Ερασιτεχνών: Το πρόγραμμα...
[χθες 13:25]  ΕΠΟ: Λεφτά «γιοκ» για τις ομάδες...
[χθες 11:21]  Από τον Ιανουάριο δοκιμαστικά στην...
[χθες 09:21]  Οικογενειακή βραδιά για τα...
[χθες 20:16]  Το ΠΕΑΚ Πάτρας συμμετέχει στις...
[χθες 19:13]  Πρωτιά Γλαύκου στο «Χρ....
[χθες 19:00]  Κορδός: «Υπάρχει ικανοποίηση,...
[χθες 18:51]  Το «ευχαριστώ» του Δημήτρη και της...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [08:35:31]