Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 19:27      4°-14° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου



Ο Σπύρος Παππάς ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στη Θύελλα Πατρών και τον Εθνικό Σαγεΐκων. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 (4 μ.μ.)
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Δαβουρλής, Φωκάς.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Θύελλα Αιγίου, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Αρης, Καλύβας.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Αναγέννηση, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Εθνικός Σαγεΐκων, Παππάς.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Πήγασος, Ανδριανός.
Γηπ. Προαστείου: Αετός - Νίκη, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Φωστήρας, Οικονόμου.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010 - Πήγασος Πατρών, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ: ΑΠΣ Πάτραι - Πάτρα 2005, Μακρυπόδης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Ολυμπιακός Πατρών, Ιωαννίδης.
Γηπ. Ρίου: Μέγας Δικέφαλος - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ντάβλα.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Αργυρά, Πετρόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Καλάβρυτα, Χρονάς.
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Αναγέννηση/Αίας, Σαμαρτζής.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Καμίνια - Ωλενιακός, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Φαραϊκός - Πείρος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Καλλιθέα - Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Μπλίκας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Παπάδης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Σταροχώρι - Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 4 μ.μ.: Τριταιικός - Αστέρας Μιντιλογλίου, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Αχαιός - Δίας, Γιαννόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Αχαϊκός - Ικαρος Πετρωτού, Τρίγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Αετός Ρίου, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 1 μ.μ.: Αυτόνομη - Πολύτεκνος, Διαμαντόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Δάφνη - Ζαβλάνι/Αίας, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 4 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - ΑΠΟ Αρόη, Τιμολέων.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Κεραυνός 2016, Καδδάς.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4 μ.μ.: Σκεπαστό - Θύελλα Αιγείρας, Βαβίλης.
Γηπ. Τέμενης, 4 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Φοίνικας Σαλμενίκου, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Δήμος Διακοπτού, Παλαιολόγος.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Μαχαίρας - Μουστάκας.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 (4 μ.μ.)
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς: ΑΕ Αρόης - Παναχαϊκός, Τηλιγάδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Πετεινοί, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ρωμανός, Χαμουζάς.
Γηπ. Αρλας, 4 μ.μ.: Αρλα - Πυρσός, Τσιρίνης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 4 μ.μ.: Ροΐτικα - Δόξα Πατρών, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 4 μ.μ.: ΑΕ Δυμαίων - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Πρέζας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - ΠΑΟΚ Πατρών, Παππάς.
Γηπ. Ροδιάς, 1 μ.μ.: Λύκοι Αιγιάλειας - Περιβόλα, Νικολαδάκης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Προοδευτική - Σπάρτακος, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ζήριας, 4 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - ΑΕΚ Πατρών, Παπαχρήστος.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 




Πρόσφατα
[18:01]  Δωρεάν μαθήματα σκάκι από τον ΣΕΠΟΚΕ
[17:16]  Απόλλων: Η διάθεση των εισιτηρίων με...
[15:48]  Από Τρίτη πρωί τα εισιτήρια του ντέρμπι...
[14:47]  Στις 5 μ.μ. το Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
[14:35]  Ντιναμό Κιέβου η αντίπαλος της ΑΕΚ
[14:18]  Γ΄ Εθνική μπάσκετ: Οι κορυφαίοι...
[14:12]  Πρώτο θέμα στην Πάτρα η «Πανάχα»!
[14:11]  «Κούγιας και Φυντάνης φίλοι για πάντα»!

 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [19:27:20]