Κυριακή 22 Οκτωβρίου 07:23      12°-22° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Νίκος Μέρμηγκας ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας, Αετός - Κεραυνός. Οι διαιτητές στα ματς του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
A' KATHΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9 (5 μ.μ.)
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Νίκη, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Λέων, Μαχαίρας - Μουστάκας.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Θύελλα Π., Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Αρης, Σαμαρτζής.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Ατρόμητος, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Εθνικός Σαγεΐκων, Σαφαρίκας.
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Φωστήρας, Σακελλαρίου.
Γηπ. Προαστείου: Αετός - Κεραυνός, Μέρμηγκας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9 (5 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Ατρόμητος Λάππα, Πολυγένης.
Γηπ. Μαζαρακίου: Πείρος - Πήγασος Πατρών, Οικονόμου.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ: ΑΠΣ Πάτραι - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ρίου: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ολυμπιακός Πατρών, Παππάς.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016 - Φοίνικας, Ντάβλα.
Γηπ. Ροδιάς: Φλόγα Ροδιάς - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Αστέρας Τέμενης, Τρίγκας.
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Θύελλα Αιγείρας, Μιχαλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ.: Κ. Ζάρρας, 11 π.μ.: Καλλιθέα - Διαγόρας 2010, Μπλίκας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Ωλενιακός, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Δίας, Οικονόμου.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 5 μ.μ.: Τριταιικός - Καμίνια, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Σταροχώρι, Παλαιολόγος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5 μ.μ.: Αχαιός - Φαραϊκός, Μακρυπόδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 11 π.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - ΑΠΟ Αρόη, Καδδάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Πολύτεκνος - Αετός Ρίου, Φωκάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Ψηλαλώνια, Μαχαίρας - Μουστάκας.
Γηπ. Αγυιάς, 5 μ.μ.: Αυτόνομη - Ικαρος Πετρωτού, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5 μ.μ.: Αχαϊκός - Μέγας Δικέφαλος, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Δάφνη - Απόλλων Εγλυκάδας, Τιμολέων.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ακράτας, 5 μ.μ.: Ακράτα - Δήμος Διακοπτού, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ροδιάς, 5 μ.μ.:: Απόλλων Συνοικισμού - Σκεπαστό, Χρονάς.
Γηπ. Προαστείου, 5 μ.μ.: Αργυρά - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Παπαχρήστος.
Γηπ. Αβύθου, 5 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - ΑΟ Δρεπάνου, Ιωαννίδης.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 




Πρόσφατα
[00:43]  Στον μικρό τελικό στην Καλαμάτα ο ΑΟ...
[χθες 23:39]  Τι δήλωσαν Μάκης Γιατράς και...
[χθες 21:59]  Η Παναχαϊκή με Παμβοχαϊκό για...
[χθες 21:30]  Ο Ερυθρός Αστέρας 3-1 σετ την...
[χθες 21:07]  Πήραν πόντο τα κορίτσια του...
[χθες 20:55]  Στο φιλικό ντέρμπι η ΕΑΠ 3-1 σετ...
[χθες 18:06]  Η Αχαϊκή υπέκυψε στην Τρίπολη,...
[χθες 18:03]  Α’ Κατηγορία: Τρία η Νίκη, πέντε ο...

 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [07:23:37]