Πέμπτη 23 Οκτωβρίου 05:57      9°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΕΝΘΕΤΑ ΤΗΣ «Π» VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Τα αποτελέσματα στο παιδικό πρωτάθλημα στίβου 16/04/2013  [13:11]

Τα αποτελέσματα στο παιδικό πρωτάθλημα στίβου

Αυξημένη συμμετοχή, καλές επιδόσεις και πολλά ατομικά ρεκόρ χαρακτήρισαν το διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου παίδων - κορασίδων που διεξήχθη την Κυριακή στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Β.Π. Τα αποτελέσματα:
ΠΑΙΔΩΝ
100 Μ
1 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.44 11
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 11.67 9
3 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 11.83 8
4 ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 11.87 7
5 ΘΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.92 6
6 ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 97 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 11.97 5
7 ΚΟΥΡΜΕΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 11.99 4
8 ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.01 3
9 ΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 12.03 2
10 ΜΠΟΥΣΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 12.33 1
11 ΚΑΡΝΑΜΠΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.37 1
12 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 98 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 12.46 1
13 ΜΠΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 12.55 1
14 ΚΟΨΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 12.68
15 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΖΩΗΣ 96 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 12.70
16 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 98 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 12.70
17 ΧΑΛΕΡΜΑΙΕΡ ΡΑΦΑΗΛ 99 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 12.73
18 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 96 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.83
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 97 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.87
20 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 12.96
21 ΛΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 99 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 13.03
22 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 98 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.04
23 ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 13.19
24 ΔΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 13.30

200 Μ
1 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 23.62 11
2 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 23.92 9
3 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 23.99 8
4 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 24.15 7
5 ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 97 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.38
6 ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 24.59 5
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 24.63 4
8 ΝΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.80 3
9 ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 24.86 2
10 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.29 1
11 ΚΑΡΝΑΜΠΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 25.59 1
12 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΗΣ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25.78 1
13 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 25.83 1
14 ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 26.41
15 ΓΚΕΡΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 26.44
16 ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 26.56
17 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26.72
18 ΣΕΡΟΠΙΑΝ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 27.47

400Μ
1 ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 53.85 5
2 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55.09 3
3 ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 56.35 2
4 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 96 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 58.72 1

800Μ
1 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.03.25 5
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.03.92 3
3 ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.12.65 2
4 ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.15.03 1
5 ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2.16.21
6 ΧΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 99 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.16.65
7 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 97 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2.16.84
8 ΤΣΙΧΑΝΙ ΧΡΙΣΤΟ 98 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 2.18.48
9 ΠΙΣΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.21.92
10 ΓΑΚΗΣ- ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2.24.53
11 ΣΑΛΙΑΙ ΟΛΓΚΕΡ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.25.85

1500Μ

1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4.13.10 11
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4.15.57 9
3 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.16.81 8
4 ΚΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 96 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.27.49 7
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.28.76 6
6 ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4.37.85 5
7 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 97 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.41.25 4
8 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.41.59 3
9 ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 98 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.44.76 2
10 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.45.02 1
11 ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΠΙΣΣΑΣ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.46.80 1
12 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4.48.65 1
13 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 99 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4.51.05
14 ΓΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 98 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.53.27
15 ΒΛΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5.00.98
16 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΣ - ΠΑΝ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 5.39.50

3.000Μ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9.44.81 4
2 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9.59.43 2
3 ΚΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 96 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10.17.16 1

110Μ ΕΜΠ
1 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 14.74 11
2 ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 97 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 18.93

400Μ ΕΜΠ
1 ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1.01.21 4
2 ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 96 ΓΣ ΕΡΜΗΣ 1.02.97 2
3 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 97 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.03.26 1

3.000Μ Φ. ΕΜΠ.
1 ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 96 ΓΣ ΕΡΜΗΣ 6.34.98 11
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7.05.66 1

10.000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 51.59.92 11
2 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 52.01.66 9
3 ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 52.30.49 8

4Χ100Μ
1 ΘΩΜΑΣ Θ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 45.23 22
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ Α
2 ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΕΥΘ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 48.89 6
ΜΕΣΟΡΟΠΙΑΝ Ν
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ
ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡ
3 ΣΚΟΥΡΤΗΣ Κ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 49.21 4
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Δ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π
ΖΙΩΓΑΣ Α
4 ΚΟΨΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 49.97 2
ΠΟΛΙΤΗΣ
ΓΑΚΗΣ ΒΛΑΧΟΣ
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΖΩΗΣ

4Χ400Μ
1 ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.43.57 22
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΨ 3.57.59 2
ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΚΑΣ

ΜΗΚΟΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 6.92 11
2 ΚΟΥΡΜΕΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.12 3
3 ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6.02 2
4 ΝΤΟΥΝΤΙΝΣΚΙ ΑΤΑΝΑΣ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 5.54 1
5 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.30
6 ΤΟΣΚΑΪ ΕΡΙΟΛ 98 ΓΣ ΕΡΜΗΣ 5.21
7 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 99 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 5.11
8 ΛΑΖΑΪ ΕΝΤΡΙ 97 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ 5.10
9 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΠΕΛΟΨ 4.93
10 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 96 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4.91
11 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΓΣ ΕΡΜΗΣ 4.75
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 97 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 4.62
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΑΚΥΡ.

ΥΨΟΣ
1 ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1.74 5
2 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΕ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.70 2.5
3 ΜΟΥΙΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 98 ΓΕ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.70 2.5
4 ΝΤΙΗΛ ΝΤΟΜΙΝΙΚ 98 ΓΕ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.70 1
5 ΣΑΛΙΑΪ ΟΛΓΚΕΡ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.60
6 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 97 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.60
7 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.55

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 96 ΓΕ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 13.13 3
2 ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΕ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 11.56 1
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 11.05

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 16.74 11
2 ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 15.86 9
3 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 97 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.90 3
4 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13.16 2
5 ΜΙΝΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 11.60 1

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 97 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 45.79 11
2 ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 40.67 2
3 ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 96 ΓΕ ΠΑΛΑΙΡΟΣ 39.22 1
4 ΜΙΝΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 23.5

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 96 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 60.32 11
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 55.50 9
3 ΒΛΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 97 ΓΕ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 43.50 6
4 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 97 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 40.02 5
5 ΜΑΝΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 97 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 39.84 4
6 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ 38.80 3
7 ΚΟΥΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 35.20 2
8 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 34.70 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 75
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 63
ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 48
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 39
ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 30
ΑΟ ΠΕΛΟΨ 27
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 21
ΓΕ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 16
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 15
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 14
ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 14
ΓΣ ΕΡΜΗΣ 13
ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 7
ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 7
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 5
ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ 3
ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2
ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2
ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1
ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 1


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
100Μ
1 ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΗ 98 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.93 11
2 ΤΖΕΜΟΛΑΡΙ ΑΝΝΑ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.97 9
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 13.00 8
4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.02 7
5 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.15 6
6 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.17 5
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 98 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 13.18 4
8 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 13.32 3
9 ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.42 2
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.50 1
11 ΤΣΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 97 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.55 1
12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.62 1
13 ΛΑΜΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.64 1
14 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.66 1
15 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 97 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 13.68 1
16 ΚΛΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.76 1
17 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 98 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 13.77 1
18 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 13.86 1
19 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.87 1
20 ΑΣΚΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 14.30
21 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 14.36
22 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 99 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 14.48
23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΕΥΓΕΝΙΑ 99 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 14.50
24 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 99 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 14.61
25 ΖΑΜΠΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 14.77
26 ΜΑΝΤΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 14.83
27 ΔΕΡΒΙΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 14.95
28 ΜΑΡΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 15.09
29 ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 15.09
30 ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 15.20
31 ΜΑΡΝΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 15.24
32 ΜΕΛΙΑΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 15.38
33 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 15.48
34 ΣΤΡΕΚΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 16.02
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ ΑΚΥΡ

200Μ
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.61 11
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26.88 9
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 27.07 8
4 ΤΣΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 97 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 27.97 7
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΙΛΒΙΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28.11 6
6 ΛΑΜΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28.29 5
7 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 28.48 4
8 ΣΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 28.86 3
9 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 97 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 29.61 2
10 ΤΑΦΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29.67 1
11 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29.85 1
12 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 98 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 29.86 1
13 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 29.90 1
14 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 30.14
15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 97 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 30.29
16 ΝΙΚΟΛΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 30.39
17 ΦΟΥΚΑ ΘΕΝΙΑ ΑΓΑΘΗ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30.71
18 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 99 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 30.72

400Μ
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 58.01 11
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.00.63 9
2 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.06.58 3
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.07.20 2
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 97 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 1.08.91 1

800Μ
1 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 98 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.29.60 7
2 ΚΡΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2.30.65 5
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2.32.17 4
4 ΤΣΙΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 98 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.35.30 3
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2.39.30 2
6 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.40.17 1
7 ΜΠΟΥΝΙΑ ΙΟΥΛΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.52.70
8 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΕΓΚ

1500Μ
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5.00.71 11
3 ΚΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5.01.23 9
4 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.03.11 8
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.07.69 4
6 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 98 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.21.63 3
7 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5.48.15 2
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ 96 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 6.03.51 1
9 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6.09.86
10 ΜΠΑΛΙΟΥ ΚΕΤΙΟΛΑ 99 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 6.32.06

3.000 Μ
1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 12.50.68 2
2 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.37.36
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ 96 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 14.30.66

5.000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΚΑΡΡΑ ΚΑΛΙΟΠΗ 96 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 26.43.19 11
2 ΣΤΑΜΜΑΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 97 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 26.54.03 9
3 ΚΑΤΟΧΙΑΝΟΥ ΧΑΪΔΩ 96 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 27.07.89 8
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΛΙΚΗ 99 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 27.35.67 7
5 ΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 28.05.74 6
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 28.22.68 5
7 ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ 97 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 29.26.16 4
8 ΘΕΟΧΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 30.09.61 3
9 ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 30.18.30 2
10 ΡΟΔΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 30.32.88 1
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΕΓΚ
ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΓΚ

100Μ ΕΜΠ
1 ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 15.18 11
2 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΑΝΔΡΕΑΝΝΑ 96 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 16.34 9
3 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 16.99 5
4 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 17.18 4
5 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 17.35 3
6 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 18.40 2
7 ΜΑΝΤΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 18.74 1
8 ΓΚΙΤΖΙΡΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ 98 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 20.10
9 ΜΑΡΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 20.50
10 ΜΗΤΣΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 21.50

4Χ100Μ
2 ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 50.90 22
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 97
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99
ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΝΙΚΗ 96
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 54.62 4
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
1 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 98 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 56.58 2
ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98
ΣΑΡΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98
ΜΙΤΣΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 96
4 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΚΥΡ
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΚΑΤΙΦΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΥΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

4Χ400Μ
1 ΚΡΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΛΟΨ 4.16.31 22
ΚΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΓΚΟΛΦΗ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 4.33.68 2
ΒΕΝΕΡΗ Α
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ
ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΝΙΚΗ

ΜΗΚΟΣ
1 ΜΠΙΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 97 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 5.39 11
2 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5.37 9
3 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΑΝΔΡΕΑΝΝΑ 96 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.01 8
4 ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.90 7
5 ΓΚΟΛΦΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 98 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 4.86 6
6 ΝΤΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 97 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.83 5
7 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 98 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 4.80 4
8 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 4.77 3
9 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 97 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.68 2
10 ΚΑΚΚΑΒΑ 98 ΠΑΤΡΑΙΚΗ 4.60 1
11 ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.59 1
12 ΑΣΚΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 4.58 1
13 ΣΤΑΜΟΥ 98 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 4.51 1
14 ΤΖΕΜΟΛΑΡΙ ΑΝΝΑ 99 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.47
15 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4.47
16 ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 4.47
17 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 97 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.40
18 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 4.37
19 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.37
20 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 99 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4.36
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 98 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.28
22 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 97 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4.26
23 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.19
24 ΓΚΙΤΖΙΡΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ 98 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.13
25 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 99 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 4.07
26 ΖΑΜΠΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.06
27 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.03
28 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 3.86
29 ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3.85
30 ΔΕΡΒΙΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3.80
31 ΣΤΡΕΚΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 3.67
32 ΜEΛΙΑΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 99 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3.66

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΙΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 97 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 11.68 11
2 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11.16 9
3 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.01 8
4 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 10.69 7

ΥΨΟΣ
1 ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.64 11
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 96 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.58 9
3 ΝΤΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 97 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1.52 6
4 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 98 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1.46 4.5
4 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 98 ΓΕ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.46 4.5
6 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.46 3
7 ΚΑΚΑΒΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 98 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.38 2
8 ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.38 1
9 ΔΡΟΥΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 98 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.34

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΠΑΣΑ ΤΣΕΛΕΣΤΑ 98 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 11.18 8
2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΑΝΝΑ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.94 6
3 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 97 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.46 5
4 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 98 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 10.36 4
5 ΜΑΛΚΑ ΕΛΝΤΑ 99 Γ Σ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 10.18 3
6 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 10.12 2
7 ΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 98 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 10.00 1
8 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 8.88
9 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 8.76
10 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 8.66
11 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 8.36
12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 8.06
13 ΤΣΙΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 99 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7.78
14 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 7.66
15 ΡΟΔΗ ΟΛΓΑ 96 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 7.56
16 ΒΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 99 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 6.65

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΑΝΑ 96 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.66 2

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΠΑΣΑ ΤΣΕΛΕΣΤΑ 98 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 39.09 11
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 36.13 9
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΓΝΑΤΙΑ 97 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 31.56 2
4 ΚΑΜΠΕΡΙ ΡΟΞΕΝΑ 96 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 31.23 1
5 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 97 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 28.20
6 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 27.59
7 ΜΑΛΚΑ ΕΛΝΤΑ 99 Γ Σ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 26.41
8 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 98 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 23.87
9 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 21.32
10 ΤΣΙΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 99 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 19.90
11 ΡΟΔΗ ΟΛΓΑ 96 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 14.28
12 ΒΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 99 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 10.97

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 85
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 76
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 44
ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 43
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 32
ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 30
ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 27
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 23
ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 21.5
ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 21
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 20
ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 17
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 16
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11
ΑΟ ΠΕΛΟΨ 6.5
ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 3
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 3
ΓΣ ΕΡΜΗΣ 3
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2

* Στη φωτογραφία τα κορίτσια της Παναχαϊκής και του Πέλοπα που διακρίθηκαν στη σκυταλοδρομία 4Χ400μ.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [05:57:28]