ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 24/10 έως και 28/10

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 24/10 έως και 28/10



Γνωστό έγινε από την ΕΣΚΑ-Η το αγωνιστικό πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ-Η από το Σάββατο 24/10 έως και την Τετάρτη 28/10. Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια έχουν, ανά κατηγορία, ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 7.30μ.μ.: Απόλλων-ΕΑ Παραλίας (Αθανασόπουλος και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 7.30μ.μ.: ΕΑΠ-Προμηθέας 2014 (Καμήτσος και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 7.30μ.μ.: Γλαύκος-Παναχαϊκός (Λάμπος και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 3μ.μ.: Βαρθολομιό-Εσπερος ΑΟΠΑ (Πλέγας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Προμηθέας-Παναχαϊκή (Τσακιράκη και Κατσίρης).
Β΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 1μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Πλέγας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Καράτουλα, 4μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Κεφαλληνιακός (Παπαδόπουλος και Μουστρής). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 7μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Ακράτα (Λιόνας και Παπαχρυσανθακόπουλος).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Καράτουλα, 6μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Αιγέας (Παπαδόπουλος και Μουστρης).
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 4μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Κεφαλονιά (Καμήτσος και Θεοδοσόπουλος).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 11.45π.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-ΑΕ Αγυιάς (Διαμαντή και Παναγόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 7μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Προμηθέας (Πλέγας και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 7.30μ.μ.: ΕΑΠ-Παναχαϊκός (Λιόνας και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 3μ.μ.: Ολυμπιάδα-ABC/Προοδευτική (Παπαδόπουλος και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Κόροιβος Αμαλιάδας (Μπολάνο και Παναγιωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 2μ.μ.: Γλαύκος-Ηρακλής Πύργου (Λιόνας και Καφέζας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Απόλλων (Σοφιανόπουλος και Παπαδόπουλος).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 1μ.μ.: Σφήκα Αμαλιάδας-Υπερίων Αμαλιάδας (Αρβανίτης και Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Σινόπουλος και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 4μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Κεφαλονιά (Αθανασόπουλος και Μαυροειδής).
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 9μ.μ.: ΝΕΠ-Νίκη Προαστείου (Σοφιανόπουλος, Κωστής και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Προμηθέας 2014 (Καμήτσος, Μακρόπουλος και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 9μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Ανδραβίδα (Τσακαλογιάννης, Λογοθέτης και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: Γαλήνη-Κεραυνός Αιγίου (Καρακάσης, Λάμπος και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Αραχωβίτικα/Ακταίο (Κανελλόπουλος, Ελ Ανύ και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Απολλωνιάδα (Κωνσταντινίδου, Μαρινάκης και Λιόνας).
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Πυρσός (Ελ Ανύ και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Αθανασόπουλος και Μπολάνο). Κλειστό γυμναστήριο Ακράτας, 8μ.μ.: Ακράτα-ΕΑ Παραλίας (Κωστής και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: Διαγόρας Βραχνεϊκων-Κρόνος (Κανελλόπουλος και Παπαχρυσανθακόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Καράτουλα, 8μ.μ.: Πανωλενειακός-Ηρακλής Πύργου (Καρακάσης και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Σκαγιοπούλειο (Καμήτσος και Συνοδινός).



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 21:53]  Ακίνδυνος ο Ολυμπιακός των...
[χθες 19:54]  Λ. Αυγενάκης: "Να ξαναγίνει το...
[χθες 18:32]  Σοκ, πέθανε ο Μαραντόνα από...
[χθες 18:02]  «Εβλεπα τον Μέσι και έλεγα θα...
[χθες 17:58]  Ειδική εκπαίδευση για τον τζόγο
[χθες 16:27]  H ένταση με τους διαιτητές και το...
[χθες 16:22]  Χρ. Αλεξοπούλου: Ερώτηση στη Βουλή...
[χθες 16:07]  Παναχαϊκή: Οταν ο Μακρής «έσκασε»...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [10:00:35]