ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου



Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Π. - Πανμοβριακός, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Ατρόμητος, Καλύβας.
Γηπ. Πετρωτού, 4.30: Ικαρος Πετρωτού - Αχαιός, Πράνταλος.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4.30 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Δόξα Παραλίας, Ανδριανός.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 4.30 μ.μ.: Δαβουρλής - Καλάβρυτα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθ. - Αετός Πατρών, Καδδάς.
Γηπ. Ακράτας, 4.30 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Αετός Ρίου, Οικονόμου.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7 μ.μ.: Αρης Πατρών - Νίκη Προαστείου, Παπαδόπουλος.
KΥΡΙΑΚΗ 4/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Δίας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τηλιγάδας.
Γηπ. Νιφορεΐκω, 4.30 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων - Πήγασος, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σαφαρίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 4.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου - Ηρακλής Πατρών, Ρουμπάνης.
Γηπ. Πετρωτού, 4.30 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Κεραυνός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - ΑΠΣ Πάτραι, Φωκάς.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10 (4.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός - Πυρσός, Ασπρουλόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: ΑΕ Αιγίου - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Φωκάς.
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά - Αυτόνομη, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Αβυθος, Σαφαρίκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 1 μ.μ.: Αχαϊκός - Ικαρος Λακκόπετρας, Βαβαρούτας.
Γηπ. Αλισσού, 4.30 μ.μ.: Λέων - Περιβόλα, Καδδάς.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Αστραπή - Αστέρας Μιντιλογλίου, Καμζόλας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Δάφνη - Πείρος, Αρκουμάνης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4.30 μ.μ.: Σταροχώρι - Γαλήνη, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Καμίνια - Ατλας, Ασπρουλόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Δρέπανο - Αστέρας Τέμενης, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αγυιάς, 4.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αχιλλέας Καμαρών, Πράνταλος.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - ΠΑΟΚ Πάτρας, Σταθόπουλος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4.30 μ.μ.: Φοίνικας Ζήριας - Φλόγα Ροδιάς, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7 μ.μ.: Πετεινοί - Ζαβλάνι, Παλαιολόγος.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 20:35]  LIVE η 2η αγωνιστική της Α1...
[χθες 19:03]  Η ανακοίνωση του Υπουργείου για τη...
[χθες 18:05]  Οριστικό : Ξανανοίγουν τα γήπεδα,...
[χθες 13:25]  Ανοιξε ξανά το γήπεδο Βραχνεΐκων
[χθες 09:16]  Επίσημα τέλος από την Παναχαϊκή ο...
[χθες 08:43]  O Προμηθέας θέλει να φέρει...
[χθες 23:56]  Επαφή της Παναχαϊκής με Περικλή...
[χθες 23:45]  Ραγδαίες εξελίξεις στην...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [06:22:30]