ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Απόλλων-Αργυρούπολη και ΑΕ Αμπελοκήπων-ΕΑΠ στην πρεμιέρα της Α2 Γυναικών

Απόλλων-Αργυρούπολη και ΑΕ Αμπελοκήπων-ΕΑΠ στην πρεμιέρα της Α2 Γυναικών



Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α' και Β' ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Ε.Α. Πατρών
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 30 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Απόλλων - Αργυρούπολη
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΕΑΠ
Ένωση Βύρωνα - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Απόλλων
Αργυρούπολη - Α.Ε. Αμπελοκήπων
ΕΑΠ - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα -Αργυρούπολη
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - ΕΑΠ
Απόλλων - ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ένωση Βύρωνα
Απόλλων - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αργυρούπολη- Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - ΕΑΠ

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα - Απόλλων
Ε.Α. Πατρών -Αργυρούπολη
Α.Ε. Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - ΕΑΠ
Απόλλων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Αργυρούπολη

7η Αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020

Αργυρούπολη- Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
ΕΑΠ- Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα - ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Αργυρούπολη - Απόλλων
ΕΑΠ- Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Απόλλων - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα - ΕΑΠ
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αργυρούπολη - Ένωση Βύρωνα
ΕΑΠ- Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Απόλλων

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Ένωση Βύρωνα - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Αργυρούπολη
ΕΑΠ- ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Απόλλων - Ένωση Βύρωνα
Αργυρούπολη- ΕΑΠ
ΡΕΠΟ - Α.Ε. Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

ΕΑΠ - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Απόλλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Αργυρούπολη - ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Αργυρούπολη
Απόλλων - ΕΑΠ
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Ένωση Βύρωνα



Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
ΡΕΠΟ - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ. Πετρούπολης

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Γ.Ε. Ηρακλείου - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ - Γ.Ε. Ηρακλείου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Σ. Πετρούπολης

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - ΡΕΠΟ
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Σ. Πετρούπολης

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου

7η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Γ.Ε. Ηρακλείου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ - Γ.Σ. Πετρούπολης

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Γ.Σ.Κ. Ηρακλής- Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Ε. Ηρακλείου
ΡΕΠΟ - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Σ. Πετρούπολης

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - ΡΕΠΟ
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

ΡΕΠΟ - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Σ. Πετρούπολης

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - ΡΕΠΟ
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
ΡΕΠΟ - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - ΡΕΠΟ



Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Σ. Ελπίς
Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Ε.Ο. Σταυρούπολης
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Α.Σ. Ελπίς - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Ο. Καβάλας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Γαία Δράμας

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Ελπίς
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Γ. Νίκη - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Γαία Δράμας

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Ελπίς - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Ε.Ο. Σταυρούπολης

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας - Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Σ. Γαία Δράμας

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Γ.Σ.Γ. Νίκη - A.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας - Α.Σ. Γαία Δράμας

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Α.Σ. Ελπίς - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Ο. Καβάλας - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Σ. Γαία Δράμας

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Σ. Ελπίς

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο. Καβάλας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Σ. Γαία Δράμας

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Ελπίς - Α.Ο. Καβάλας
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας - Γ.Σ.Γ. Νίκη

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Ε.Ο. Σταυρούπολης - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Σ. Ελπίς
Α.Ο. Καβάλας - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Γαία Δράμας

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Ο. Καβάλας



Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. Ασκληπιός
Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Αργώ Βόλου
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Γιάννενα

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Γιάννενα

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Ε.Α. Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Αργώ Βόλου

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Γιάννενα

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Ασκληπιός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Γιάννενα

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Ε.Α. Λαρίσης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Ασκληπιός

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ε.Α. Λαρίσης
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Γιάννενα

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Π.Ο.Γ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Α. Λαρίσης
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Γιάννενα

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Ασκληπιός
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Γιάννενα

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός - Ε.Α. Λαρίσης
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[13:34]  Ερασιτεχνικό: Οι υποχρεώσεις των...
[13:25]  Οι παλαίμαχοι Πάτρας μοίρασαν χαμόγελα
[13:10]  Το πρόγραμμα της ΝΕΠ στην Α΄ Εθνική...
[12:46]  Απόλλων Πάτρας: Με Διαμαντάκο θα...
[10:56]  Σκότωσαν διαιτητή στην Ιταλία
[09:56]  Αχαΐα: Τα 36 σωματεία που κατέθεσαν...
[χθες 23:15]  Ο Κλοπ πιο γρήγορος «400άρης»
[χθες 21:56]  Ανοίγουν τα αποδυτήρια με ευθύνη...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [13:49:21]