ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Ο Γ. Παπαδόπουλος, Πανμοβριακός-Αχαϊκή

Ερασιτεχνικό: Ο Γ. Παπαδόπουλος, Πανμοβριακός-Αχαϊκή



Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 18ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας, ανάμεσα στον Πανμοβριακό και την Αχαϊκή. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:



Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών - Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος.
Γηπ. Παραλίας, 3 μ.μ.: Δόξα Παραλίας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Σαφαρίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Αιγίου, 3 μ.μ.: Παναιγιάλειος - Αρης Πατρών, Καδδάς.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Δαβουρλής - Αετός Πατρών, Πράνταλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Καλάβρυτα - Νίκη, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Κεραυνός, Παπαδόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Πανμοβριακός - Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Ατρόμητος, Οικονόμου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δίας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Πήγασος, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Θύελλα Αιγίου, Ταξιάρχης.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Περιβόλα - Καμίνια, Καραβασίλης.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Αχαϊκός, Τηλιγάδας.
Γηπ. Πετρωτού: Παναχαϊκός - Σταροχώρι, Ιωαννίδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αβύθου: Αβυθος - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Οικονόμου.
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά - Φλόγα Ροδιάς, Χρονάς.
Γηπ. Ρίου: Ανω Καστρίτσι - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καλύβας.
Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης - Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Αστραπή - Πολύτεκνος, Καλύβας.
Γηπ. Πετρωτού, 12 μ.: Πετεινοί - Δόξα Νιφορεΐκων, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Φαραϊκός - Δάφνη, Μπλίκας.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Ικαρος Πετρωτού, Φωκάς.
Γηπ. Λάππα, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Καλλιθέα, Τηλιγάδας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - ΑΕ Δρεπάνου, Πολυγένης.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Γαλήνη, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ριόλου, 3.30 μ.μ.: Κρίνος - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Καμζόλας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Σκεπαστό, Γαλάνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ρωμανός, Κονιδάρης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών - Ικαρος Λακκόπετρας, Αρκουμάνης.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι - Ροΐτικα, Καραβασίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Πείρος - Νεάπολη Πατρών, Παπαχρήστος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Προοδευτική - Σπάρτακος, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Παναχαϊκή 2014 - ΑΕΚ Πατρών, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ατλας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αυτόνομη - ΑΕ Αιγίου, Μπακόπουλος.








Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 15:46]  Οφρυδόπουλος-Λουμπαρδέας: «Καμένη...
[χθες 12:15]  Χρηματικό πρόστιμο σε...
[χθες 09:30]  O Oλυμπιακός για τη νίκη με Αρσεναλ
[χθες 08:45]  H Σούπερ Λιγκ επαφές με Netflix
[χθες 08:08]  H Μάντσεστερ Σίτι άλωσε την έδρα...
[χθες 21:31]  Οι αριθμοί «εξηγούν» την ήττα του...
[χθες 16:45]  LIVE: Το μεγάλο ντέρμπι του...
[χθες 16:27]  Συνέχεια στην Α2 ΕΣΚΑ-Η








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [04:38:06]