ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα έως και τις 22/1

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα έως και τις 22/1



Γνωστό έγινε από την ΕΣΚΑ-Η το αγωνιστικό πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων από σήμερα μέχρι και την Τετάρτη 22/1. Αναλυτικά όλοι΄οι αγώνες έχουν, ανά ημέρα και κατηγορία, ως εξής (σε παρένθεση οι διαιτητές):
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/1
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Παναχαϊκή (Λαμπίρης και Σφέικου).
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8.30μ.μ.: Φοίνικας Αγυιάς-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Ελ Ανύ και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: ΑΕ Προαστείου-Αστέρας Τέμενης (Μακρόπουλος και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Ιωνικός Πατρών-ΕΦΑ Αιγίου (Λάμπος και Θεοδοσόπουλος).
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 5μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Απόλλων (Κουλουμπαρίτσης και Μουστρής). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 1.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Κεφαλονιά (Βλάχος και Λιόνας).
Β΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 7.30μ.μ.: Γλαύκος-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Τσακιράκη και Διαμαντή).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ληξουρίου, 11.30π.μ.: Ληξούρι-Ηρακλής Πύργου (Πλέγας και Φωτόπουλος).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 2μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Παναχαϊκός (Κωστής και Τσουρή).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 1μ.μ.: Πύργος ΄99-ΓΕ Σκιλλούντος (Κουλουμπαρίτσης και Μουστρης). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 2.15μ.μ.: Τιτάνες Πύργου-Αστέρια Αμαλιάδας (Κουλουμπαρίτσης και Μουστρης). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 3.30μ.μ.: Ηρακλής Πύργου Β΄-Ηρακλής Πύργου Α΄ (Κουλουμπαρίτσης και Μουστρής). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 3μ.μ.: Ολυμπιάδα-Προμηθέας 2014 Β΄ (Αποστολόπουλος και Ναστούλης). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 6μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Απολλωνιάδα (Αρβανίτης και Παναγιωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Αίολος Αγυιάς (Πλέγας και Μαυροειδής). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 4.15μ.μ.: Αίολος Αγυιάς Β΄-Παναχαϊκή (Πλέγας και Μαυροειδής). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 3.30μ.μ.: Γλαύκος-ΕΑΠ (Μπολάνο και Σκούτας). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 5μ.μ.: Γλαύκος Β΄-Αστέρια Αχαϊας (Μπολάνο και Σκούτας). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 6.15μ.μ.: Γλαύκος Γ΄-ΕΑ Παραλίας (Μπολάνο και Σκούτας). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 2.30μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-ΑΓΕ Ζακύνθου (Παπαχρυσανθακόπουλος και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 3.45μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-Ανδραβίδα (Παπαχρυσανθακόπουλος και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 5μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης Α΄-Αιγέας Γαστούνης Β΄ (Παπαχρυσανθακόπουλος και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.30μ.μ.: Προμηθέας 2014 Δ΄-Ακαδημία Κεφαλονιάς (Κουρλέσης και Κατσίρης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 3.15μ.μ.: Προμηθέας 2014 Η΄-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Κουρλέσης και Κατσίρης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 4.45μ.μ.: Προμηθέας 2014 ΣΤ΄-Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου (Τάκης και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 6.15μ.μ.: Προμηθέας 2014 Ε΄-ΕΑΠ Β΄ (Τάκης και Συνοδινός).
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 9μ.μ.: Γλαύκος-Αίολος Αγυιάς (Τσακιράκη και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8μ.μ.: Προμηθέας 2014-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κυριακου και Χουλιαρας).
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 2μ.μ.: Ολυμπιονίκης-ΑΓΕ Ζακύνθου (Κρεσταινίτης, Κωστής και Διαμαντή).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 6μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Ροϊτικα (Αδαμόπουλος και Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 8μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Υπερίων Αμαλιάδας (Αδαμόπουλος και Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 1.30μ.μ.: Κεφαλονιά-Σείριος (Πλέγας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 3.30μ.μ.: Κεφαλληνιακός-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Πλέγας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Διαγόρας Βραχνεϊκων-Τρίτων Πατρών (Κουλουμπαρίτσης και Τσουρή).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 2μ.μ.: Απόλλων-ABC/Προοδευτική (Λιόνας και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 2μ.μ.: ΕΑΠ-ΑΓΕ Ζακύνθου (Λογοθέτης και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3μ.μ.: Αίολος2 Αγυιάς-Παναχαϊκή (Κυριακου και Χουλιαρας).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ακράτας, 3.30μ.μ.: Ακράτα-Τιτάνες Πύργου (Βλάχος και Λιαρομμάτης).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 3.30μ.μ.: Απολλωνιάδα Γ΄-Ροϊτικα (Παναγιωτόπουλος και Αρβανίτης). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 5μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ Β΄-Απολλωνιάδα Β΄ (Παναγιωτόπουλος και Αρβανίτης). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 5μ.μ.: Αίολος Αγυιάς Γ΄-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Κυριακου και Χουλιαρας).
ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 3.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος (Κουλουμπαρίτσης και Τσουρή).
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Εσπερος ΑΟΠΑ (Λογοθέτης, Μακρόπουλος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8μ.μ.: ΕΑΠ-Απολλωνιάδα (Καμήτσος, Λαμπίρης και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: Γαλήνη-Σφήκα Αμαλιάδας (Καρακάσης, Ελ Ανύ και Αθανασόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Αίολος Αγυιάς (Κανελλόπουλος, Μαρινάκης και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9μ.μ.: Παναχαϊκός-Προμηθέας 2014 (Τσακιράκη, Κυριακου και Βλάχος).
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8.30μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Σοφιανόπουλος, Λάμπος και Τσουρή).
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Κρήνη ΄97 (Καμήτσος και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 9.30μ.μ.: Νίκη Προαστείου-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ (Κανελλόπουλος και Κουλουμπαρίτης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Κρόνος-Σκαγιοπούλειο (Λαμπίρης και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-ΝΕΠ (Τσακιράκη και Αδαμόπουλος). «Αέθλειον», 8.30μ.μ.: Ανδραβίδα-Αστέρια Αχαϊας (Μακρόπουλος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6.30μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης-ΑΕ Αγυιάς (Μακρόπουλος και Σφέικου).




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[16:35]  Ντέρμπι της Ολυμπιάδας με τον Πανιώνιο
[14:20]  Το βλέμμα του Απόλλωνα στα υπόλοιπα...
[11:22]  Α' Κατηγορία: Πέφτει η αυλαία με...
[χθες 23:24]  Στα χέρια του Γιώργου Μπάρλου η...
[χθες 18:07]  Η Ελλάδα νίκησε 73-63 την...
[χθες 18:06]  Με ποια «φίδια» συμβιώνει ο Μ....
[χθες 18:03]  Η Ακαδημία των Σπορ έτοιμη για...
[χθες 17:57]  Μ' αυτούς κατεβαίνει η εθνική στο...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [21:18:46]