ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου



Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της 9ης αγωνιστικής του Β' Ομίλου της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Κεραυνό και τον Παναιγιάλειο. Οι διαιτητές στα παιχνίδια του σαββατοκύριακου:

A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πάτρα 2005, Πράνταλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών - Πανμοβριακός, Φωκάς.
Γηπ., Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Αχαιός, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πήγασος - Ατρόμητος, Σαφαρίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς: Αετός Πατρών - Αρης Πατρών, Καδδάς.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Νίκη, Μπλίκας.
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Καλάβρυτα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός - Παναιγιάλειος, Ανδριανός.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας - Δόξα Παραλίας, Ρουμπάνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Δαβουρλής, Σαμαρτζής.
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου - Ηρακλής Πατρών, Χρονάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα - Δόξα Νιφορεΐκων, Οικονόμου.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά - ΑΕ Δρεπάνου, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ρίου: ΠΑΟΚ Πάτρας - Φλόγα Ροδιάς, Ντάβλα.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 10 π.μ.: Πετεινοί - Αστραπή, Κονιδάρης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Δάφνη - Αχαϊκός, Αρκουμάνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Πολύτεκνος - Καλλιθέα, Καραβασίλης.
Γηπ. Πετρωτού, 12.15 μ.: Παναχαϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Περιβόλα - Ικαρος Πετρωτού, Σπυρόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι - Αχιλλέας Καμαρών, δεν ορίστηκε.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - Αστέρας Τέμενης, Ντάβλα.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ζαβλάνι/Αίας, Πράνταλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδας, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβυθος - Φοίνικας/Ζήριας, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/10
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πυρσός - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αγγελόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ροΐτικα - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Καμζόλας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ωλενιακός, Ταξιάρχης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.30 μ.: Αστέρας Λεοντίου - Μετόχι, Γαλανόπουλος.
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος - Ικαρος Λακκόπετρας, Γκαβός.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Νεάπολη - Γαλήνη, Βαβαρούτας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Ατλας - Σπάρτακος, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - ΑΕ Αιγίου, Πολυγένης.
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αυτόνομη - Παναχαϊκή 2014, Παπαχρήστος.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 18:29]  Δεν πάει τελικά ο Αυγενάκης στο...
[χθες 18:18]  Ο Στέφανος μαζί με το «Βουνό»!
[χθες 17:33]  Αγώνας δρόμου στον Απόλλωνα για...
[χθες 13:34]  Αγγελος Κοτσόπουλος: Βγάζει μάτια...
[χθες 13:00]  Κύπελλο Ερασιτεχνών: Τα ζευγάρια...
[χθες 12:58]  Μικτές: Τη Δευτέρα οι προπονήσεις...
[χθες 11:39]  Πρόστιμο - μαμούθ 12.500 ευρώ στην...
[χθες 10:50]  Κύπελλο Ερασιτεχνών: Το μεσημέρι η...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [04:55:32]