ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Αρης - ΑΠΣ Πάτραι, ενώ ο Γιάννης Καλύβας θα «σφυρίξει» τον αγώνα Νίκη - Κεραυνός. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Πανμοβριακός, Ρουμπάνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Δίας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Αναγέννηση, Ανδριανός.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Κεραυνός, Καλύβας.
Γηπ. Πετρωτού: Αρης Πατρών - ΑΠΣ Πάτραι, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτα - Καλάβρυτα, Φωκάς.
Γηπ. Αγυιάς: Αετός Πατρών - Θύελλα Αιγίου, Τηλιγάδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Αχαιός - Πάτρα 2005, Καδδάς.
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 4.30 μ.μ.: Αχαϊκή - Λιμνοχώρι, Καλύβας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 4.30 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - ΑΠΟ Αρόη, Μπλίκας.
Δημοτικό Αιγίου, 4.30 μ.μ.: Παναιγιάλειος - Δαβουρλής, Οικονόμου.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός - Πετεινοί, Καραβασίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια - Παναχαϊκός, Πολυγένης.
Γηπ. Λακκόπετρας: Δόξα Νιφορεΐκων - Σταροχώρι, Σαφαρίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου: ΠΑΟΚ Πάτρας - Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 10.30 π.μ.: Αχαϊκός - Αστραπή, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Πολύτεκνος - Ικαρος Πετρωτού, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Καλλιθέα - Αστέρας Μιντιλογλίου, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 1 μ.μ.: Περιβόλα - Ατρόμητος Λάππα, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Δάφνη - Λέων Αλισσού, Αρκουμάνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1.30 μ.μ.: Ολυμπιακός - Αργυρά, Ντάβλα.
Γηπ. Αβύθου, 4.30 μ.μ.: Αβυθος - Αετός Ρίου, Ανδριανός.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αστέρας Τέμενης, Ταξιάρχης.
Γηπ. Καμαρών, 4.30 μ.μ.: Φοίνικας/Ζήρια - Απόλλων Συνοικισμού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Ζαβλάνι/Αίας, Πράνταλος.
Γηπ. Προαστείου, 4.30 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Αχιλλέας Καμαρών, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 4.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Ανω Καστρίτσι, Γιαννόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.)
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: ΑΕ Αιγίου - Αυτόνομη, Παπαχρήστος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Κρίνος, Ρουμπάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 11 π.μ.: Ροΐτικα - Μετόχι, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: Νεάπολη - Πείρος, Κονιδάρης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Γαλήνη - Ωλενιακός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 4.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Δόξα Πατρών, Καραβασίλης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 10.30 π.μ.: Ατλας - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Γαλανόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 10.30 π.μ.: Σπάρτακος - Προοδευτική, Πολυγένης.
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Παναχαϊκή 2014, Βαβαρούτας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4.30 μ.μ.: Σκεπαστό - ΑΕ Αρόης, Γκαβός.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 21:18]  Τα αποτελέσματα και τα γκολ της Β'...
[χθες 15:46]  Γ' ΕΘΝΙΚΗ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LIVE
[χθες 11:00]  Σπύρος Βουλγαράκης: Ένας μεγάλος...
[χθες 20:54]  Ο Απόλλων βγαλμένος από τα παλιά,...
[χθες 20:53]  Ηττα της Ολυμπιάδας 3-0 σετ, νίκη...
[χθες 18:11]  Στο φιλικό για τον...
[χθες 15:55]  Α’ B' Κατηγορία (6η αγωνιστική)...
[χθες 15:42]  Αγραβάνης και Μπαμπ λύτρωσαν τον...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [02:00:34]