ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Τα ονόματα των υποψηφίων της "Οικολογικής Δυτικής Ελλάδας"

Τα ονόματα των υποψηφίων της "Οικολογικής Δυτικής Ελλάδας"



Κατατέθηκε την Κυριακή το απόγευμα ο συνδυασμός της ανεξάρτητης αυθεντικής οικολογικής παράταξης στην Περιφέρεια. Για τρίτη συνεχόμενη φορά, η ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ συμμετέχει στις Περιφερειακές Εκλογές της 26ης Μαΐου με έναν ισορροπημένο συνδυασμό 51 ατόμων (25 γυναίκες, 26 άνδρες). Ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Κώστας Γ. Παπακωνσταντίνου δήλωσε: «Η Περιφέρεια είναι ο φυσικός χώρος της οικολογίας. Μόνο η ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ έχει έντιμες και ουσιαστικές προτάσεις για την Περιφερειακή διαχείριση των φυσικών πόρων, την προστασία των οικοσυστημάτων, την αναβάθμιση της ποιότητας ζωής με γνώμονα πάντα την αειφορία. Θα αγωνιστούμε με τα μέσα που διαθέτουμε απέναντι στην νοοτροπία των κούφιων εντυπώσεων και της αφισσορύπανσης».
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1
ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αλκιβιάδη
2
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
3
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σωτηρίου
4
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5
ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΝΙΚΗ του Ξενοφώντα
6
ΚΟΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του Σωτηρίου
7
ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου
8
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του Αθανασίου
9
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
10
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του Νικολάου
11
ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
12
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου
13
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
14
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Επαμεινώνδα
15
ΤΡΑΜΠΑΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του Παναγιώτη
16
ΤΣΙΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΧΑΪΑΣ
1
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δημητρίου
2
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του Γεωργίου
3
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
4
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Χρήστου
5
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
6
ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΔΑΝΑΗ του Δημητρίου
7
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
8
ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Ιωάννη
9
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφάνη
10
ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
11
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
12
ΝΤΖΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Παναγιώτη
13
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
14
ΠΑΧΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
15
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου
16
ΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Διονυσίου
17
ΣΠΑΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του Αλεξίου
18
ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Μιχαήλ
19
ΤΣΑΧΡΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
20
ΧΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χριστοφόρου
21
ΧΑΣΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΥ) του Γεωργίου
22
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ζήση
23
ΧΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΛΕΙΑΣ
1
ΑΣΤΕΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ του Γεωργίου
2
ΓΟΥΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου
3
ΚΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
4
ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
5
ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΑ του Κωνσταντίνου
6
ΜΩΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
7
ΠΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
8
ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
9
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Διονυσίου
10
ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Τρύφωνα
11
ΧΕΛΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σπυρίδωνος-Διονυσίου
12
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση












Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [22:14:54]