ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Παπαδημάτος: Ημέρα-ορόσημο για την πολιτική, κοινωνική και επιστημονική μου διαδρομή

Παπαδημάτος: Ημέρα-ορόσημο για την πολιτική, κοινωνική και επιστημονική μου διαδρομή



Δήλωση του υποψηφίου δημάρχου Πατρέων κ. Νίκου Παπαδημάτου για την σημερινή κατάθεση κατάρτισης του συνδυασμού «Πάτρα Ενωμένη» στο Πρωτοδικείο Πατρών, καθώς και τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών, διαμερισματικών και τοπικών συμβούλων
ΔΗΛΩΣΗ ΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ
«Είχα την τιμή και την χαρά να καταθέσω σήμερα την υποψηφιότητά μου ως υποψήφιος Δήμαρχος Πατρέων και μαζί το ψηφοδέλτιο νίκης της Δημοτικής μας Παράταξης «Πάτρα Ενωμένη»
Η σημερινή ημέρα αποτελεί για μένα ένα ιστορικό ορόσημο για την πολιτική, κοινωνική και επιστημονική μου διαδρομή. Και αυτό γιατί η απόφασή μου να διεκδικήσω την ψήφο των συνδημοτών μας στις επερχόμενες δημοτικές εκλογές, υλοποιείται με την συγκρότηση ενός πλήρους ψηφοδελτίου.
Η ευρεία συμπαράταξη προσώπων από όλο το φάσμα της πολιτικής ,κοινωνικής , και παραγωγικής ζωής της πόλης, στέλνει μήνυμα συσπείρωσης, σύμπνοιας, συμπόρευσης και κυρίως συνεργασίας για τα συμφέροντα του Πατραϊκού λαού.
Με την αυτή την ευκαιρία, εύχομαι σε όλους τους συνυποψήφιους καλό και τίμιο αγώνα στην κατεύθυνση ανάδειξης και επίλυσης των προβλημάτων του Δήμου.
Διαφορές μπορεί να έχουμε πολλές. Μπορούμε όμως να έχουμε εποικοδομητικό διάλογο και η όποια προγραμματική ή ιδεολογική αντιπαράθεση, να γίνει με όρους πολιτικής ηθικής και αξιοπρέπειας.
Κλείνοντας εκφράζω την βαθιά μου πεποίθηση ότι με αυτό το ψηφοδέλτιο, αλλά και με τις πλήρεις και τεκμηριωμένες θέσεις που έχουμε ήδη αναπτύξει, ο συνδυασμός μας θα επικρατήσει και στις δύο αυτοδιοικητικές αναμετρήσεις που είναι μπροστά μας.
Παράλληλα θέλω να ευχαριστήσω δημόσια όλους τους συνεργάτες μου που συνεισέφεραν για την κατάρτιση του ψηφοδελτίου μας και φυσικά τους δεκάδες υποψηφίους μας που δίνουν και επίσημα από σήμερα μαζί μου την μάχη για να γυρίσουμε σελίδα στην Πάτρα.
Με την βοήθεια του Θεού και με τον αγώνα μας, η νίκη θα είναι δική μας.
Η αντίστροφη μέτρηση άρχισε»

ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
Παπαδημάτος Νικόλαος του Παναγιώτου
Υποψήφιος Δήμαρχος

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΑΥΤΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΤΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
13. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15. ΔΙΔΑΧΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
16. ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
18. ΖΕΡΒΑ ΕΛΒΙΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
19. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
20. ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
22. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΚΑΠΡΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24. ΚΛΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
25. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
27. ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
28. ΚΟΣΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29. ΚΟΤΤΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΗΡΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
30. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
31. ΚΟΥΤΙΒΗ ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
32. ΜΑΛΙΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ
33. ΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
34. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
35. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
36. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
37. ΜΠΑΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
39. ΝΤΙΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
40. ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
41. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
42. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
43. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
44. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΥΡΩΝ του ΒΥΡΩΝΟΣ
45. ΠΙΤΣΗ-ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
46. ΠΛΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
47. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
48. ΣΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
49. ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
50. ΣΚΑΝΑΒΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΜΗ)
51. ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
52. ΤΖΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
53. ΤΣΙΜΕΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
54. ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
55. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
56. ΤΣΟΥΡΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
57. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
58. ΦΟΥΡΦΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΗΝΑΙΟΥ
59. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΚΑΛΟΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΖΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΛΙΝΙΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΦΡΟΥΦΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
2. ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ
5. ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΠΟΛΙΤΗ ΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ.
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ εκλογικής περιφέρειας Ανατολικού τομέα της Δημοτικής ενότητας ΠΑΤΡΕΩΝ
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πατρών)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΥΘΟΥΛΚΑ-ΚΑΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΜΠΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΛΕΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΚΟΡΔΑ-ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7. ΚΟΣΠΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΟΤΤΙΚΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ του ΠΑΝΟΣΤΑΘΗ
9. ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10. ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
13. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΤΣΙΟΥΡΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΦΛΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΨΙΜΑΡΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ εκλογικής περιφέρειας Αρκτικού τομέα της Δημοτικής ενότητας ΠΑΤΡΕΩΝ
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΛΑΒΕΝ-ΡΑΦΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΔΕΡΒΙΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟ
7. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΥΡΩΝΑ
10. ΠΑΤΡΩΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΠΟΔΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΡΗΓΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΡΩΜΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15. ΣΤΡΙΦΤΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17. ΤΖΑΦΕΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ εκλογικής περιφέρειας νότιου τομέα της Δημοτικής ενότητας ΠΑΤΡΕΩΝ
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΓΙΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΡΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΜΑΥΡΑ (ΜΑΪΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
9. ΛΟΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΠΑΡΛΗ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
12. ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
14. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
17. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ εκλογικής περιφέρειας κεντρικού τομέα της Δημοτικής ενότητας ΠΑΤΡΕΩΝ
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)
1. ΑΝΑΛΥΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΚΟΣΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
10. ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
14. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
17. ΣΕΛΕΒΙΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
21. ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
22. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΤΣΕΚΟ ΙΛΙΡ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ της εκλογικής περιφέρειας Δημοτικής ενότητας Παραλίας
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)
1. ΓΕΙΤΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΙΤΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΕΙΤΩΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΕΙΤΩΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΛΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΒΡΥΑΣ της εκλογικής περιφέρειας Δημοτικής ενότητας ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)
1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΚΟΣΙΜΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ της εκλογικής περιφέρειας Δημοτικής ενότητας ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΤΑΝΙΕΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
7. ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ της εκλογικής περιφέρειας Δημοτικής ενότητας Ρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΖΩΓΡΑΦΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ της εκλογικής περιφέρειας Δημοτικής ενότητας Ρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)
1. ΚΑΡΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΝΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΡΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Σημείωση που πρέπει να συμπεριληφθεί: Ο δημοτικός συνδυασμός "Πάτρα Ενωμένη" σεβόμενος την απόφαση των στελεχών μας αλλά και τις αυτοδιοικητικές ζυμώσεις που προηγήθηκαν στις τοπικές κοινωνίες, στηρίζει σε όλες τις τοπικές Κοινότητες ανεξάρτητα ψηφοδέλτια στα οποία συμμετέχουν συνολικά 42 υποψήφιοι που ταυτόχρονα είναι και μέλη της δημοτικής μας παράταξης




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 08:10]  Κ.Σπαρτινός: Γιατί είπα...
[χθες 15:20]  Κ.Σβόλης:Ο καρδιολόγος με το νέο...
[χθες 08:00]  Αχαΐα: Την επόμενη εβδομάδα η...
[χθες 17:57]  Αυτοί είναι οι 24 σκιώδεις...
[χθες 15:10]  Πάτρα:Ευχαριστήρια δήλωση της...
[χθες 14:26]  Πάτρα: Η Μαιζώνος μετά τη νίκη του...
[χθες 19:47]  Κ. Σολωμού: «Ευχόμαστε πως η...
[χθες 18:21]  Αντ. Κουνάβης: «Ο αγώνας μας για...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [16:36:39]