ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Πάτρα: Στο Πρωτοδικείο ο Πελετίδης κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού του

Πάτρα: Στο Πρωτοδικείο ο Πελετίδης κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού του



Ο Δήμαρχος Πατρέων, Κώστας Πελετίδης, κατέθεσε σήμερα το πρωί στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Πατρών, την δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού «Λαϊκή Συσπείρωση», για τον Δήμο Πατρέων.

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Εκλογική Περιφέρεια Βραχναιίκων
1.
ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2.
ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Μεσσάτιδος
1.
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2.
ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3.
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.
ΜΟΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

5.
ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παραλίας
1.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3.
ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων
1.
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

2.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4.
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.
ΑΞΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.
ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7.
ΑΣΠΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8.
ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9.
ΓΕΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10.
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

11.
ΓΩΓΟΥ - ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

12.
ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

13.
ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΟΣΜΑ

15.
ΖΑΓΚΟΥ - ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16.
ΖΑΡΝΑΒΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

17.
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

18.
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

19.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΝΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

20.
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21.
ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

22.
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23.
ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24.
ΚΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25.
ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ

26.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27.
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

28.
ΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

29.
ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

30.
ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

31.
ΜΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

32.
ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ - ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

34.
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35.
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36.
ΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

37.
ΜΠΑΡΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

38.
ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

39.
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

40.
ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

41.
ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

42.
ΠΑΛΑΡΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

43.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

44.
ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

45.
ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

46.
ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

47.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

48.
ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

49.
ΣΑΜΟΥΡΗ - ΒΑΓΕΝΑ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

50.
ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

51.
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

52.
ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

53.
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

54.
ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

55.
ΣΥΡΙΩΤΗ- ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

56.
ΣΥΡΟΚΩΣΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

57.
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

58.
ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

59.
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Εκλογική Περιφέρεια Ρίου
1.
ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.
ΚΑΚΑΤΣΙΔΗ ΡΑΚΕΛΕ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3.
ΚΟΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

4.
ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5.
ΝΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.
ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ
7. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΑΝΟΥ
Υποψήφιος πρόεδρος κοινότητας
1. ΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΡΟΥΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΕΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΒΡΥΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΤΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΛΙΓΚΑ - ΓΡΑΨΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΡΕΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
8. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ
10. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
8. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΟΪΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΗΛΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΑΡΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΟΚΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΛΟΤΑΝΤΑΝΟΥ - ΜΠΕΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΣΑΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΝΟΥΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
10. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΓΙΤΙΚΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΠΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 1ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ Δήμου ΠΑΤΡΕΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΑΣΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΛΙΓΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΤΟΤΣΙΚΑ ΛΑΟΥΡΑ - ΑΝΔΡΕΪΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΘΩΜΑ
11. ΠΕΦΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
12. ΠΙΡΤΣΑΚΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
13. ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
14. ΤΟΥΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15. ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΦΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 2ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ NOTIΟΥ ΤΟΜΕΑ Δήμου ΠΑΤΡΕΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΤΕΤΑΡΙ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΛΑΤΑΚΗ - ΣΤΑΦΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6. ΔΑΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΔΡΙΜΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
15. ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΠΟΜΩΝΗΣ - ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17. ΤΖΑΡΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 3ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ Δήμου ΠΑΤΡΕΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΦΩΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΔΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΖΑΠΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΖΩΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
11. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΚΩΣΤΑ
15. ΡΟΔΙΤΗ ΛΗΤΩ - ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
16. ΡΩΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
17. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 4ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΕΩΣ Δήμου ΠΑΤΡΕΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΒΟΛΤΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΜΗΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΚΟΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
9. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
10. ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
11. ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΜΠΙΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΝΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΑΚΗ
15. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΗΛΙΑ
18. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗ - ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20. ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21. ΣΥΡΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΤΣΟΥΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΙΚΙΣΤΡΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΡΛΟΥΦΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΥΡΩΝ
6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΙΡΑΣ
Υποψήφιος πρόεδρος κοινότητας
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΕΛΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΣΤΡΕΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΛΑΪΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΜΠΙΡΛΗ ΤΑΣΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΣΑΠΑΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΔΟΥΒΕΑΣ ΝΙΚΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΖΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΗΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ
7. ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΧΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΤΑΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΡΕΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΤΣΑΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6. ΦΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΜΑΤΣΙΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΝΤΑΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΠΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΤΖΙΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΔΡΑΓΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΑΣ
Υποψήφιος πρόεδρος κοινότητας
1. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΚΙΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΤΙΤΣΗΣ
Υποψήφιος πρόεδρος κοινότητας

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΛΩΝ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ
2. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 14:39]  Πάτρα:Η συνέντευξη του Γρηγόρη...
[χθες 14:28]  Τασία Τογιοπούλου στην «Π»:Αλλη...
[χθες 08:10]  Κ.Σπαρτινός: Γιατί είπα...
[χθες 15:20]  Κ.Σβόλης:Ο καρδιολόγος με το νέο...
[χθες 08:00]  Αχαΐα: Την επόμενη εβδομάδα η...
[χθες 17:57]  Αυτοί είναι οι 24 σκιώδεις...
[χθες 15:10]  Πάτρα:Ευχαριστήρια δήλωση της...
[χθες 14:26]  Πάτρα: Η Μαιζώνος μετά τη νίκη του...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [20:09:45]