ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Ο Π. Καδδάς στο Κεραυνός - Ατρόμητος

Ερασιτεχνικό: Ο Π. Καδδάς στο Κεραυνός - Ατρόμητος



Ο Παναγιώτης Καδδάς ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Κεραυνός - Ατρόμητος για την 1η αγωνιστική των πλέι οφ της Α' Κατηγορίας. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3 (4 μ.μ.)
ΠΛΕΪ ΟΦ
Γηπ. Ρίου: ΑΠΣ Πάτραι - Δόξα Παραλίας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς: Αετός - Θύελλα Πατρών, Χρονάς.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Αχαϊκή, Μακρυπόδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Ατρόμητος, Καδδάς.
ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Θύελλα Αιγίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δαβουρλής, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Ζαβλάνι/Αίας, Τζαγκαράκης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3
ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Δίας - Νίκη, Καδδάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Δρέπανο, Φωκάς.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Φοίνικας/Ζήρια, Καλύβας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι - Αχαιός, Σαφαρίκας.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Ατρόμητος Λάππα, Μπλίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού: Παναχαϊκός - Πολύτεκνος, Φωκάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Καμίνια - Προοδευτική, Τραυλός.
Γηπ. Θύελλας, 12.30 μ.: Ωλενιακός - Ροΐτικα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 4 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Φαραϊκός, Μέρμηγκας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Αστέρας Μιντιλογλίου, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Μαζαρακίου, 4 μ.μ.: Πείρος - Απόλλων Βίδοβας, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Δόξα Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαχρήστος.
Γηπ. Πετρωτού, 12.30 μ.: Περιβόλα - Ψηλαλώνια, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ηρακλής Πατρών - Πυρσός, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1 μ.μ.: Αχαϊκός - ΑΠΟ Αρόη, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4 μ.μ.: Γαλήνη - Πετεινοί, Καραβασίλης.
Γηπ. Αγυιάς: Ολυμπιακός - Ρωμανός, Σπυρόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Αρκουμάνης.
Γηπ. Τέμενης, 4 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Αργυρά, Ντάβλα.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Απόλλων Συνοικισμού, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δόξα Ελαιώνα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ακράτας, 4 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Ανω Καστρίτσι, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Αυτόνομη, Οικονόμου.
Γηπ. Καλαβρύτων, 5.30 μ.μ.: Καλάβρυτα - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Παλαιολόγος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπ. Μαζαρακίου: Δόξα Νιφορεΐκων - Αχιλλέας Καμαρών, Ταξιάρχης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Καλλιθέα - Σπάρτακος, Παρδάλης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Δάφνη - Κρίνος, Πράνταλος.
Γηπ. Αβύθου, 4 μ.μ.: Αβυθος - ΑΕΚ Πατρών, Σταθόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 4 μ.μ.: Μετόχι - Αστραπή, Τσιρίνης.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 19:12]  Τεράστια νίκη ο Απόλλωνας, 82-74...
[χθες 18:36]  Φαραϊκός και Αετός Ρίου κέρδισαν...
[χθες 16:49]  LIVE: Το σημαντικό παιχνίδι του...
[χθες 16:31]  Η Μικτή Νέων στους «8» του...
[χθες 16:13]  Προμηθέας: Θραύση στα δίποντα Ελις...
[χθες 16:11]  Οι «χρυσές» Νέες Γυναίκες της ΝΕΠ...
[χθες 15:03]  Ηττα για τον Εσπερο ΑΟΠΑ
[χθες 12:12]  Κανονικά το παιχνίδι του Απόλλωνα...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [00:16:08]