Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 09:23      9°-13° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Αλέξανδρος Φωκάς ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 12ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στη Θύελλα Αιγίου και τον Κεραυνό. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Παραλίας: ΔόξαΠαραλίας - Δίας, Ντάβλα.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Θύελλα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Καδδάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου: ΑΠΣ Πάτραι - Αετός Πατρών, Ανδριανός.
Δημοτικό Αιγίου: Θύελλα Αιγίου - Κεραυνός, Φωκάς.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Σαφαρίκας.
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Φοίνικας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Ζαβλάνι/Αίας, Ασπρουλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Ατρόμητος, Καλύβας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Δρέπανο, Χρονάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Ροΐτικα, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Ικαρος Πετρωτού - Αχαιός, Καλύβας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.15 μ.: Προοδευτική - Αστέρας Μιντιλογλίου, Τσιρίνης.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Απόλλων Βίδοβας, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Σταροχώρι - Πείρος, Καραβασίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια - Ατρόμητος Λάππα, Πολυγένης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Φαραϊκός, Παπαδόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - ΑΠΟ Αρόη, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός - Ψηλαλώνια, Βαβίλης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Αχαϊκός - Ρωμανός, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 11 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Πετεινοί, Μπλίκας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12,15 μ.: Παναχαϊκός - Απόλλων Εγλυκάδας, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Περιβόλα - Δόξα Πατρών, Τάγαρης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Γαλήνη - Πολύτεκνος, Κουτρουμάνης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.15 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Δόξα Ελαιώνα, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αιγείρα/Ακράτα, Τιμολέων.
Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Αυτόνομη, Παλαιολόγος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαχρήστος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Καλάβρυτα - Αργυρά, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Απόλλων Συνοικισμού, Ντάβλα.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Ανω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: ΑΕ Αρόης - Σπάρτακος, Αρκουμάνης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.15 μ.: Αστραπή - Κρίνος, Παρδάλης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Καλλιθέα - ΠΑΟΚ Πατρών, Ασημακόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων - ΑΕΚ Πατρών, Πράνταλος.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι - Σκεπαστό, Ταξιάρχης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη - Αχιλλέας Καμαρών, Αθανασόπουλος.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 20:57]  Η ΝΕΠ αποκλείστηκε στο Κύπελλο από...
[χθες 20:49]  Α2 ΕΣΚΑ-Η: Το 10 στα 10 για την...
[χθες 17:56]  Σκόρερς και τρίποντα του Γλαύκου
[χθες 17:45]  Οι Μίνι Παίδες της ΝΕΠ στο...
[χθες 17:38]  Τη Δευτέρα το Αστέρας...
[χθες 17:30]  Τρίποντα Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Πολυβόλα»...
[χθες 17:17]  Σκόρερς Α1 ΕΣΚΑ-Η: Μπροστά ο...
[χθες 17:15]  Ο Γόντικας έκανε ζημιά στον...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [09:23:09]