ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Πρόγραμμα ΕΣΚΑ-Η από σήμερα έως την Πέμπτη

Πρόγραμμα ΕΣΚΑ-Η από σήμερα έως την Πέμπτη



Από την ΕΣΚΑ-Η έγινε γνωστό το πρόγραμμα αγώνων από σήμερα Παρασκευή 19/10 μέχρι και την προσεχή Πέμπτη 25/10. Αναλυτικά τα παιχνίδια έχουν ανά ημέρα ως εξής:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/10
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 7μ.μ.: Απόλλων-Ολυμπιάδα (Λεβεντάκος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Κόροιβος Αμαλιάδας (Γεράνιος και Κυριακού). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8μ.μ.: Προμηθέας-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Τσακιράκη και Κατσέλη).
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 6.30μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Ηρακλής Πύργου (Λαμπίρης και Κατηφόρης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Αχαιός ΄47-Προμηθέας 2014 (Αθανασόπουλος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8.15μ.μ.: Παναχαϊκή-Εσπερος ΑΟΠΑ (Μαρινάκης και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.15μ.μ.: ΕΑΠ-ABC/Προοδευτική (Ασλανίδης και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Αγυιά (Μακρόπουλος και Λεβεντάκος). Βοηθητικό Αμαλιάδας, 4μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-Βαρθολομιό (Λαμπίρης και Κατηφόρης). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 4μ.μ.: Αχαγιά ΄82-Κεραυνός Αιγίου (Μάρκου και Σινόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Γλαύκος (Τσακαλογιάννης και Πλέγας).
ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 2μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ληξούρι (Λάμπος και Διαμαντή).
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 1μ.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Σοφιανόπουλος, Ελ Ανύ και Παντελίδου).
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 1.30μ.μ.: Σφήκα Αμαλιάδας-Κεφαλληνιακός 2013 (Καμήτσος και Κατσέλη).
ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 3μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-ΓΕΠ/Ιφιτος (Καμήτσος και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 4.30μ.μ.: Τιτάνες Πύργου-Γαστούνη (Αθανασόπουλος και Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 6.30μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-ΕΑΠ (Αθανασόπουλος και Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 1μ.μ.: Κεφαλονιά-Απόλλων (Κοτσίρης και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 7.30μ.μ.: Εσπετος ΑΟΠΑ-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Κωστής και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Ληξουρίου, 3μ.μ.: Ληξούρι-Προμηθέας (Κοτσίρης και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8.15μ.μ.: Παναχαϊκή-Ακράτα (Διαμαντή και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 3μ.μ.: ABC/Προοδευτική-ΑΓΕ Ζακύνθου (Λεβεντάκος και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 5.15μ.μ.: Αγυιά-Αίολος Αγυιάς (Σφέικου και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 7.30μ.μ.: Γλαύκος-Ολυμπιάδα (Λιόνας και Κουλουμπαρίτσης).
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/10
Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Προμηθέας 2014 (Καρπάνος, Μαρινάκηςκαι Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Νίκη Προαστείου-Παναχαϊκή (Κωνσταντινίδου, Κρεσταινίτης και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9μ.μ.: Απολλωνιάδα-Αίολος Αγυιάς (Δαρλαμήτσος, Κανελλόπουλος και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 6μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ (Καρακάσης, Μακρόπουλος και Μάρκου). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-ΕΑΠ (Παναγιώτου, Τσακαλογιάννης και Κυριακού). «Αέθλειον», 8μ.μ.: ΑΕ Λεχαινών-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ (Βαρδάλος, Λεβεντάκος και Φωτίου).
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Γήπεδο Καράτουλα, 8μ.μ.: Πανωλενειακός-Παναχαϊκός (Καρακάσης και Μακρόπουλος).
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/10
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: ΑΕ Προαστείου-ΕΑ παραλίας (Λογοθέτης και Λαμπίρης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 6.30μ.μ.: ΝΕΠ-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: Κρήνη ΄97-Αχαιός ΄47 (Ελ Ανύ και Διαμαντή). Αέθλειον», 8μ.μ.: Ανδραβίδα-Κρόνος (Κρεσταινίτης και Ασλανίδης). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 8μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Γαλήνη (Κανελλόπουλος και Κοτσίρης).
ΠΕΜΠΤΗ 25/10
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 7μ.μ.: Απόλλων-Παναχαϊκός (Καλογερόπουλος και Κατηφόρης).
ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[13:04]  Την 5η νίκη στοχεύει ο Απόλλων
[12:32]  Μαθήματα καλλιτεχνικής κολύμβησης από...
[12:15]  Τη νίκη με τον Κολοσσό θέλει ο Προμηθέας
[11:10]  Α’ Κατηγορία: ΑΠΣ Πάτραι - Θύελλα...
[10:14]  Παναχαϊκή: Υποδέχεται τον Πλατανιά με...
[χθες 20:15]  Αγιασμός στον Αστέρα Τέμενης
[χθες 19:31]  Νεκρός πρώην μπασκετμπολίστας της...
[χθες 18:58]  Παναιγιάλειος: Τρεις αγωνιστικές...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [13:12:28]