Πέμπτη 15 Νοεμβρίου 02:45      8°-19° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ο Ν. Χρονάς σφυρίζει Αρης - Θύελλα Αιγίου

Ο Ν. Χρονάς σφυρίζει Αρης - Θύελλα Αιγίου



Ο Νίκος Χρονάς θα διευθύνει το παιχνίδι της 5ης αγωνιστικής του Β' Ομίλου της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τη Θύελλα Αιγίου. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τρίγκας.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Πάτρα 2005, Καδδάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Δόξα Χαλανδρίτσας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Ατρόμητος, Ανδριανός.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Δρέπανο, Καλύβας.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Ζαβλάνι/Αίας, Σαφαρίκας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Φοίνικας/Ζήρια, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Θύελλα Αιγίου, Χρονάς.
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Αετός, Πετρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Δίας - Αχαϊκή, Φωκάς.
Γηπ. Αγυιάς, 4 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - ΑΠΣ Πάτραι, Τζαγκαράκης.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λακκόπετρας: Λιμνοχώρι - Προοδευτική, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια - Φαραϊκός, Ντάβλα.
Γηπ. Θύελλας: Ωλενιακός - Πείρος, Ασπρουλόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Ολυμπιακός Πατρών - Πετεινοί, Τηλιγάδας.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: Φλόγα Ροδιάς - Αυτόνομη, Κουτρουμάνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Ατρόμητος Λάππα, Σαφαρίκας.
Γηπ. Αλισσού, 4 μ.μ.: Λέων - Αχαιός, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Σταροχώρι - Ροΐτικα, Ταξιάρχης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 4 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Βίδοβας, Παρδάλης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Παναχαϊκός - Δόξα Πατρών, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 1 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Απόλλων Εγλυκάδας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Αχαϊκός - Πυρσός, Τσιρίνης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ρωμανός, Τρίγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1 μ.μ.: Περιβόλα - Πολύτεκνος, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4 μ.μ.: Γαλήνη - Ψηλαλώνια, Ασπρουλόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Αιγείρα/Ακράτα, Τιμολέων.
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Ανω Καστρίτσι, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Αετός Ρίου - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4 μ.μ.: Καλάβρυτα - Απόλλων Συνοικισμού, Μπλίκας.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Αργυρά, Αρκουμάνης.
Γηπ. Τέμενης, 4 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαχρήστος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10 (4 μ.μ.)
Γηπ. Ριόλου, 4 μ.μ.: Κρίνος - ΠΑΟΚ Πατρών, Πολυγένης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.30 π.μ.: ΑΕ Αρόης - ΑΕΚ Πατρών, Τάγαρης.
Γηπ. Μετοχίου, 4 μ.μ.: Μετόχι - Αχιλλέας Καμαρών, Βαβίλης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 4 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων - Σκεπαστό, Ιωαννίδης.
Γηπ. Αβύθου, 4 μ.μ.: Αβυθος 2017 - Σπάρτακος, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Δάφνη - Αστραπή, Καρράς.









Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[00:58]  Τι έγινε απόψε στην Α2 ΕΣΚΑ-Η -...
[χθες 18:45]  Στις 6μ.μ. το ΝΟ Λάρισας-ΝΕΠ
[χθες 17:36]  Η Παναχαϊκή για τα εισιτήρια με...
[χθες 16:58]  Καμπάνα και -3 βαθμοί στην...
[χθες 16:42]  Εξι μάχες για την Α2 ΕΣΚΑ-Η
[χθες 16:33]  Οι κορυφαίοι τριποντάκηδες της Α1...
[χθες 16:18]  Οι διαιτητές στο Χολαργός-Προμηθέας
[χθες 15:19]  Αυτοί σφυρίζουν το ντέρμπι μπάσκετ...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [02:45:20]