Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 04:51      9°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:




Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12 (3 μ.μ.)
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Απόλλων Εγλυκάδας, Ανδριανός.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Θύελλα Αιγίου, Ντάβλα.
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός, Μακρυπόδης.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Ατρόμητος Πατρών, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Νίκη, Χρονάς.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Κεραυνός, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Δόξα, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Απόλλων Συνοικισμού, Πετρόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαιός, Τιμολέων.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.
Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρηγόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Κεραυνός Μιτόπολης, Παπάδης.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Πολύτεκνος, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Κρίνος, Αναγνωστόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Μέγας Δικέφαλος - Αχιλλέας Καμαρών, Καλύβας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 12.30 μ.: Δρέπανο - Ποσειδών, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα - Πάτρα 2005, Σακελλαρίου.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δαβουρλής - Αετός Πατρών, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Καλάβρυτα, Τιμολέων.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δόξα Ελαιώνα, Ανδριανός.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Καλλιθέα - ΑΕ Αρόης, Μιχαλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Πυρσός - Αρλα, Κουρτέσης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αίας - Ρωμανός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαδιονυσίου.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος Πατρών - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Παππάς.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Γαλήνη, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πετεινοί - Ατλας, Κουτρουμάνης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Αρης Κουνινάς, Τρίγκας.
Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια - Σκεπαστό, Βαβίλης.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ηλιόπουλος.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [04:51:52]