Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 04:51      9°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το σημερινό πρόγραμμα

Ερασιτεχνικό: Το σημερινό πρόγραμμα



Συνοπτικά το σημερινό πρόγραμμα των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων έχει ως εξής:




Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 12 μ.: Πολύτεκνος - Φωστήρας,Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Ατρόμητος Λάππα, Μακρυπόδης.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Ικαρος Πετρωτού, Τιμολέων.
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός - Δόξα Χαλανδρίτσας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Απόλλων Βίδοβας, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Αστέρας Τέμενης, Χρονάς.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Ποσειδών - Δαβουρλής, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δρέπανο, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Φοίνικας Σαλμενίκου, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Αετός Πατρών - Μ. Δικέφαλος, Μέρμηγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Δήμος Διακοπτού, Παπάδης.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - Αρλα,Κουρτέσης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Προοδευτική, Χαμουζάς.
Γηπ. Ισώματος, 3 μ.μ.: Πείρος - Διαγόρας 2010, Παπαχρήστος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Πρωτέας - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαδιονυσίου.
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αίας Πατρών - Ρωμανός, Τσούτσης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Πήγασος Πατρών - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Παππάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Δάφνη - ΑΠΟ Αρόης, Σαμαρτζής.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Σπάρτακος, Παππάς.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Καλλιθέα - ΑΕ Αρόης αναβλήθηκε
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών - ΠΑΟ Κόσμος, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Αχαϊκός - Παναχαΐς, Κουτρουμάνης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Ανω Καστρίτσι - Αρης Κουνινάς, Τρίγκας.
Γηπ. Νικολεΐκων, 12.30 μ.: Λύκοι Διακοπτού - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ηλιόπουλος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Φλόγα Ροδιάς, Τσιρίνης.
Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια - Σκεπαστό, Βαβίλης.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Αναγέννηση/Αίας, Τσούτσης.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Εθνικός Αιγίου, Ντελής.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [04:51:45]