Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 02:44      9°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης θα διευθύνει το ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Πανμοβριακό και τον Διαγόρα. Οι διαιτητές στα ματς του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11 (3 μ.μ.)
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Αρης, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Εθνικός Σαγεϊκων, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Αναγέννηση, Τιμολέων.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ανδριανός.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Διαγόρας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων: Ατρόμητος - Απόλλων Εγλυκάδας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Λέων, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Λιμνοχώρι, Καλύβας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Τριταιικός, Βαβίλης.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα - Αστέρας Μιντιλογλίου, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Ακράτα, Τσιρογιάννης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 12 μ.: Πολύτεκνος - Φωστήρας,Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Ατρόμητος Λάππα, Μακρυπόδης.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Ικαρος Πετρωτού, Τιμολέων.
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός - Δόξα Χαλανδρίτσας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Απόλλων Βίδοβας, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Αστέρας Τέμενης, Χρονάς.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Ποσειδών - Δαβουρλής, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δρέπανο, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Φοίνικας Σαλμενίκου, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Αετός Πατρών - Μ. Δικέφαλος, Μέρμηγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Δήμος Διακοπτού, Παπάδης.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Ακάδημος - Μετόχι, Αθανασόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Αυτόνομη - Ωλενιακός, Παπάδης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Αχιλλέας Οβρυάς, Πετρόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι - Δόξα Πατρών, Παλαιολόγος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Περιβόλα - Δίας, Ρηγόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - Αρλα,Κουρτέσης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Προοδευτική, Χαμουζάς.
Γηπ. Ισώματος, 3 μ.μ.: Πείρος - Διαγόρας 2010, Παπαχρήστος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Πρωτέας - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαδιονυσίου.
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αίας Πατρών - Ρωμανός, Τσούτσης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Πήγασος Πατρών - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Παππάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Δάφνη - ΑΠΟ Αρόης, Σαμαρτζής.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Σπάρτακος, Παππάς.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Καλλιθέα - ΑΕ Αρόης, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών - ΠΑΟ Κόσμος, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Αχαϊκός - Παναχαΐς, Κουτρουμάνης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Ανω Καστρίτσι - Αρης Κουνινάς, Τρίγκας.
Γηπ. Νικολεΐκων, 12.30 μ.: Λύκοι Διακοπτού - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ηλιόπουλος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Φλόγα Ροδιάς, Τσιρίνης.
Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια - Σκεπαστό, Βαβίλης.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Αναγέννηση/Αίας, Τσούτσης.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Εθνικός Αιγίου, Ντελής.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [02:44:55]