Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 19:35      9°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Γιάννης Καλύβας ορίστηκε στο παιχνίδι του Αρη με τον Ατρόμητο για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11 (3 μ.μ.)
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Ατρόμητος, Καλύβας.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Νίκη, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Πήγασος, Ανδριανός.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Δόξα Παραλίας, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Απόλλων Συνοικισμού, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Θύελλα Αιγίου, Τιμολέων.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Πανμοβριακός, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Λιμνοχώρι, Χρονάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Κεραυνός Μιτόπολης, Πετρόπουλος.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα - Πολύτεκνος, Ντάβλα.
Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός - Κρίνος, Πολυγένης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Παπάδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης - Αχιλλέας Καμαρών, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Δρέπανο, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Αετός Ρίου, Μέρμηγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Ικαρος Πετρωτού - Απόλλων Βίδοβας, Σακελλαρίου.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Αχαιός, Καλύβας.
Γηπ. Βουπρασίου, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Παναχαϊκός, Πετρόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 12 μ.: Δήμος Διακοπτού - Δόξα Ελαιώνα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Μέγας Δικέφαλος - Ποσειδών, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Καλάβρυτα, Ανδριανός.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα - Ψηλαλώνια, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Περιβόλα - Πετεινοί, Σπηλιωτόπουλος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Ανω Καστρίτσι, Βαβίλης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι - Πρωτέας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Αρλας, 3 μ.μ.: Αρλα - Διαγόρας 2010, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια - Ροΐτικα, Πολυγένης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Σταροχώρι - Πείρος, Τιμολέων.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Προοδευτική - Πυρσός, Χαμουζάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Δάφνη, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12.30 μ.: Αρόη - Αχιλλέας Οβρυάς, Βαβίλης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 12.30 μ.: Σπάρτακος - ΑΠΣ Πάτραι, Τραγουλιάς.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Αργυρά, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ηρακλής Πατρών, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Πήγασος Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Δίας - ΑΕΚ Πατρών, Ντάβλα.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ατλας - Αχαϊκός, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: ΠΑΟ Κόσμος - Ολυμπιακός Πατρών, Ιωαννίδης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Γαλήνη - Ζαβλάνι, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών - ΑΕ Αρόης, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 12.30 μ.: Παναχαΐς - Καλλιθέα, Χάιδος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Λύκοι Διακοπτού, Παππάς.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Θύελλα Αιγείρας, Παπαχρήστος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Ζήρια, Παπάδης.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - ΑΟ Αβύθου, Μέρμηγκας.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [19:35:40]