Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 04:25      8°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Ολα τα σημερινά αποτελέσματα

Ερασιτεχνικό: Ολα τα σημερινά αποτελέσματα



Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα έχει ως εξής (η σελίδα θα ανανεώνεται συνεχώς με τα αποτελέσματα, με μαύρα γράμματα τα τελικά):


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κρίνου, 4 μ.μ.: Κρίνος - Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδριανός. 2-0
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Παναχαϊκός, Αθανασόπουλος. 4-0
Γηπ. Λακκόπετρας, 4 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Κεραυνός Μιτόπολης, Τιμολέων. 3-1
Γηπ. Ντα Λουζ, 4 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τζαγκαράκης. 1-2
Γηπ. Σταυροδρομίου, 4 μ.μ.: Τριταιικός - Αχαιός, Τσιρογιάννης. 1-4
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 1 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Αστέρας Τέμενης, Παπαδόπουλος. 1-0
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Πάτρα 2005, Μακρυπόδης. 0-5
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ποσειδών, Σακελλαρίου. 1-2
Γηπ. Ακράτας, 4 μ.μ.: Ακράτα - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μέρμηγκας. 0-0
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Δαβουρλής - Καλάβρυτα, Πετρόπουλος. 2-1
Γηπ. Ροδιάς, 10 π.μ.: Δήμος Διακοπτού-Αχιλλέας Καμαρών 2-3
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 1.30 μ.μ.: Ακάδημος - Καμίνια, Καραβασίλης. 1-1
Γηπ. Μετοχίου, 4 μ.μ.: Μετόχι - Ροΐτικα, Πολυγένης. 0-2
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Σταροχώρι - Πυρσός, Παναγιωτόπουλος. 3-1
Γηπ. Αρλας, 4 μ.μ.: Αρλα - Πείρος, Παπάδης. 0-2
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 10 π.μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - Δάφνη, Τιμολέων. 2-3
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Σπάρτακος - Ηρακλής Πατρών, Κουρτέσης. 0-4
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Αρόη - Αργυρά, Ντάβλα. 1-1
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Αυτόνομη, Ταξιάρχης. 0-1
Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Ρωμανός, Σπηλιωτόπουλος. 3-1
Γηπ. Θύελλας, 4 μ.μ.: Ωλενιακός - Πήγασος, Τραγουλιάς. 2-1
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Αίας Πατρών, Τσούτσης. 4-1
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Γαλήνη - Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος. 1-3
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Καλλιθέα - Δίας, Ρηγόπουλος. 2-1
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: ΠΑΟ Κόσμος - Περιβόλα, Παπάδης. 0-12
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Ζαβλάνι, Σαφαρίκας. 0-6
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4 μ.μ.: Παναχαΐς - Ολυμπιακός Πατρών, Αρκουμάνης. 0-2
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Δόξα Πατρών - Αχαϊκός, Καλύβας. 1-2
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Ατλας - ΑΕΚ Πατρών, Παλαιολόγος. 2-3
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Δημητρόπουλου, 11 π.μ.: Αρης Κουνινάς - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Αναγνωστόπουλος. 1-4
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Λύκοι Διακοπτού, Σαμαρτζής. 2-1
Γηπ. Αιγείρας, 4 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Κεραυνός 2016, Παπαχρήστος. 2-2
Γηπ. Σκεπαστού, 4 μ.μ.: Σκεπαστό - ΑΟ Αβύθου, Νίκου. 3-2
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Εθνικός Αιγίου - Ανω Καστρίτσι, Κουρτέσης. 0-3





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [04:25:03]