Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 12:29      8°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης θα διευθύνει την αναμέτρηση της Αναγέννησης με τη Δόξα Παραλίας για την 4η αγωνιστική της Α' Κατηγορίας. Συνοπτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10 (4 μ.μ.)
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - Αρης, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Αναγέννηση - Δόξα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Σαγεΐκων, 4 μ.μ.: Εθνικός Σαγεΐκων - Κεραυνός, Ανδριανός.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Νίκη, Καλύβας.
Γηπ. Αλισσού, 4 μ.μ.: Λέων - Ατρόμητος, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Πήγασος - Πανμοβριακός, Χρονάς.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Διαγόρας - Θύελλα Αιγίου, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Απόλλων Εγλυκάδας, Ρηγόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Οβρυάς, 4 μ.μ.: Φωστήρας - Ατρόμητος Λάππα, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Θύελλα Πατρών, Ντάβλα.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών, 4 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Αετός, Καραβασίλης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4 μ.μ.: Δρέπανο - Ψηλαλώνια, Αναγνωστόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κρίνου, 4 μ.μ.: Κρίνος - Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδριανός.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Παναχαϊκός, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 4 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Κεραυνός Μιτόπολης, Τιμολέων.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 4 μ.μ.: Τριταιικός - Αχαιός, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 1 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Αστέρας Τέμενης, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Πάτρα 2005, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ποσειδών, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ακράτας, 4 μ.μ.: Ακράτα - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μέρμηγκας.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Δαβουρλής - Καλάβρυτα, Πετρόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 4 μ.μ.: Προοδευτική - Πρωτέας, Πίστας.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Βαβίλης.
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Δάφνες, Πετρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 1.30 μ.μ.: Ακάδημος - Καμίνια, Καραβασίλης.
Γηπ. Μετοχίου, 4 μ.μ.: Μετόχι - Ροΐτικα, Πολυγένης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Σταροχώρι - Πυρσός, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Αρλας, 4 μ.μ.: Αρλα - Πείρος, Παπάδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 10 π.μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - Δάφνη, Τιμολέων.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Σπάρτακος - Ηρακλής Πατρών, Κουρτέσης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Αρόη - Αργυρά, Ντάβλα.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Αυτόνομη, Ταξιάρχης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Ρωμανός, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Θύελλας, 4 μ.μ.: Ωλενιακός - Πήγασος, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Αίας Πατρών, Τσούτσης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Γαλήνη - Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Καλλιθέα - Δίας, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: ΠΑΟ Κόσμος - Περιβόλα, Παπάδης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Ζαβλάνι, Σαφαρίκας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4 μ.μ.: Παναχαΐς - Ολυμπιακός Πατρών, Αρκουμάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Δόξα Πατρών - Αχαϊκός, Καλύβας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Ατλας - ΑΕΚ Πατρών, Παλαιολόγος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Δημητρόπουλου, 11 π.μ.: Αρης Κουνινάς - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Λύκοι Διακοπτού, Σαμαρτζής.
Γηπ. Αιγείρας, 4 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Κεραυνός 2016, Παπαχρήστος.
Γηπ. Σκεπαστού, 4 μ.μ.: Σκεπαστό - ΑΟ Αβύθου, Νίκου.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Εθνικός Αιγίου - Ανω Καστρίτσι, Κουρτέσης.









Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [12:29:12]