Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 20:34      8°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Νίκος Χρονάς θα διευθύνει την αναμέτρηση Νίκη - Διαγόρας για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/10 (4.30 μ.μ.)
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Πήγασος, Καλύβας.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Διαγόρας, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Αναγέννηση, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Εθνικός Σαγεΐκων, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Λιμνοχώρι, Ανδριανός.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Λέων, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Κεραυνός, Μέρμηγκας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μιντιλογλίου, 4.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Φαραϊκός, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Τέμενης, 4.30 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Αετός Ρίου, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Πάτρα 2005, Ντάβλα.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών, 4.30 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Ακράτα, Τιμολέων.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κρίνου, 4.30 μ.μ.: Κρίνος - Απόλλων Βίδοβας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Δόξα Χαλανδρίτσας, Καλύβας.
Γηπ. Σουλίου, 4.30 μ.μ.: Παναχαϊκός - Τριταιικός, Βαβίλης.
Γηπ. Βουπρασίου, 4.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Θύελλα Πατρών, Ανδριανός.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Ικαρος Πετρωτού, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Αχαιός - Φωστήρας, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Δαβουρλής, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Δρέπανο, Παπάδης.
Γηπ. Προαστείου, 4.30 μ.μ.: Αετός Πατρών - Δήμος Διακοπτού, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Ποσειδών - Φοίνικας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4.30 μ.μ.: Καλάβρυτα - Μέγας Δικέφαλος, Λάμπρου.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Πρωτέας - Καμίνια, Αθανασόπουλος.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 4.30 μ.μ.: Πυρσός - Μετόχι, Διονυσόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7.30 μ.μ.: Ρωμανός - Αχιλλέας Οβρυάς, Βαβίλης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1.30 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Σταροχώρι, Κουρτέσης.
Γηπ. Ισώματος, 4.30 μ.μ.: Πείρος - Προοδευτική, Τσούτσης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 4.30 μ.μ.: Ροΐτικα - Ακάδημος, Πετρόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Δάφνη - Σπάρτακος, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Πήγασος - Αίας Πατρών, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 1.30 μ.μ.: Αργυρά - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Αρκουμάνης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 4.30 μ.μ.: Αυτόνομη - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Νίκου.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Αρόη, Τιμολέων.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.30 π.μ.: Αχαϊκός - Γαλήνη, Τρίγκας.
Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Ζαβλάνι - Παναχαΐς, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ντα Λουζ, 11 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Περιβόλα, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1.30 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Ατλας, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1.30 μ.μ.: Δίας - ΑΕ Αρόης, Σαφαρίκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4.30 μ.μ.: Καλλιθέα - Δόξα Πατρών, Καραβασίλης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 1.30 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Εθνικός Αιγίου, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ρίου, 1.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Σκεπαστό, Παπαχρήστος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νικολεΐκων, 1.30 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Δάφνες, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αβύθου, 4.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Φλόγα Ροδιάς, Πολυγένης.
Γηπ. Αιγείρας, 4.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Αρης Κουνινάς, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ζήριας, 4.30 μ.μ.: Ζήρια - Αναγέννηση/Αίας, Σπηλιωτόπουλος.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [20:34:10]