Τρίτη 23 Μαΐου 23:40      14°-24° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Νίκος Μακρυπόδης ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Κεραυνό και τον Ατρόμητο. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/10 (4.30 μ.μ.)
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Αρης, Χρονάς.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Πανμοβριακός, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Θύελλα Αιγίου, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Απόλλων Συνοικισμού, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Δόξα Παραλίας, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Πήγασος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Νίκη, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Ατρόμητος, Μακρυπόδης.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα - Αχαιός, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Παναχαϊκός, Λάμπρου.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Δόξα Ελαιώνα, Ντάβλα.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου - Αετός Ρίου, Τιμολέων.
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λακκόπετρας, 4.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Αστέρας Μιντιλογλίου, Βαβίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4.30 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Κεραυνός Μιτόπολης, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 4.30 μ.μ.: Τριταιικός - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Φαραϊκός, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Βουπρασίου, 4.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Πολύτεκνος, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 1.30 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Ψηλαλώνια, Σαφαρίκας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αχιλλέας Καμαρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Ποσειδών, Παπάδης.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Καλάβρυτα, Μέρμηγκας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4.30 μ.μ.: Δρέπανο - Αστέρας Τέμενης, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ακράτας, 4.30 μ.μ.: Ακράτα - Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [23:40:24]