Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 21:22      11°-27° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι κληρώσεις σε Α1 και Α2 ΕΣΚΑ-Η

Οι κληρώσεις σε Α1 και Α2 ΕΣΚΑ-Η



Οι χθεσινές κληρώσεις στα πρωταθλήματα της Α1 και της Α2 ΕΣΚΑ-Η σηματοδοτούν στην ουσία την έναρξη της αντίστροφης μέτρησης για το ξεκίνημα της φετινής σεζόν.
Το πρώτο τζάμπολ στην Α1 Κατηγορία προγραμματίστηκε για τη Δευτέρα 10 Οκτωβρίου, ενώ η έναρξη στην Α2 Κατηγορία θα γίνει δυο ημέρες αργότερα, στις 12 Οκτωβρίου. Πάντως το Σαββατοκύριακο που θα προηγηθεί (8-9/10) θα γίνουν, ως είθισται, τα παιχνίδια των νησιώτικων ομάδων στα δυο πρωταθλήματα.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α1 ΕΣΚΑ-Η
1η Αγωνιστική
ΕΑΠ-ΕΑ Παραλίας
Προμηθέας 2014-Αγυιά
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
Απολλωνιάδα-Αίολος
Σφήκα-Ολυμπιάδα
Αραχωβίτικα/Ακταίο-Παναχαϊκή
Ολυμπιονίκης-Κεφαλονιά
2η Αγωνιστική
Κεφαλονιά-Αραχωβίτικα/Ακταίο
Παναχαϊκή-Σφήκα
Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα
Αίολος-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Προμηθέας 2014
Αγυιά-ΕΑΠ
ΕΑ Παραλίας-Ολυμπιονίκης
3η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
Προμηθέας 2014-Αίολος
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα
Απολλωνιάδα-Παναχαϊκή
Σφήκα-Κεφαλονιά
Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ολυμπιονίκης
ΕΑ Παραλίας-Αγυιά
4η Αγωνιστική
Αραχωβίτικα/Ακταίο-ΕΑ Παραλίας
Ολυμπιονίκης-Σφήκα
Κεφαλονιά-Απολλωνιάδα
Παναχαϊκή-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα-Προμηθέας 2014
Αίολος-ΕΑΠ
Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Αγυιά
5η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Ολυμπιάδα
Προμηθέας 2014-Παναχαϊκή
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Κεφαλονιά
Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης
Σφήκα-Αραχωβίτικα/Ακταίο
Αγυιά-Αίολος
ΕΑ Παραλίας-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
6η Αγωνιστική
Σφήκα-ΕΑ Παραλίας
Αραχωβίτικα/Ακταίο-Απολλωνιάδα
Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Κεφαλονιά-Προμηθέας 2014
Παναχαϊκή-ΕΑΠ
Ολυμπιάδα-Αγυιά
Αίολος-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
7η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Κεφαλονιά
Προμηθέας 2014-Ολυμπιονίκης
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Αραχωβίτικα/Ακταίο
Απολλωνιάδα-Σφήκα
Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα
Αγυιά-Παναχαϊκή
ΕΑ Παραλίας-Αίολος
8η Αγωνιστική
Απολλωνιάδα-ΕΑ Παραλίας
Σφήκα-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Αραχωβίτικα/Ακταίο-Προμηθέας 2014
Ολυμπιονίκης-ΕΑΠ
Κεφαλονιά-Αγυιά
Παναχαϊκή-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
Ολυμπιάδα-Αίολος
9η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Αραχωβίτικα/Ακταίο
Προμηθέας 2014-Σφήκα
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Απολλωνιάδα
Αίολος-Παναχαϊκή
Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Κεφαλονιά
Αγυιά-Ολυμπιονίκης
ΕΑ Παραλίας-Ολυμπιάδα
10η Αγωνιστική
Ηφαιστος/Αχιλλέας-ΕΑ Παραλίας
Απολλωνιάδα-Προμηθέας 20ΕΑΠ4
Σφήκα-ΕΑΠ
Αραχωβίτικα/Ακταίο-Αγυιά
Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
Κεφαλονιά-Αίολος
Παναχαϊκή-Ολυμπιάδα
11η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Απολλωνιάδα
Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα-Κεφαλονιά
Αίολος-Ολυμπιονίκης
Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Αραχωβίτικα/Ακταίο
Αγυιά-Σφήκα
ΕΑ Παραλίας-Παναχαϊκή
12η Αγωνιστική
Προμηθέας 20ΕΑΠ4-ΕΑ Παραλίας
Ηφαιστος/Αχιλλέας-ΕΑΠ
Απολλωνιάδα-Αγυιά
Σφήκα-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ
Αραχωβίτικα/Ακταίο-Αίολος
Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα
Κεφαλονιά-Παναχαϊκή
13η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Προμηθέας 2014
Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης
Ολυμπιάδα-Αραχωβίτικα/Ακταίο
Αίολος-Σφήκα
Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Απολλωνιάδα
Αγυιά-Ηφαιστος/Αχιλλέας
ΕΑ Παραλίας-Κεφαλονιά
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα γίνουν αντίστροφα.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α2 ΕΣΚΑ-Η
1η Αγωνιστική
Νίκη-Ζάκυνθος
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Κρόνος
ΕΦΑ-Υπερίων
Κρήνη ΄97-Ποσειδών
Φαέθων-Α.Ο. Δύμης ΄07
Παναχαϊκός-Αχαιός ΄47
Πανωλενειακός-Ληξούρι
2η Αγωνιστική
Ληξούρι-Παναχαϊκός
Αχαιός ΄47-Φαέθων
Α.Ο. Δύμης ΄07-Κρήνη ΄97
Ποσειδών-ΕΦΑ
Υπερίων-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Κρόνος-Νίκη
Ζάκυνθος-Πανωλενειακός
3η Αγωνιστική
Νίκη-Υπερίων
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ποσειδών
ΕΦΑ-Α.Ο. Δύμης ΄07
Κρήνη ΄97-Αχαιός ΄47
Φαέθων-Ληξούρι
Παναχαϊκός-Πανωλενειακός
Ζάκυνθος-Κρόνος
4η Αγωνιστική
Παναχαϊκός-Ζάκυνθος
Πανωλενειακός-Φαέθων
Ληξούρι-Κρήνη ΄97
Αχαιός ΄47-ΕΦΑ
Α.Ο. Δύμης ΄07-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Ποσειδών-Νίκη
Υπερίων-Κρόνος
5η Αγωνιστική
Νίκη-Α.Ο. Δύμης ΄07
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αχαιός ΄47
ΕΦΑ-Ληξούρι
Κρήνη ΄97-Πανωλενειακός
Φαέθων-Παναχαϊκός
Κρόνος-Ποσειδών
Ζάκυνθος-Υπερίων
6η Αγωνιστική
Φαέθων-Ζάκυνθος
Παναχαϊκός-Κρήνη ΄97
Πανωλενειακός-ΕΦΑ
Ληξούρι-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αχαιός ΄47-Νίκη
Α.Ο. Δύμης ΄07-Κρόνος
Ποσειδών-Υπερίων
7η Αγωνιστική
Νίκη-Ληξούρι
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Πανωλενειακός
ΕΦΑ-Παναχαϊκός
Κρήνη ΄97-Φαέθων
Υπερίων-Α.Ο. Δύμης ΄07
Κρόνος-Αχαιός ΄47
Ζάκυνθος-Ποσειδών
8η Αγωνιστική
Κρήνη ΄97-Ζάκυνθος
Φαέθων-ΕΦΑ
Παναχαϊκός-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Πανωλενειακός-Νίκη
Ληξούρι-Κρόνος
Αχαιός ΄47-Υπερίων
Α.Ο. Δύμης ΄07-Ποσειδών
9η Αγωνιστική
Νίκη-Παναχαϊκός
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Φαέθων
ΕΦΑ-Κρήνη ΄97
Ποσειδών-Αχαιός ΄47
Υπερίων-Ληξούρι
Κρόνος-Πανωλενειακός
Ζάκυνθος-Α.Ο. Δύμης ΄07
10η Αγωνιστική
ΕΦΑ-Ζάκυνθος
Κρήνη ΄97-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Φαέθων-Νίκη
Παναχαϊκός-Κρόνος
Πανωλενειακός-Υπερίων
Ληξούρι-Ποσειδών
Αχαιός ΄47-Α.Ο. Δύμης ΄07
11η Αγωνιστική
Νίκη-Κρήνη ΄97
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-ΕΦΑ
Α.Ο. Δύμης ΄07-Ληξούρι
Ποσειδών-Πανωλενειακός
Υπερίων-Παναχαϊκός
Κρόνος-Φαέθων
Ζάκυνθος-Αχαιός ΄47
12η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ζάκυνθος
ΕΦΑ-Νίκη
Κρήνη ΄97-Κρόνος
Φαέθων-Υπερίων
Παναχαϊκός-Ποσειδών
Πανωλενειακός-Α.Ο. Δύμης ΄07
Ληξούρι-Αχαιός ΄47
13η Αγωνιστική
Νίκη-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αχαιός ΄47-Πανωλενειακός
Α.Ο. Δύμης ΄07-Παναχαϊκός
Ποσειδών-Φαέθων
Υπερίων-Κρήνη ΄97
Κρόνος-ΕΦΑ
Ζάκυνθος-Ληξούρι
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα γίνουν αντίστροφα.



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [21:22:01]