Κυριακή 28 Μαΐου 06:06      13°-23° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας



Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ' Κατηγορίας έχει ως εξής:



Α' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα - Αρλα
Διαγόρας 2010 - Σταροχώρι
Πείρος - Προοδευτική
Πυρσός - Μετόχι
Πρωτέας - Καμίνια
Ροϊτικα - Ακάδημος
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας 2010 - Δόξα Πέττα
Αρλα - Πείρος
Σταροχώρι - Πυρσός
Προοδευτική - Πρωτέας
Μετόχι - Ροϊτικα
Ακάδημος - Καμίνια
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα - Πείρος
Πυρσός - Διαγόρας 2010
Πρωτέας - Αρλα
Ροϊτικα - Σταροχώρι
Ακάδημος - Προοδευτική
Καμίνια - Μετόχι
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός - Δόξα Πέττα
Πείρος - Πρωτέας
Διαγόρας 2010 - Ροϊτικα
Αρλα - Ακάδημος
Σταροχώρι - Καμίνια
Μετόχι - Προοδευτική
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα - Πρωτέας
Ροϊτικα - Πυρσός
Ακάδημος - Πείρος
Καμίνια - Διαγόρας 2010
Μετόχι - Αρλα
Προοδευτική - Σταροχώρι
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ροϊτικα - Δόξα Πέττα
Πρωτέας - Ακάδημος
Πυρσός - Καμίνια
Πείρος - Μετόχι
Διαγόρας 2010 - Προοδευτική
Αρλα - Σταροχώρι
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα - Ακάδημος
Καμίνια - Ροϊτικα
Μετόχι - Πρωτέας
Προοδευτική - Πυρσός
Σταροχώρι - Πείρος
Αρλα - Διαγόρας 2010
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καμίνια - Δόξα Πέττα
Ακάδημος - Μετόχι
Ροϊτικα - Προοδευτική
Πρωτέας - Σταροχώρι
Πυρσός - Αρλα
Πείρος - Διαγόρας 2010
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα - Μετόχι
Προοδευτική - Καμίνια
Σταροχώρι - Ακάδημος
Αρλα - Ροϊτικα
Διαγόρας 2010 - Πρωτέας
Πείρος - Πυρσός
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Προοδευτική - Δόξα Πέττα
Μετόχι - Σταροχώρι
Καμίνια - Αρλα
Ακάδημος - Διαγόρας 2010
Ροϊτικα - Πείρος
Πρωτέας - Πυρσός
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σταροχώρι - Δόξα Πέττα
Αρλα - Προοδευτική
Διαγόρας 2010 - Μετόχι
Πείρος - Καμίνια
Πυρσός - Ακάδημος
Πρωτέας - Ροϊτικα
* Τα ματς του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Αχιλλέας Οβρ.
ΑΠΣ Πάτραι - Αρόη
Δάφνη - Σπάρτακος
Αργυρά - Ολυμπιακός Ζαρ.
Ηρακλής Π. - Ωλενιακός
Αυτόνομη - Ατρόμητος Ζαρ.
Πήγασος Π. - Αίας
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Πάτραι - Ρωμανός
Αχιλλέας Οβρ. - Δάφνη
Αρόη - Αργυρά
Σπάρτακος - Ηρακλής Π.
Ολυμπιακός Ζαρ. - Αυτόνομη
Ωλενιακός - Πήγασος Π.
Ατρόμητος Ζαρ. - Αίας
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Δάφνη
Αργυρά - ΑΠΣ Πάτραι
Ηρακλής Π. - Αχιλλέας Οβρ.
Αυτόνομη - Αρόη
Πήγασος Π. - Σπάρτακος
Αίας - Ολυμπιακός Ζαρ.
Ατρόμητος Ζαρ. - Ωλενιακός
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αργυρά - Ρωμανός
Δάφνη - Ηρακλής Π.
ΑΠΣ Πάτραι - Αυτόνομη
Αχιλλέας Οβρ. - Πήγασος Π.
Αρόη - Αίας
Σπάρτακος - Ατρόμητος Ζαρ.
Ολυμπιακός Ζαρ. - Ωλενιακός
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Ηρακλής Π.
Αυτόνομη - Αργυρά
Πήγασος Π. - Δάφνη
Αίας - ΑΠΣ Πάτραι
Ατρόμητος Ζαρ. - Αχιλλέας Οβρ.
Ωλενιακός - Αρόη
Ολυμπιακός Ζαρ. - Σπάρτακος
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Ρωμανός
Ηρακλής Π. - Πήγασος Π.
Αργυρά - Αίας
Δάφνη - Ατρόμητος Ζαρ.
ΑΠΣ Πάτραι - Ωλενιακός
Αχιλλέας Οβρ. - Ολυμπιακός Ζαρ.
Αρόη - Σπάρτακος
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Πήγασος Π.
Αίας - Αυτόνομη
Ατρόμητος Ζαρ. - Ηρακλής Π.
Ωλενιακός - Αργυρά
Ολυμπιακός Ζαρ. - Δάφνη
Σπάρτακος - ΑΠΣ Πάτραι
Αρόη - Αχιλλέας Οβρ.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίας - Ρωμανός
Πήγασος Π. - Ατρόμητος Ζαρ.
Αυτόνομη - Ωλενιακός
Ηρακλής Π. - Ολυμπιακός Ζαρ.
Αργυρά - Σπάρτακος
Δάφνη - Αρόη
ΑΠΣ Πάτραι -Αχιλλέας Οβρ.
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Ατρόμητος Ζαρ.
Ωλενιακός - Αίας
Ολυμπιακός Ζαρ. - Πήγασος Π.
Σπάρτακος - Αυτόνομη
Αρόη - Ηρακλής Π.
Αχιλλέας Οβρ. - Αργυρά
Δάφνη - ΑΠΣ Πάτραι
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ωλενιακός - Ρωμανός
Ατρόμητος Ζαρ. - Ολυμπιακός Ζαρ.
Αίας - Σπάρτακος
Πήγασος Π. - Αρόη
Αυτόνομη - Αχιλλέας Οβρ.
Ηρακλής Π. - ΑΠΣ Πάτραι
Αργυρά - Δάφνη
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Ολυμπιακός Ζαρ.
Σπάρτακος - Ωλενιακός
Αρόη - Ατρόμητος Ζαρ.
Αχιλλέας Οβρ. - Αίας
ΑΠΣ Πάτραι - Πήγασος Π.
Δάφνη - Αυτόνομη
Ηρακλής Π. - Αργυρά
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σπάρτακος - Ρωμανός
Ολυμπιακός Ζαρ. - Αρόη
Ωλενιακός - Αχιλλέας Οβρ.
Ατρόμητος Ζαρ. - ΑΠΣ Πάτραι
Αίας - Δάφνη
Πήγασος Π. - Αργυρά
Αυτόνομη - Ηρακλής Π.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός - Αρόη
Αχιλλέας Οβρ. - Σπάρτακος
ΑΠΣ Πάτραι - Ολυμπιακός Ζαρ.
Δάφνη - Ωλενιακός
Αργυρά - Ατρόμητος Ζαρ.
Ηρακλής Π. - Αίας
Πήγασος Π. - Αυτόνομη
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - Α.Ε. Αρόη
Καλλιθέα - Δόξα Πατρών
Ζαβλάνι - Παναχαις
Αχαικός - Γαλήνη
Ολυμπιακός Π. - Άτλας
Πετεινοί - ΠΑΟ Κόσμος
ΑΕΚ Π. - Περιβόλα

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλλιθέα - Δίας
Α.Ε. Αρόη - Ζαβλάνι
Δόξα Πατρών - Αχαικός
Παναχαις - Ολυμπιακός Π.
Γαλήνη - Πετεινοί
Άτλας - ΑΕΚ Π.
ΠΑΟ Κόσμος - Περιβόλα

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - Ζαβλάνι
Αχαικός - Καλλιθέα
Ολυμπιακός Π. - Α.Ε. Αρόη
Πετεινοί - Δόξα Πατρών
ΑΕΚ Π. - Παναχαις
Περιβόλα - Γαλήνη
ΠΑΟ Κόσμος - Άτλας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αχαικός - Δίας
Ζαβλάνι - Ολυμπιακός Π.
Καλλιθέα - Πετεινοί
Α.Ε. Αρόη - ΑΕΚ Π.
Δόξα Πατρών - Περιβόλα
Παναχαις - ΠΑΟ Κόσμος
Γαλήνη - Άτλας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - Ολυμπιακός Π.
Πετεινοί - Αχαικός
ΑΕΚ Π. - Ζαβλάνι
Περιβόλα - Καλλιθέα
ΠΑΟ Κόσμος - Α.Ε. Αρόη
Άτλας - Δόξα Πατρών
Γαλήνη - Παναχαις

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πετεινοί - Δίας
Ολυμπιακός Π. - ΑΕΚ Π.
Αχαικός - Περιβόλα
Ζαβλάνι - ΠΑΟ Κόσμος
Καλλιθέα - Άτλας
Α.Ε. Αρόη - Γαλήνη
Δόξα Πατρών - Παναχαις

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - ΑΕΚ Π.
Περιβόλα - Πετεινοί
ΠΑΟ Κόσμος - Ολυμπιακός Π.
Άτλας - Αχαικός
Γαλήνη - Ζαβλάνι
Παναχαις - Καλλιθέα
Δόξα Πατρών - Α.Ε. Αρόη

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Περιβόλα - Δίας
ΑΕΚ Π. - ΠΑΟ Κόσμος
Πετεινοί - Άτλας
Ολυμπιακός Π. - Γαλήνη
Αχαικός - Παναχαις
Ζαβλάνι - Δόξα Πατρών
Καλλιθέα -Α.Ε. Αρόη

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - ΠΑΟ Κόσμος
Άτλας - Περιβόλα
Γαλήνη - ΑΕΚ Π.
Παναχαις - Πετεινοί
Δόξα Πατρών - Ολυμπιακός Π.
Α.Ε. Αρόη - Αχαικός
Ζαβλάνι - Καλλιθέα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άτλας - Δίας
ΠΑΟ Κόσμος - Γαλήνη
Περιβόλα - Παναχαις
ΑΕΚ Π. - Δόξα Πατρών
Πετεινοί - Α.Ε. Αρόη
Ολυμπιακός Π. - Καλλιθέα
Αχαικός - Ζαβλάνι

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - Γαλήνη
Παναχαις - Άτλας
Δόξα Πατρών - ΠΑΟ Κόσμος
Α.Ε. Αρόη - Περιβόλα
Καλλιθέα - ΑΕΚ Π.
Ζαβλάνι - Πετεινοί
Ολυμπιακός Π. - Αχαικός

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναχαις - Δίας
Γαλήνη - Δόξα Πατρών
Άτλας - Α.Ε. Αρόη
ΠΑΟ Κόσμος - Καλλιθέα
Περιβόλα - Ζαβλάνι
ΑΕΚ Π. - Αχαικός
Πετεινοί - Ολυμπιακός Π.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας - Δόξα Πατρών
Α.Ε. Αρόη - Παναχαις
Καλλιθέα - Γαλήνη
Ζαβλάνι - Άτλας
Αχαικός - ΠΑΟ Κόσμος
Ολυμπιακός Π. - Περιβόλα
ΑΕΚ Π. - Πετεινοί
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.


Δ' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Εθνικός Αιγ.
Θύελλα Αιγείρας - Άρης Κούν.
Άνω Καστρίτσι - Σκεπαστό
Ζήρια - Αναγέννηση Αίας
Α.Ο. Αβύθου - Φλόγα Ροδ.
Κεραυνός Σελ. - Φλόγα Κ.Κ.
Λύκοι Διακ. - Δάφνες

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγείρας - Κεραυνός 2016
Εθνικός Αιγ. - Άνω Καστρίτσι
Άρης Κούν. - Ζήρια
Σκεπαστό - Α.Ο. Αβύθου
Αναγέννηση Αίας - Κεραυνός Σελ.
Φλόγα Ροδ. - Λύκοι Διακ.
Φλόγα Κ.Κ. - Δάφνες

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Άνω Καστρίτσι
Ζήρια - Θύελλα Αιγείρας
Α.Ο. Αβύθου - Εθνικός Αιγ.
Κεραυνός Σελ. - Άρης Κούν.
Λύκοι Διακ. - Σκεπαστό
Δάφνες - Αναγέννηση Αίας
Φλόγα Κ.Κ. - Φλόγα Ροδ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ζήρια - Κεραυνός 2016
Άνω Καστρίτσι - Α.Ο. Αβύθου
Θύελλα Αιγείρας - Κεραυνός Σελ.
Εθνικός Αιγ. - Λύκοι Διακ.
Άρης Κούν. - Δάφνες
Σκεπαστό - Φλόγα Κ.Κ.
Αναγέννηση Αίας - Φλόγα Ροδ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Α.Ο. Αβύθου
Κεραυνός Σελ. - Ζήρια
Λύκοι Διακ. - Άνω Καστρίτσι
Δάφνες - Θύελλα Αιγείρας
Φλόγα Κ.Κ. - Εθνικός Αιγ.
Φλόγα Ροδ. - Άρης Κούν.
Αναγέννηση Αίας - Σκεπαστό

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Σελ. - Κεραυνός 2016
Α.Ο. Αβύθου - Λύκοι Διακ.
Ζήρια - Δάφνες
Άνω Καστρίτσι - Φλόγα Κ.Κ.
Θύελλα Αιγείρας - Φλόγα Ροδ.
Εθνικός Αιγ. - Αναγέννηση Αίας
Άρης Κούν. - Σκεπαστό

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Λύκοι Διακ.
Δάφνες - Κεραυνός Σελ.
Φλόγα Κ.Κ. - Α.Ο. Αβύθου
Φλόγα Ροδ. - Ζήρια
Αναγέννηση Αίας - Άνω Καστρίτσι
Σκεπαστό - Θύελλα Αιγείρας
Άρης Κούν. - Εθνικός Αιγ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάφνες - Κεραυνός 2016
Λύκοι Διακ. - Φλόγα Κ.Κ.
Κεραυνός Σελ. - Φλόγα Ροδ.
Α.Ο. Αβύθου - Αναγέννηση Αίας
Ζήρια - Σκεπαστό
Άνω Καστρίτσι - Άρης Κούν.
Θύελλα Αιγείρας -Εθνικός Αιγ.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Φλόγα Κ.Κ.
Φλόγα Ροδ. - Δάφνες
Αναγέννηση Αίας - Λύκοι Διακ.
Σκεπαστό - Κεραυνός Σελ.
Άρης Κούν. - Α.Ο. Αβύθου
Εθνικός Αιγ. - Ζήρια
Άνω Καστρίτσι - Θύελλα Αιγείρας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ροδ. - Κεραυνός 2016
Φλόγα Κ.Κ. - Αναγέννηση Αίας
Δάφνες - Σκεπαστό
Λύκοι Διακ. - Άρης Κούν.
Κεραυνός Σελ. - Εθνικός Αιγ.
Α.Ο. Αβύθου - Θύελλα Αιγείρας
Ζήρια - Άνω Καστρίτσι

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Αναγέννηση Αίας
Σκεπαστό - Φλόγα Ροδ.
Άρης Κούν. - Φλόγα Κ.Κ.
Εθνικός Αιγ. - Δάφνες
Θύελλα Αιγείρας - Λύκοι Διακ.
Άνω Καστρίτσι - Κεραυνός Σελ.
Α.Ο. Αβύθου - Ζήρια

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σκεπαστό - Κεραυνός 2016
Αναγέννηση Αίας - Άρης Κούν.
Φλόγα Ροδ. - Εθνικός Αιγ.
Φλόγα Κ.Κ. - Θύελλα Αιγείρας
Δάφνες - Άνω Καστρίτσι
Λύκοι Διακ. - Ζήρια
Κεραυνός Σελ. - Α.Ο. Αβύθου

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 - Άρης Κούν.
Εθνικός Αιγ. - Σκεπαστό
Θύελλα Αιγείρας - Αναγέννηση Αίας
Άνω Καστρίτσι - Φλόγα Ροδ.
Ζήρια - Φλόγα Κ.Κ.
Α.Ο. Αβύθου - Δάφνες
Λύκοι Διακ. - Κεραυνός Σελ.
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [06:06:25]