Κυριακή 23 Ιουλίου 07:51      23°-34° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας



Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο Ομίλων στη Β' Κατηγορία έχει ως εξής:






Α' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Ικαρος Π.
Φαραϊκός - Τριταιϊκός
Κρίνος - Δόξα Χαλ.
Αστέρας Τσουκ. - Φωστήρας
Κεραυνός Μιτ. - Ατρόμητος Λ.
Παναχαϊκός - Θύελλα Π.
Αχαιός Σαρ. - Πολύτεκνος
* Ρεπό ο Απόλλων Βίδ.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Βίδ. - Αστέρας Μίντ.
Ικαρος Π. - Φαραϊκός
Τριταιϊκός - Αστέρας Τσουκ.
Δόξα Χαλ. - Κεραυνός Μιτ.
Φωστήρας - Παναχαϊκός
Ατρόμητος Λ. - Πολύτεκνος
Θύελλα Π. - Αχαιός Σαρ.
* Ρεπό ο Κρίνος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Φαραϊκός
Κρίνος - Απόλλων Βίδ.
Αστέρας Τσουκ. - Ικαρος Π.
Παναχαϊκός - Τριταιϊκός
Πολύτεκνος - Δόξα Χαλ.
Αχαιός Σαρ. - Φωστήρας
Ατρόμητος Λ. - Θύελλα Π.
* Ρεπό ο Κεραυνός Μιτ.
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κρίνος - Αστέρας Μιντ.
Φαραϊκός - Αστέρας Τσουκ.
Απόλλων Βίδ. - Κεραυνός Μιτ.
Ικαρος Π. - Παναχαϊκός
Τριταιϊκός - Αχαιός Σαρ.
Δόξα Χάλ. - Θύελλα Π.
Φωστήρας - Ατρόμητος Λ.
* Ρεπό ο Πολύτεκνος
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Αστέρας Τσουκ.
Κεραυνός Μιτ. - Κρίνος
Παναχαϊκός - Φαραϊκός
Πολύτεκνος - Απόλλων Βίδ.
Αχαιός Σαρ. - Ικαρος Π.
Ατρόμητος Λ. - Τριταιϊκός
Δόξα Χαλ. - Φωστήρας
* Ρεπό η Θύελλα Π.
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Μιτ. - Αστέρας Μιντ.
Αστέρας Τσουκ. - Παναχαϊκός
Κρίνος - Πολύτεκνος
Φαραϊκός - Αχαιός Σαρ.
Απόλλων Βίδ. - Θύελλα Π.
Ικαρος Π. - Ατρόμητος Λ.
Τριταιϊκός - Δόξα Χαλ.
* Ρεπό ο Φωστήρας
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Παναχαϊκός
Πολύτεκνος - Κεραυνός Μιτ.
Αχαιός Σαρ. - Αστέρας Τσουκ.
Θύελλα Π. - Κρίνος
Ατρόμητος Λ. - Φαραϊκός
Φωστήρας - Απόλλων Βίδ.
Δόξα Χαλ. - Ικαρος Π.
* Ρεπό ο Τριταιϊκός
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Αστέρας Μιντ.
Παναχαϊκός - Αχαιός Σαρ.
Κεραυνός Μιτ. - Θύελλα Π.
Αστέρας Τσουκ. - Ατρόμητος Λ.
Κρίνος - Φωστήρας
Φαραϊκός - Δόξα Χαλ.
Απόλλων Βίδ. - Τριταιικός
* Ρεπό ο Ικαρος Π.
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Αχαιός Σαρ.
Θύελλα Π. - Πολύτεκνος
Ατρόμητος Λ. - Παναχαϊκός
Φωστήρας - Κεραυνός Μιτ.
Δόξα Χαλ. - Αστέρας Τσουκ.
Τριταιϊκός - Κρίνος
Ικαρος Π. - Απόλλων Βίδ.
* Ρεπό ο Φαραϊκός
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Π. - Αστέρας Μιντ.
Αχαιός Σαρ. - Ατρόμητος Λ.
Πολύτεκνος - Φωστήρας
Παναχαϊκός - Δόξα Χαλ.
Κεραυνός Μιτ. - Τριταιϊκός
Κρίνος - Ικαρος Π.
Φαραϊκός - Απόλλων Βίδ.
* Ρεπό ο Αστέρας Τσουκ.
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Ατρόμητος Λ.
Φωστήρας - Θύελλα Π.
Δόξα Χαλ. - Αχαιός Σαρ.
Τριταιϊκός - Πολύτεκνος
Ικαρος Π. - Κεραυνός Μιτ.
Απόλλων Βίδ. - Αστέρας Τσουκ.
Φαραϊκός - Κρίνος
* Ρεπό ο Παναχαϊκός
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας - Αστέρας Μιντ.
Ατρόμητος Λ. - Δόξα Χαλ.
Θύελλα Π. - Τριταιϊκός
Πολύτεκνος - Ικαρος Π.
Παναχαικός - Απόλλων Βίδ.
Κεραυνός Μιτ. - Φαραϊκός
Αστέρας Τσουκ. - Κρίνος
* Ρεπό ο Αχαιός Σαρ.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Δόξα Χαλ.
Τριταιικός - Φωστήρας
Ικαρος Π. - Θύελλα Π.
Απόλλων Βίδ. - Αχαιός Σαρ.
Φαραϊκός - Πολύτεκνος
Κρίνος - Παναχαικός
Αστέρας Τσουκ. - Κεραυνός Μιτ.
* Ρεπό ο Ατρόμητος Λ.
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τριταιϊκός - Αστέρας Μιντ.
Φωστήρας - Ικαρος Π.
Ατρόμητος Λ. - Απόλλων Βίδ.
Θύελλα Π. - Φαραϊκός
Αχαιός Σαρ. - Κρίνος
Πολύτεκνος - Αστέρας Τσουκ.
Παναχαϊκός - Κεραυνός Μιτ.
* Ρεπό η Δόξα Χαλ.
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ικαρος Π. - Τριταιϊκός
Απόλλων Βίδ. - Δόξα Χαλ.
Φαραϊκός - Φωστήρας
Κρίνος - Ατρόμητος Λ.
Αστέρας Τσουκ. - Θύελλα Π.
Κεραυνός Μιτ. - Αχαιός Σαρ.
Παναχαϊκός - Πολύτεκνος
* Ρεπό ο Αστέρας Μιντ.
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.


Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Φοίνικας
Δρέπανο - Κ. Δαβουρλής
Αετός Ρίου - Δήμος Διακοπτού
Δόξα Ελ. - Μ. Δικέφαλος
Ποσειδών - Ακράτα
Ψηλαλώνια - Αναγέννηση Ψαθ.
Αετός - Πάτρα 2005
Αχιλλέας Καμ. - Καλάβρυτα
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δρέπανο - Αστέρας
Φοίνικας - Αετός Ρίου
Κ. Δαβουρλής - Δόξα Ελ.
Δήμος Διακοπτού - Ποσειδών
Μ. Δικέφαλος - Ψηλαλώνια
Ακράτα - Αετός
Αναγέννηση Ψαθ. - Καλάβρυτα
Πάτρα 2005 - Αχιλλέας Καμ.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας- Αετός Ρίου
Δόξα Ελ. - Δρέπανο
Ποσειδών - Φοίνικας
Ψηλαλώνια - Κ. Δαβουρλής
Αετός - Δήμος Διακοπτού
Καλάβρυτα - Μ. Δικέφαλος
Αχιλλέας Καμ. - Ακράτα
Αναγέννηση Ψαθ. - Πάτρα 2005
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Ελ. - Αστέρας
Αετός Ρίου - Ποσειδών
Δρέπανο - Ψηλαλώνια
Φοίνικας - Αετός
Κ. Δαβουρλής - Καλάβρυτα
Δήμος Διακοπτού - Αχιλλέας Καμ.
Μ. Δικέφαλος - Πάτρα 2005
Ακράτα -Αναγέννηση Ψαθ.
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Ποσειδών
Ψηλαλώνια - Δόξα Ελ.
Αετός - Αετός Ρίου
Καλάβρυτα - Δρέπανο
Αχιλλέας Καμ. - Φοίνικας
Πάτρα 2005 - Κ. Δαβουρλής
Αναγέννηση Ψαθ. - Δήμος Διακοπτού
Μ. Δικέφαλος - Ακράτα
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ψηλαλώνια - Αστέρας
Ποσειδών - Αετός
Δόξα Ελ. - Καλάβρυτα
Αετός Ρίου - Αχιλλέας Καμ.
Δρέπανο - Πάτρα 2005
Φοίνικας - Αναγέννηση Ψαθ.
Κ. Δαβουρλής - Ακράτα
Δήμος Διακοπτού - Μ. Δικέφαλος
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Αετός
Καλάβρυτα - Ψηλαλώνια
Αχιλλέας Καμ. - Ποσειδών
Πάτρα 2005 - Δόξα Ελ.
Αναγέννηση Ψαθ. - Αετός Ρίου
Ακράτα - Δρέπανο
Μ. Δικέφαλος - Φοίνικας
Κ. Δαβουρλής - Δήμος Διακοπτού
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλάβρυτα - Αστέρας
Αετός - Αχιλλέας Καμ.
Ψηλαλώνια - Πάτρα 2005
Ποσειδών - Αναγέννηση Ψαθ.
Δόξα Ελ. - Ακράτα
Αετός Ρίου - Μ. Δικέφαλος
Δρέπανο - Δήμος Διακοπτού
Φοίνικας - Κ. Δαβουρλής
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Αχιλλέας Καμ.
Πάτρα 2005 - Καλάβρυτα
Αναγέννηση Ψαθ. - Αετός
Ακράτα - Ψηλαλώνια
Μ. Δικέφαλος - Ποσειδών
Δήμος Διακοπτού - Δόξα Ελ.
Κ. Δαβουρλής - Αετός Ρίου
Φοίνικας - Δρέπανο
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πάτρα 2005 - Αστέρας
Αχιλλέας Καμ. - Αναγέννηση Ψαθ.
Καλάβρυτα - Ακράτα
Αετός - Μ. Δικέφαλος
Ψηλαλώνια - Δήμος Διακοπτού
Ποσειδών - Κ. Δαβουρλής
Δόξα Ελ. - Φοίνικας
Αετός Ρίου - Δρέπανο
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Αναγέννηση Ψαθ.
Ακράτα - Πάτρα 2005
Μ. Δικέφαλος - Αχιλλέας Καμ.
Δήμος Διακοπτού - Καλάβρυτα
Κ. Δαβουρλής - Αετός
Φοίνικας - Ψηλαλώνια
Δρέπανο - Ποσειδών
Αετός Ρίου - Δόξα Ελ.
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα - Αστέρας
Αναγέννηση Ψαθ. - Μ. Δικέφαλος
Πάτρα 2005 - Δήμος Διακοπτού
Αχιλλέας Καμ. - Κ. Δαβουρλής
Καλάβρυτα - Φοίνικας
Αετός - Δρέπανο
Ψηλαλώνια - Αετός Ρίου
Ποσειδών - Δόξα Ελ.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Μ. Δικέφαλος
Δήμος Διακοπτού - Ακράτα
Κ. Δαβουρλής - Αναγέννηση Ψαθ.
Φοίνικας - Πάτρα 2005
Δρέπανο - Αχιλλέας Καμ.
Αετός Ρίου - Καλάβρυτα
Δόξα Ελ. - Αετός
Ποσειδών - Ψηλαλώνια
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμος Διακοπτού - Αστέρας
Μ. Δικέφαλος - Κ. Δαβουρλής
Ακράτα - Φοίνικας
Αναγέννηση Ψαθ. - Δρέπανο
Πάτρα 2005 - Αετός Ρίου
Αχιλλέας Καμ. - Δόξα Ελ.
Καλάβρυτα - Ποσειδών
Αετός - Ψηλαλώνια
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας - Κ. Δαβουρλής
Φοίνικας - Δήμος Διακοπτού
Δρέπανο - Μ. Δικέφαλος
Αετός Ρίου - Ακράτα
Δόξα Ελ. - Αναγέννηση Ψαθ.
Ποσειδών - Πάτρα 2005
Ψηλαλώνια - Αχιλλέας Καμ.
Αετός - Καλάβρυτα
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [07:51:28]