Πέμπτη 23 Μαρτίου 20:25      6°-22° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας



Πραγματοποιήθηκαν χθες στον πολυχώρο «Εις το Επακρον» στο Μιντιλόγλι οι κληρώσεις στα πρωταθλήματα Α΄, Β΄ και Γ΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαϊας.
Το ντέρμπι Λιμνοχώρι-Διαγόρας και η αναμέτρηση Δόξα Παραλίας-Κεραυνός ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα της πρεμιέρας στην Α΄ Κατηγορία. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Αναγέννηση
Λιμνοχώρι - Διαγόρας
Πήγασος - Λέων
Απόλλων Συν. - Εθνικός
Πανμοβριακός - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Νίκη - Απόλλων Εγλ.
Δόξα Παρ. - Κεραυνός Α.Β.
Ατρόμητος - Θύελλα Αιγίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λιμνοχώρι - Αρης
Αναγέννηση - Πήγασος
Διαγόρας - Απόλλων Συν.
Λέων - Πανμοβριακός
Εθνικός - Νίκη
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Δόξα
Απόλλων Εγλ. - Θύελλα Αιγίου
Κεραυνός Α.Β. - Ατρόμητος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Πήγασος
Απόλλων Συν. - Λιμνοχώρι
Πανμοβριακός - Αναγέννηση
Νίκη - Διαγόρας
Δόξα - Λέων
Θύελλα Αιγίου - Εθνικός
Ατρόμητος - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Απόλλων Εγλ. - Κεραυνός Α.Β.
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Συν. - Αρης
Πήγασος - Πανμοβριακός
Λιμνοχώρι - Νίκη
Αναγέννηση - Δόξα
Διαγόρας - Θύελλα Αιγίου
Λέων - Ατρόμητος
Εθνικός - Κεραυνός Α.Β.
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Απόλλων Εγλ.
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Πανμοβριακός
Νίκη - Απόλλων Συν.
Δόξα - Πήγασος
Θύελλα Αιγίου - Λιμνοχώρι
Ατρόμητος - Αναγέννηση
Κεραυνός Α.Β. - Διαγόρας
Απόλλων Εγλ. - Λέων
Εθνικός - Πανιώνιος/Αχιλλέας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη - Αρης
Πανμοβριακός - Δόξα
Απόλλων Συν. - Θύελλα Αιγίου
Πήγασος - Ατρόμητος
Λιμνοχώρι - Κεραυνός Α.Β.
Αναγέννηση - Απόλλων Εγλ.
Διαγόρας - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Λέων - Εθνικός
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Δόξα
Θύελλα Αιγίου - Νίκη
Ατρόμητος - Πανμοβριακός
Κεραυνός Α.Β. - Απόλλων Συν.
Απόλλων Εγλ. - Πήγασος
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Λιμνοχώρι
Εθνικός - Αναγέννηση
Διαγόρας - Λέων
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγίου - Αρης
Δόξα - Ατρόμητος
Νίκη - Κεραυνός Α.Β.
Πανμοβριακός - Απόλλων Εγλ.
Απόλλων Συν. - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Πήγασος - Εθνικός
Λιμνοχώρι - Λέων
Αναγέννηση - Διαγόρας
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Ατρόμητος
Κεραυνός Α.Β. - Θύελλα Αιγίου
Απόλλων Εγλ. - Δόξα
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Νίκη
Εθνικός - Πανμοβριακός
Λέων - Απόλλων Συν.
Διαγόρας - Πήγασος
Αναγέννηση - Λιμνοχώρι
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Α.Β. - Αρης
Ατρόμητος - Απόλλων Εγλ.
Θύελλα Αιγίου - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Δόξα - Εθνικός
Νίκη - Λέων
Πανμοβριακός - Διαγόρας
Απόλλων Συν. - Αναγέννηση
Πήγασος - Λιμνοχώρι
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Απόλλων Εγλ.
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Κεραυνός Α.Β.
Εθνικός - Ατρόμητος
Λέων - Θύελλα Αιγίου
Διαγόρας - Δόξα
Αναγέννηση - Νίκη
Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός
Πήγασος - Απόλλων Συν.
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αρης
Απόλλων Εγλ. - Εθνικός
Κεραυνός Α.Β. - Λέων
Ατρόμητος - Διαγόρας
Θύελλα Αιγίου - Αναγέννηση
Δόξα - Λιμνοχώρι
Νίκη - Πήγασος
Πανμοβριακός - Απόλλων Συν.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Εθνικός
Λέων - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Διαγόρας - Απόλλων Εγλ.
Αναγέννηση - Κεραυνός Α.Β.
Λιμνοχώρι - Ατρόμητος
Πήγασος - Θύελλα Αιγίου
Απόλλων Συν. - Δόξα
Πανμοβριακός - Νίκη
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λέων - Αρης
Εθνικός - Διαγόρας
Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αναγέννηση
Απόλλων Εγλ. - Λιμνοχώρι
Κεραυνός Α.Β. - Πήγασος
Ατρόμητος - Απόλλων Συν.
Θύελλα Αιγίου - Πανμοβριακός
Δόξα - Νίκη
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Διαγόρας
Αναγέννηση - Λέων
Λιμνοχώρι - Εθνικός
Πήγασος - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Απόλλων Συν. - Απόλλων Εγλ.
Πανμοβριακός - Κεραυνός Α.Β.
Νίκη - Ατρόμητος
Δόξα - Θύελλα Αιγίου
* Οι αγώνες στον β΄ γύρο θα διεξαχθούν αντίστροφα.



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [20:25:35]