Κυριακή 23 Ιουλίου 05:35      23°-34° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα, καθώς εκτός των Ολυμπιακών Αγώνων περιλαμβάνει Moto GP και ποδόσφαιρο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

00:10 EΡT1 Πινγκ Πονγκ (Α), ημιτελικοί

00:15 EΡT3 Γαλλία - Βραζιλία Μπάσκετ

01:00 EΡT1 / OTE SPORT 2 Νιγηρία - Ισπανία Μπάσκετ

01:50 OTE SPORT 1 Σλοβενία - Σουηδία Χάντμπολ

02:25 EΡT3 / OTE SPORT 4 Πινγκ-Πονγκ, τελικοί ανδρών

02:30 EΡT2/OTE SPORT 3 Ιταλία - Μεξικό Βόλεϊ,

02:50 EΡT1 Κίνα - ΗΠΑ Πόλο(Γ),

03:55 OTE SPORT 1 Τελικοί ανδρών και γυναικών

04:00 EΡT1 Κολύμβηση-Ημιτελικοί / Τελικοί

04:30 EΡT3/ OTE SPORT 2 Λιθουανία-Αργεντινή Μπάσκετ

04:35 EΡT2/OTE SPORT 3 Βραζιλία - ΗΠΑ Βόλεϊ

12:30 EΡT2 Κολύμβηση-Ημιτελικοί / Τελικοί

14:25 OTE SPORT 3 Τελικοί ανδρών και γυναικών

14:30 EΡT2 Κωπηλασία

15:00 EΡT3 / OTE SPORT 4 Ουγγαρία- Ιαπωνία Πόλο (Α)

15:30 EΡT1/OTE SPORT 1 Στίβος - Πρωϊνά Αγωνίσματα

16:20 EΡT3 / OTE SPORT 4 Κροατία - Ιταλία Πόλο

16:55 OTE SPORT 2 Σκοποβολή , 50μ τουφέκι πρηνιδόν ανδρών, τελικός

17:30 EΡT1 Στίβος - Πρωϊνά Αγωνίσματα

17:40 EΡT3/OTE SPORT 4 ΗΠΑ- Μαυροβούνιο Πόλο (Α),

17:50 EΡT2 / OTE SPORT 3 Τέννις - ημιτελικοί (A) 19:00 - 21:23 / κολύμβηση - προκριματικοί

18:30 EΡT2 Τέννις - ημιτελικοί (A) 19:00 - 21:23 / κολύμβηση - προκριματικοί

19:00 EΡT3 Ποδόσφαιρο γυναικών, προημιτελικός

19:00 OTE SPORT 4 Προκριματικά ανδρών και γυναικών

20:00 OTE SPORT 2 Τραμπολίνο γυναικών, τελικός

20:25 EΡT1 / OTE SPORT 1 Στίβος 20 km βάδην Ανδρών

21:00 EΡT3 Τοξοβολία, τελικοί

21:23 EΡT2 Τραμπολίνο

21:45 OTE SPORT 4 Καταδύσεις, 3μ βατήρας γυναικών, προκριματικά

22:00 EΡT1 Ποδηλασία

22:00 OTE SPORT 3 Τένις, ημιτελικοί ατομικού ανδρών, τελικός διπλού ανδρών

22:15 OTE SPORT 1 Ποδηλασία Πίστας, τελικοί ανδρών και γυναικών

22:30 OTE SPORT 8 Μάλαγα - Νιγηρία Ποδόσφαιρο

22:35OTE SPORT 2Τζούντο, 78 κιλά γυναικών και 100 κιλά ανδρών, τελικοί

23:00 EΡT3 Πυγμαχία, προκριματικοί

00:00 EΡT1 Ποδηλασία

ΜΟΤΟ GP

09:55 OTE SPORT 5 Moto3, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

10:50 OTE SPORT 5 MotoGP, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

11:50 OTE SPORT 5 Moto2, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

12:30 14:05 OTE SPORT 5 Moto3, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

14:25 15:00 OTE SPORT 5 MotoGP, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

16:00 OTE SPORT 5 Moto2, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

Επίσης
21:00 NOVASPORTS 1 Μπαστία - Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:30 OTE SPORT 7 Φ. Ντίσελντορφ - Στουτγάρδη Ποδόσφαιρο

22:00 NOVASPORTS 2 Παλέρμο - Μπαρί Ιταλικό κύπελλο ποδοδσφαίρου



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [05:35:49]