Τρίτη 25 Ιουλίου 23:59      19°-32° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Στο σημερινό αθλητικό πρόγραμμα ξεχωρίζουν οι Ολυμπιακοί Αγώνες που ξεκίνησαν σήμερα τα ξημερώματα στο Ρίο της Βραζιλίας.


Ολυμπιακοί Αγώνες

14.30 Κωπηλασία (Α - Γ) (ΕΡΤ3, OTE Sport3HD)

15.00 Ξιφασκία (Γ): Ξίφος Μονομαχίας, ατομικό, φάση των 64 & 32 (OTE Sport1HD)

15.00 Πόλο (Α): Σερβία-Ουγγαρία, φάση ομίλων (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport4HD)

16.00 Μπιτς Βόλεϊ (Α - Γ): προκριματικά (OTE Sport2HD)

16.30 Ενόργανη Γυμναστική (Α): προκριματικά (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport1HD)

16.30 Σκοποβολή (Γ): 10 μ. Αεροβόλο Τουφέκι, τελικός (OTE Sport4HD)

17.20 Πυγμαχία (Α): 60 κ., 81 κ. & 91 κ., προκριματικά (OTE Sport4HD)

19.00 Κολύμβηση (Α - Γ): προκριματικά (ΕΡΤ1, OTE Sport4HD)

19.00 Πόλο (Α): Ελλάδα-Ιαπωνία (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)

19.15 Ποδηλασία (Α): Αγώνας Δρόμου, τελικός (OTE Sport3HD)

19.15 Πινγκ Πονγκ (Α) (ΕΡΤ3)

20.15 Πόλο (Α): Ελλάδα-Ιαπωνία (OTE Sport1HD, live delay)

20.15 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία-Γαλλία (ΕΡΤ3, OTE Sport2HD)

20.25 Γυμναστική (Α): προκριματικά (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)

21.30 Μπιτς Βόλεϊ (Α - Γ): προκριματικά (OTE Sport4HD)

21.30 Ενόργανη Γυμναστική (Α): προκριματικά (OTE Sport1HD)

22.15 Τζούντο: 48 κ. γυναικών/60 κ. αντρών, τελικοί (ΕΡΤ3, OTE Sport2HD)

22.15 Τοξοβολία (Α): ομαδικό, τελικοί (OTE Sport3HD)

23.00 Ξιφασκία (Γ): Ξίφος Μονομαχίας, ατομικό, τελικοί (OTE Sport1HD)

23.10 Πινγκ Πονγκ (Α) (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)

00.30 Ενόργανη Γυμναστική (Α): προκριματικά (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport1HD)

00.45 Τένις (Α - Γ): προκριματικά (ΕΡΤ3, OTE Sport3HD)

01.00 Μπάσκετ (Α): Κίνα-ΗΠΑ, φάση ομίλων (ΕΡΤ1, OTE Sport2HD)

01.30 Πόλο (Α): Γαλλία-Μαυροβούνιο, φάση ομίλων (OTE Sport4HD)

02.50 Πόλο (Α): Βραζιλία-Αυστραλία, φάση ομίλων (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport4HD)

02.50 Πινγκ Πονγκ (Α - Γ): προκριματικά (ΕΡΤ1)

03.00 Μπιτς Βόλεϊ (Α - Γ): φάση ομίλων (OTE Sport2HD)

04.00 Κολύμβηση (Α - Γ): τελικοί (ΕΡΤ1, OTE Sport1HD)

04.30 Μπάσκετ (Α): Βενεζουέλα-Σερβία, φάση ομίλων (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport2HD)

04.35 Βόλεϊ (Γ): Σερβία-Ιταλία, φάση ομίλων (OTE Sport4HD)

05.10 Πινγκ Πονγκ (Α) (ΕΡΤ3)

Τουρνουά Τένις BB&T Atlanta Open

22.00 1ος ημιτελικός (OTE Sport6HD)

02.00 2ος ημιτελικός (OTE Sport6HD)



Επίσης

14.00 Bundesliga 2: Μπόχουμ-Ουνιόν Βερολίνου (OTE Sport5HD)

19.00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Νανσί-Σπόρτινγκ Χιχόν (OTE Sport8HD)

19.15 International Champions Cup: Λίβερπουλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1 & Novasports1HD)

21.45 Trophée des Champions: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (OTE Sport7HD)



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [23:59:20]