Δευτέρα 24 Ιουλίου 09:57      22°-34° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το τουρνουά ακαδημιών του Εσπερου ΑΟΠΑ

Το τουρνουά ακαδημιών του Εσπερου ΑΟΠΑ



Το καλοκαιρινό τουρνουά των Ακαδημιών του Έσπερου ΑΟΠΑ ξεκινά με στόχο τα παιδιά να διασκεδάσουν και να απολαύσουν το μπάσκετ.

Αναλυτικά οι ομάδες, που έχουν χωριστεί τα παιδιά ανά Κατηγορίες, και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:

ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΓΚΡΟΥΠ 11.10 π.μ.-12 μ.

ΓΙΓΑΝΤΕΣ: Γιώργος Τζέλης, Ανδρέας Καρλής, Παναγιώτης Σμπόρας, Κωνσταντίνος Κωνστανινόπουλος, Μαξιμιλιανός Χατζηγιάννης, Βασίλης Αλεξόπουλος, Θανάσης Λαουδέκης, Γιάννης Γεωργακόπουλος, Κωνσταντίνος Γκέκας, Χρήστος Γεωργίου, Δημήτρης Κανελλόπουλος, Δημήτρης Μποζούν.

ΤΙΤΑΝΕΣ: Γιώργος Ντούβας, Χρήστος Τσάκος, Γιάννης Αποστολόπουλος, Σωτήρης Σακελλαρόπουλος, Μιλτιάδης Παναγιωτόπουλος, Φώτης.Εφραίμ Πιτουράς, Σπύρος Γερούλιας, Χρήστος Κουμούτσος, Χρήστος Δημακόπουλος, Φαίδωνας Δενδής, Δημήτρης Θανασούλας, Ασημάκης Φωτήλα.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ: Βασίλης Νικολόπουλος, Νίκος Αγαλόπουλος, Αλκιβιάδης Ζαμπάντης, Δημήτρης Ευθυμάκης, Γιάννης Παπαδόπουλος, Κωνσταντίνος Χριστόπουλος, Παναγιώτης Αρβανιτάκης, Σπύρος Αγγελόπουλος, Τάκης Μαζαρακιώτης, Μιχάλης Κατσιγιάννης, Χρήστος Κακολίρης, Λάζαρος, Τριαντόπουλος.

ΜΑΧΗΤΕΣ: Ανδρέας Ζαφειρόπουλος, Δημοσθένης Πετράκης, Σπύρος Μαλάμης, Ντένις Ζέλι, Αριστείδης Σταθόπουλος, Παναγιώτης Μπαρδουνιώτης, Νίκος Παπαγιαννόπουλος, Σπύρος Τσαγγαράς, Χαράλαμπος Κοντογιαννάτος, Βασίλης Παππάς, Φώτης Μαρλαφέκας, Αλέξανδρος Μαραγκός.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ

6-7 μ.μ.: Γίγαντες-Τιτάνες

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ

5-6 μ.μ.: Αργοναύτες-Μαχητές

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

3-4 μ.μ.: Γίγαντες-Αργοναύτες

4-5 μ.μ.: Τιτάνες-Μαχητές

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ

6-7 μ.μ.: Γίγαντες-Μαχητές

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ

4-5 μ.μ.: Τιτάνες-Αργοναύτες

ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α', ΓΚΡΟΥΠ 12-12.50 μ., και 1.40-2.30 μ.μ.

ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ: Παναγιώτης Βουδούκης, Φοίβος Καρακάσης, Παναγιώτης Φωτόπουλος, Ανδρέας Τζάθας, Κωνσταντίνος Γκοτσόπουλος, Ορφέας Νίκας, Αντώνης Μαργαλιάς, Ανδρέας Δενδής, Βασίλης Μπουμπούλης, Ηλίας Μπαχάρνικος, Αλέξανδρος Σταθόπουλος, Παναγιώτης Δανελάτος, Δημήτρης Θεοχάρης, Θόδωρος Θεοχάρης, Νεκτάριος Κακούρης, Σπύρος Λαμπρόπουλος, Αντώνης Γκίρμπας, Ανδρέας Κωνσταντακόπουλος.

ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ: Γιάννης Λεοντίου, Νικοφόρος/Ανδρέας Γκότσης, Αιγέας Παντελής, Παναγιώτης Δημακόπουλος, Γιάννης Δαγιαμάς, Ανδρέας Αγγιούς, Βασίλης Μήτταρης, Κωνσταντίνος Κατσαϊτης, Διονύσης Κακολίρης, Ηλίας Μοναστηριώτης, Παναγιώτης Ανδριόπουλος, Δημήτρης Χλιβερός, Θανάσης Τσιάκουλης, Αλέξανδρος Μαντάς, Αλέξανδρος Μπάλας, Φώτη Λέστο, Γιώργος Τσίγκας, Κωνσταντίνος Λεωνιδόπουλος.

ΛΕΪΚΕΡΣ: Γιάννης Χριστοδουλόπουλος, Θανάσης Γεωργακόπουλος, Μιλτιάδης Αγγελόπουλος, Κωνσταντίνος Τζουραμάνης, Παύλος Θωμάς, Νίκος Μπέτσος, Ανδρέας Στάθης, Δημήτρης Πετράτος, Θανάσης Σερέτης, Ηλίας Γαλάνης, Διονύσης Φωτακόπουλος, Στέλιος Σερέτης, Γιώργος Σωτηρόπουλος (2002), Παναγιώτης Δαβίλας, Αντώνης Μαρίνος, Γιώργος Σωτηρόπουλος (2004).

ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ: Ανδρέας Ζαφειράκης, Νίκος Κραβαριώτης, Νίκος Αλεξανδρόπουλος, Γιάννης Βανταράκης, Γιώργος Δημητρακόπουλος, Γιώργος Μαργαλιάς, Αυγουστίνος Γκίκας, Γιάννης Πολίτης, Διονύσης Φιλιππάτος, Χρήστος Μιχαηλίδης, Κωνσταντίνος Κάνιστρας, Κωνσταντίνος Μουρτάς, Βασίλης Αγγελακόπουλος, Θόδωρος Βαφέας, Μιχάλης Παπλάς, Γιάννης Τσάκος, Αγγελος Γραμμενίδης, Στέλιος Κουτσουμάρης.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ

4-5 μ.μ.: Καβαλίερς-Γουόριορς

5-6 μ.μ.: Λέικερς-Μιλγουόκι Μπακς

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

5-6 μ.μ.: Καβαλίερς-Μιλγουόκι Μπακς

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ

7-8 μ.μ.: Λέικερς-Καβαλίερς

8-9 μ.μ.: Γουόριορς-Μιλγουόκι Μπακς

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ

3-4 μ.μ.: Λέικερς-Γουόριορς

ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β' ΓΚΡΟΥΠ 9.30-10.20 π.μ. και 10.20-11.10 π.μ.

ΔΙΑΣ: Νίκος Αλεξίου, Νίκος Λιαρόπουλος, Άγγελος Μπαρδουνιώτης, Βασίλης Καλογερόπουλος/ Κουλούρης, Δημήτρης Κυριαζής, Μάριος/Κανέλος Καραγεωργόπουλος, Μιλτιάδης Ρεμπούτσικας,Αλέξανδρος Σκεπαρνιάς, Φώτης Δημητράς, Παναγιώτης Κανελλόπουλος, Κωνσταντίνος Βαφέας, Δημήτρης Δημόπουλος, Βασίλης Τσιμπουξής, Περικλής Ντάλτας, Χρήστος Κακολίρης, Αλέξανδρος Μαραγκός, Φώτης Μαρλαφέκας, Χρήστος Δημακόπουλος.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Χαρίλαος Μπουρσινός, Άγγελος Φούρλας, Νεκτάριος Μιχαλόπουλος, Γιώργος Μπαλάσης, Κωνσταντίνος Χελάς, Γιώργος Μαλαμής, Δημήτρης Λέζης, Κωνσταντίνος Αποστολόπουλος, Μιχάλης Πανταζόπουλος, Νίκος Χριστοδουλής, Μάριος Τσάμης, Στέφανος Πανής, Φαίδωνας Δενδής, Δημήτρης Μπουζούν, Νίκος Παρασκευόπουλος, Παναγιώτης Μαρλαφέκας (2006), Αναστάσης Χρυσανθόπουλος, Σωτήρης Μαλάμης.

ΕΡΜΗΣ: Γιώργος Βαμβακάς, Παναγιώτης Αλεβιζόπουλος, Απόλλωνας Κράνος, Παναγιώτης Βανταράκης, Ηλίας Καλαντζής, Ορέστης Κρέμης, Χρήστος Παπανδρικόπουλος, Στέφανος Κωνσταντινόπουλος, Διονύσης Σμπόρας, Βασίλης Τρίφας, Νίκος Βαμβακάς, Νίκος Γεωργίου, Νίκος Ζαχαρόπουλος, Χρήστος Γεωργίου, Ασημάκης Φωτήλας, Ανδρέας Σμύρης, Γιάννης Φωτακόπουλος, Δημήτρης Θανασούλας, Κωνσταντίνος Κότσαλος.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ: Γιώργος Κατσιγιάννης, Πέτρος Αγγελόπουλος, Παναγιώτης Μαρλαφέκας, Γιάννης Βουκελάτος, Γιώργος Καϊσης, Παναγιώτης Μακρυγένης, Χρήστος Μπαρούνης., Κωνσταντίνος Σταθόπουλος, Παναγιώτης Παναγιωτόπουλος, Κωνσταντίνος Μακρίδης, Ανδρέα Λεοντίου, Στέργιος Οικονόμου, Νίκος Νικολόπουλος, Παναγιώτης Καρέλης. Βασίλης Παππάας, Μιχάλης Κατσιγιάννης., Δημήτρης Κανελλόπουλος. Λάζαρος Τριαντόπουλος.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ

3-4 μ.μ.: Δίας-Ηρακλής

4-5 μ.μ.: Ερμής-Ποσειδώνας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ

9-10 π.μ.: Δίας-Ερμής

10-11 π.μ.: Ηρακλής-Ποσειδώνας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ

4-5 μ.μ.: Ποσειδώνας-Δίας

5-6 μ.μ.: Ερμής-Ηρακλής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

ΑΣΤΡΑΠΗ: Δήμητρα Τζουραμάνη, Όλγα Κάκου, Βασιλική Παπανικολάοου, Κωνσταντίνα Γιώτη, Διονυσία/Παρ. Λουμπαρδέα, Αγγελική Χατζή, Κλεοπάτρα Γιαννίκα, Μαρία Φωτοπούλου, Μαριάννα Καράβολα, Γεωργία Γκίκα, Σεμίνα Τσίγκα, Ανδριάννα Μακρή, Έφη Ρουμελιώτη, Ιφιγένεια Χαλκίδη.

ΑΝΙΚΗΤΕΣ: Σπυριδούλα Τρίφα, Άννα Τζελεπή,. Γεωργία Ντούλε, Χριστίνα Κονιδάρη, Έλενα Μπαχάρνικου, Μαρία Δημητροπούλου, Αρνέλα Μουλαρά, Βασιλική Μπουρσινού, Κατερίνα Γερασκλή, Γεωργία Γερασκλή, Ελένη Τσαφάι, Μαρία Αθανασοπούλου.

ΑΧΤΥΠΗΤΕΣ: Αναστασία Μπαλάση, Μαρία Πολίτη, Αγγελική Μπούσια, Όλγα Λουμπαρδέα, Ειρήνη Κόρδα, Χαρά Τσιλιμίγκρα, Εμμέλεια Σκέντζου, Άννα Παπαχρήστου, Ελένη Τριάντη, Βασιλική Κατσαϊτη, Κωνσταντίνα Μαζαρακιώτη, Ειρήνη Τρυφωνοπούλου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ (ΑΝΟΙΧΤΟ)

11π.μ.-12 μ.: Αστραπή-Ανίκητες

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

6-7 μ.μ.: Αχτύπητες-Αστραπή

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ

3-4 μ.μ.: Ανίκητες-Αχτύπητες

*Η τελετή λήξης θα γίνει το Σάββατο 25 Ιουνίου.



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [09:57:43]