Παρασκευή 28 Ιουλίου 11:55      18°-28° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Η ΝΕΠ στην Ημερίδα Ορίων αγωνιστικών κατηγοριών και στην Ημερίδα 9-10-11-12 ετών

Η ΝΕΠ στην Ημερίδα Ορίων αγωνιστικών κατηγοριών και στην Ημερίδα 9-10-11-12 ετών



Στην Ημερίδα Ορίων αγωνιστικών κατηγοριών και στην Ημερίδα για κολυμβητές 9, 10, 11 και 12 ετών, που θα διοργανωθούν το Σάββατο στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» της Πάτρας, θα συμμετάσχει η ΝΕΠ. Αναλυτικά όλες οι συμμετοχές ανά ηλικιακή κατηγορία:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1995 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ
2 ΜΠΟΣΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ
3 ΤΣΟΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ
4 ΜΑΡΓΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1998 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ
5 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2000 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΕΤΑΛ 200 ΜΑ
6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ. 2000 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ 200 ΕΛΕΥΘ 400 ΕΛΕΥΘ
7 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ
8 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 50 ΠΕΤΑΛ 100 ΠΕΤΑΛ 200 ΠΕΤΑΛ
9 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2001 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
10 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΣΟΣ 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ
11 ΡΑΚΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - ΣΩΤΗΡΙΑ 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ
12 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ
13 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΠΡΟΣΘ
14 ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΑΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ 200 ΜΑ
16 ΖΑΜΠΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΕΤΑΛ
17 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2003 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΠΡΟΣΘ
18 ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 50 ΥΠΤΙΟ 100 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΕΤΑΛ
19 ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 50 ΠΕΤΑΛ 100 ΠΕΤΑΛ 200 ΠΕΤΑΛ
20 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 50 ΠΕΤΑΛ 200 ΜΑ 400 ΜΑ
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 100 ΕΛΕΥΘ 200 ΕΛΕΥΘ 400 ΕΛΕΥΘ
2 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 400 ΕΛΕΥΘ 800 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 50 ΥΠΤΙΟ 100 ΥΠΤΙΟ 200 ΜΑ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΜΑ
5 ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 200 ΜΑ
6 ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 200 ΕΛΕΥΘ 400 ΕΛΕΥΘ 800 ΕΛΕΥΘ
7 ΜΠΙΤΣΗ ΡΑΦΕΛΛΑ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 200 ΜΑ
8 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ
9 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΠΡΟΣΘ
10 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 200 ΜΑ
11 ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 100 ΕΛΕΥΘ 200 ΕΛΕΥΘ
12 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 2005 200 ΕΛΕΥΘ 400 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
13 ΜΠΑΖΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 200 ΕΛΕΥΘ 400 ΕΛΕΥΘ
14 ΜΠΙΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 200 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 100 ΥΠΤΙΟ
15 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΝΙΚΗ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ
16 ΠΛΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΕΤΑΛ 100 ΠΕΤΑΛ
17 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΠΡΟΣΘ
18 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2005 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΜΑ
19 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 50 ΠΡΟΣΘ 100 ΠΡΟΣΘ 200 ΠΡΟΣΘ
20 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
21 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΔΩΡΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ
22 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
23 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ
24 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
25 ΚΟΜΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
26 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛ. 2006 50 ΕΛΕΥΘ 200 ΕΛΕΥΘ
27 ΜΑΝΟΣ ΑΡΗΣ 2006 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ
28 ΜΑΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 50 ΠΕΤΑΛ 200 ΜΑ
29 ΜΠΙΤΣΗ ΚΟΡΑΛΙΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ
30 ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006 50 ΠΕΤΑΛ 50 ΠΡΟΣΘ
31 ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 200 ΕΛΕΥΘ 100 ΥΠΤΙΟ
32 ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 50 ΠΕΤΑΛ 200 ΜΑ
33 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
34 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. 2007 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
35 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
36 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
37 ΛΙΒΑΘΥΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
38 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΝΙΚΗ 2007 50 ΠΕΤΑΛ 50 ΠΡΟΣΘ
39 ΣΚΟΥΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΕΤΑΛ
40 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
41 ΤΖΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ
42 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ. 2007 50 ΠΕΤΑΛ 50 ΠΡΟΣΘ
43 ΤΖΙΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ
44 ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [11:55:35]