Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 14:26      10°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικο: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικο: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι παραμονής της 29ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στη Δόξα Παραλίας και τη Θύελλα Πατρών. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4 (5.30 μ.μ.)
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Λέων, Τζουανόπουλος.
Δημ. Κάτω Αχαΐας: Αχαϊκή - Διαγόρας, Χρονάς.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Εθνικός Σαγεΐκων, Ανδριανός.
Γηπ. Δημητρόπουλου: Ακράτα - Αναγέννηση Πατρών, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Αρης, Τιμολέων.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα - Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Πήγασος, Μακρυπόδης.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4 (5.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Απόλλων Βίδοβας, Ντάβλα.
Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός - Αρλα, Καλύβας.
Γηπ. Ντα Λουζ: Θέα - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Δίας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας: Λιμνοχώρι - Αστέρας Μιντιλογλίου, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Παναχαϊκός, Καμζόλας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Ολυμπιακός - Φαραϊκός, Ντάβλα.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Καλάβρυτα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Δαβουρλής - Δόξα Ελαιώνα, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Πάτραι 2008 - Νίκη, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αβύθου, 5.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Χρονάς.
Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Μ. Δικέφαλος, Τιμολέων.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Αχαιός - Αετός, Καλύβας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5.30 μ.μ.: Ποσειδών - Πολύτεκνος, Αθανασόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Αρης Κουνινάς, Κομνηνός.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2.30 μ.μ.: Καμίνια - Αίολος Κ. Αλισσού, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Πρωτέας - Ατλας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Μετοχίου, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Σταροχώρι, Τσουγκράνης.
Γηπ. Πέττα, 5.30 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Πείρος, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Κρίνου, 5.30 μ.μ.: Κρίνος - Διαγόρας 2010, Διονυσόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Πήγασος Πατρών - Δάφνη, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ηρακλής Πατρών - Αυτόνομη, Τσούτσης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 2.30 μ.μ.: Δρέπανο - Αχιλλέας Οβρυάς, Πίστας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Τραγουλιάς.
Γηπ. Θύελλας, 5.30 μ.μ.: Ωλενιακός - Αρόη, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Ρωμανός, Τσιρίνης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 5.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - ΑΠΣ Πάτραι, Αναγνωστόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Πετεινοί - Πυρσός, Κουρτέσης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 2.30 μ.μ.: Γαλήνη - Αχαϊκός, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Καλλιθέα, Βαβίλης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Δόξα Πατρών, Καμζόλας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 2.30 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Ζαβλάνι, Καραβασίλης.
Γηπ. Παναχαϊκής, 5.30 μ.μ.: Παναχαΐς - ΑΕΚ Πατρών, Καραγιάννης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα, 1.30 μ.μ.: Δάφνες - Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 2.30 μ.μ.: Σπάρτακος - Φλόγα Ροδιάς, Χάιδος.
Γηπ. Νικολεΐκων, 2.30 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Αργυρά, Μέρμηγκας.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 5.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Θύελλα Αιγείρας, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Ζήρια/ΤΑΔ' 93, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Σκεπαστού, 5.30 μ.μ.: Σκεπαστό - ΑΟ Αβύθου, Σακελλαρίου.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [14:26:59]