Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 19:42      4°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Ενημέρωση για τα ματς

Ερασιτεχνικό: Ενημέρωση για τα ματς



Ενημερωθείτε εδώ για τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της Β' και της Γ' Κατηγορίας (με μαύρα γραμματα τα τελικά):




Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-3
Γηπ. Αρλας, 5.30 μ.μ.: Αρλα - Λιμνοχώρι 0-0
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Δίας - Απόλλων Εγλυκάδας 1-2
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Ολυμπιακός 1-0
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 2.30 μ.μ.: Αετός - Αστέρας Τέμενης 5-1: Μαραγκός 23', Ρουντζαμάνης 50' 59' 60', Καρελής 63', Χασάλα 76' - Βλάχος 56'
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Πάτραι 2008 2-1: Συρμής 32', Μουζής 49' - Σιάχος 22'
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Αναγέννηση/Αίας 3-2
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5.30 μ.μ.: Ποσειδών - Δαβουρλής 1-2

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ισώματος, 5.30 μ.μ.: Πείρος - Κρίνος 3-1
Γηπ. Λουσικών, 5.30 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Σταροχώρι 2-3
Γηπ. Λακκόπετρας, 5.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Δόξα Πέττα 1-3
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Διαγόρας - Ροΐτικα 5-6
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Ατλας - Καμίνια 1-1
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Δάφνη - Δρέπανο 1-7
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Αρόη - ΑΠΣ Πάτραι 1-4
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ωλενιακός 1-8
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Πήγασος Πατρών - Ανω Καστρίτσι 1-4
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Αυτόνομη - Φλόγα Κ. Καστριτσίου 1-4
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Αίας Πατρών - Ηρακλής Πατρών 1-1
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 5.30 μ.μ.: Ρωμανός - Αετός Ρίου 0-3
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2.30 μ.μ.: Καλλιθέα - ΑΕ Αρόης 3-1
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 2.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Γαλήνη 2-1
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2.30 μ.μ.: Δόξα Πατρών - Ικαρος Πετρωτού 1-0
Γηπ. Ρίου, 2.30 μ.μ.: Ζαβλάνι - Πετεινοί 3-3
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Δάφνες 4-1
Γηπ. Δημητρόπουλου, 5.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Φοίνικας Σαλμενίκου 1-7
Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Λύκοι Διακοπτού 4-0
Γηπ. Πλαστήρα, 5.30 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Σπάρτακος 1-1
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Αργυρά - Σκεπαστό 3-0
Γηπ. Αιγείρας, 5.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Φλόγα Ροδιάς 1-1





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [19:42:38]