Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 20:21      9°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Νίκος Μακρυπόδης θα διευθύνει το ντέρμπι παραμονής της 28ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στην Αναγέννηση Ψαθοπύργου και τη Δόξα Παραλίας. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4 (5.30 μ.μ.)
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Απόλλων Συνοικισμού, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Ατρόμητος, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Ακράτα, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Κεραυνός, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Δόξα Παραλίας, Μακρυπόδης.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Λέων, Ντάβλα.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Αχαϊκή, Ανδριανός.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Πανμοβριακός, Ρηγόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Παναχαϊκός - Φωστήρας, Χρονάς.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Θέα, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου, 5.30 μ.μ.: Κεραυνός Μιτόπολης - Τριταιικός, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Νίκη - Αχιλλέας Καμαρών, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Αχαιός, Καμζόλας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 6 μ.μ.: Καλάβρυτα - Μέγας Δικέφαλος, Παπάδης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Αρλας, 5.30 μ.μ.: Αρλα - Λιμνοχώρι, Καμζόλας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Δίας - Απόλλων Εγλυκάδας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Ολυμπιακός, Τζουανόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 2.30 μ.μ.: Αετός - Αστέρας Τέμενης, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Πάτραι 2008, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Αναγέννηση/Αίας, Καλύβας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5.30 μ.μ.: Ποσειδών - Δαβουρλής, Ανδριανός.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ισώματος, 5.30 μ.μ.: Πείρος - Κρίνος, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Λουσικών, 5.30 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Σταροχώρι, Πίστας.
Γηπ. Λακκόπετρας, 5.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Δόξα Πέττα, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Διαγόρας - Ροΐτικα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Ατλας - Καμίνια, Τσιρίνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Δάφνη - Δρέπανο, Τσούτσης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Αρόη - ΑΠΣ Πάτραι, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ωλενιακός, Παπαπαύλου.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Πήγασος Πατρών - Ανω Καστρίτσι, Βαβίλης.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Αυτόνομη - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Αίας Πατρών - Ηρακλής Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 5.30 μ.μ.: Ρωμανός - Αετός Ρίου, Παπάδης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2.30 μ.μ.: Καλλιθέα - ΑΕ Αρόης, Παλαιολόγος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 2.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Γαλήνη, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2.30 μ.μ.: Δόξα Πατρών - Ικαρος Πετρωτού, Τιμολέων.
Γηπ. Ρίου, 2.30 μ.μ.: Ζαβλάνι - Πετεινοί, Σπηλιωτόπουλος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Δάφνες, Γιαννέας.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 5.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Φοίνικας Σαλμενίκου, Τσουγκράνης.
Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Λύκοι Διακοπτού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Πλαστήρα, 5.30 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Σπάρτακος, Μέρμηγκας.
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Αργυρά - Σκεπαστό, Κουρτέσης.
Γηπ. Αιγείρας, 5.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Φλόγα Ροδιάς, Πολυγένης.
Γηπ. Νικολεΐκων, 5.30 μ.μ.: Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Κομνηνός.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [20:21:23]