Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 06:01      4°-14° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων



Ο Νίκος Χρονάς θα διευθύνει την αναμέτρηση της 27ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στη Δόξα Παραλίας και τη Θύελλα Αιγίου. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4 (5.30 μ.μ.)
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Εθνικός Σαγεϊκων, Μακρυπόδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Αναγέννηση Πατρών, Καλύβας.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Θύελλα Αιγίου, Χρονάς.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Θύελλα Πατρών, Ρηγόπουλος.
Δημ. Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Πήγασος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Διαγόρας, Νταβλά.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός.
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Πανμοβριακός, Αναγνωστόπουλος.
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5.30 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Κεραυνός Μιτόπολης, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Παναχαϊκός, Καμζόλας.
Γηπ. Οβρυάς, 5.30 μ.μ.: Φωστήρας - Τριταιικός, Τσιρογιάννης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Δόξα Ελαιώνα, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Καλάβρυτα, Βαβίλης.
Γηπ. Αβύθου, 5.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Δαβουρλής, Τιμολέων.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 2.30 μ.μ.: Θέα - Αρλα, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2.30 μ.μ.: Ολυμπιακός - Δίας, Καλύβας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Απόλλων Βίδοβας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Βραχνεϊκων, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεϊκων - Δόξα Χαλανδρίτσας, Ανδριανός.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Πάτραι 2008 - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπάδης.
Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Νίκη - Πάτρα 2005, Μακρυπόδης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Αχαιός - Ποσειδών, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 8 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Αετός, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4 (5.30 μ.μ.)
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα: Δάφνες - Ζήρια, Σακελλαρίου.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2.30 μ.μ.: Πρωτέας - Ικαρος Λακκόπετρας, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Κρίνου, 5.30 μ.μ.: Κρίνος - Δόξα Πέττα, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Διαγόρας 2010, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5.30 μ.μ.: Σταροχώρι - Ατλας, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ροϊτίκων, 5.30 μ.μ.: Ροΐτικα - Πείρος, Καμζόλας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Αχιλλέας Οβρυάς, Καραγιάννης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 2.30 μ.μ.: Αυτόνομη - Αίας Πατρών, Κουρτέσης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5.30 μ.μ.: Δρέπανο - Ανω Καστρίτσι, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Αετός Ρίου - Πήγασος Πατρών, Τιμολέων.
Γηπ. Θύελλας, 5.30 μ.μ.: Ωλενιακός - Ρωμανός, Τσουγκράνης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 5.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Αρόη, Τσιρίνης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Γαλήνη - Δόξα Πατρών, Καραβασίλης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: ΑΕΚ Πατρών - Αχαϊκός, Σαφαρίκας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2.30 μ.μ.: Πετεινοί - Καλλιθέα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 2.30 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Ικαρος Πετρωτού, Τσούτσης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Παναχαΐς - Ζαβλάνι, Βαβίλης.
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Σπάρτακος - ΑΟ Αβύθου, Μαχαίρας - Μουστάκας.
Γηπ. Σκεπαστού, 5.30 μ.μ.: Σκεπαστό - Λύκοι Διακοπτού, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου, Σακελλαρίου.
Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Φοίνικας - Αργυρά, Χρονάς.
Γηπ. Αιγείρας, 5.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Αρης Κουνινάς, Καπελλάκης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 5.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Δήμος Διακοπτού, Παλαιολόγος.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [06:01:46]