Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 19:53      10°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές στα ματς

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές στα ματς



Ο Νίκος Μακρυπόδης ορίστηκε να διευθύνει το ματς της 26ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Πανμοβριακό και την Αχαϊκή. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3 (4 μ.μ.)
Γηπ. Βραχνεϊκων: Διαγόρας - Απόλλων Συνοικισμού, Καλύβας .
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Λέων, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Αχαϊκή, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων: Αναγέννηση Πατρών - Αρης, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Ατρόμητος, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Κεραυνός, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Δόξα Παραλίας, Ρηγόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Λιμνοχώρι, Χρονάς.
Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός - Απόλλων Εγλυκάδας, Βαβίλης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Απόλλων Βίδοβας - Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Θέα, Καμζόλας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνα - Μέγας Δικέφαλος, Αθανασόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Δίας - Φαραϊκός, Ντάβλα.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 5 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Δόξα Χαλανδρίτσας, Καμζόλας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5 μ.μ.: Παναχαϊκός - Ολυμπιακός Πατρών, Μακρυπόδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 2 μ.μ.: Ποσειδών - Αστέρας Τέμενης, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αχιλλέας Καμαρών, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 5 μ.μ.: Αετός - Καλάβρυτα, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 5 μ.μ.: Πολύτεκνος - Πάτραι 2008, Σακελλαρίου.
Γηπ. Αβύθου, 5 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Αχαιός, Τζουανόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3 (4 μ.μ.)
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Καλλιθέα - Παναχαϊς, Τρίγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεϊκων, 2 μ.μ.: Πρωτέας - Καμίνια, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Πέττα, 5 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Ροϊτικα, Τιμολέων.
Γηπ. Ισώματος, 5 μ.μ.: Πείρος - Ατρόμητος Λάππα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Βραχνεϊκων, 5 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Αίολος Κ. Αλισσού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 5 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Κρίνος, Παπάδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 11.30 π.μ.: Πήγασος - Ωλενιακός, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 2 μ.μ.: Δάφνη - Ηρακλής Πατρών, Κουρτέσης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 2 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων - Αρόη, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 5 μ.μ.: Αίας Πατρών - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 5 μ.μ.: Ρωμανός - ΑΠΣ Πάτραι, Βαβίλης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5 μ.μ.: Δρέπανο - Αετός Ρίου, Αναγνωστόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεϊκων, 11.30 π.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Πετεινοί, Καραβασίλης.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 11.30 π.μ.: Ψηλαλώνια - ΑΕΚ Πατρών, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ντα Λουζ, 5 μ.μ.: Αχαϊκός - Πυρσός, Παλαιολόγος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νικολεϊκων, 2 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Φοίνικας Σαλμενίκου, Κομνηνός.
Γηπ. Προαστείου, 2 μ.μ.: Αργυρά - Σπάρτακος, Σαμαρτζής.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 5 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Θύελλα Αιγείρας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Νικολεϊκων, 5 μ.μ.: Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου - Αρης Κουνινάς, Μάρδας.
Γηπ. Ροδιάς, 5 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Φλόγα Ροδιάς, Τσουγκράνης.
Γηπ. Πλαστήρα, 5 μ.μ.: Δάφνες - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γιαννέας.
Γηπ. Καμαρών, 5 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Σκεπαστό, Πίστας.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [19:53:31]