Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 19:52      4°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το σημερινό πρόγραμμα (συνεχής ενημέρωση)

Ερασιτεχνικό: Το σημερινό πρόγραμμα (συνεχής ενημέρωση)



Πλούσιο και σήμερα το πρόγραμμα στα ματς των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων. Αναλυτικά το πρόγραμμα (συνεχής ενημέρωση για τα αποτελέσματα):




Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Τριταιικός, Τζαγκαράκης. 3-2
Γηπ. Ντα Λουζ, 1.30 μ.μ.: Θέα - Φωστήρας, Μακρυπόδης 0-4
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αστέρας Μιντιλογλίου, Βαβίλης 4-1
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αρλα, Χρονάς. 3-1
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Δίας, Τζουανόπουλος. 2-1
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Παναχαϊκός, Ανδριανός. 1-4
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος. 1-1
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Πάτραι 2008 - Δαβουρλής, Αθανασόπουλος 0-5
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Καμίνια - Ικαρος Λακκόπετρας, Τσιρίνης. 2-1
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 1 μ.μ.: Σταροχώρι - Πρωτέας, Τσουγκράνης. 1-3
Γηπ. Ροϊτίκων, 4 μ.μ.: Ροΐτικα - Κρίνος, Αναγνωστόπουλος. 1-2
Γηπ. Λουσικών, 4 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Πείρος, Παναγιωτόπουλος. 0-5
Γηπ. Μετοχίου, 4 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Δόξα Πέττα, Ρηγόπουλος. 2-0
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Αυτόνομη - Δάφνη, Μαχαίρας-Μουστάκας 5-2
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Αρόη - Ρωμανός, Παλαιολόγος. 0-1
Γηπ. Θύελλας, 4 μ.μ.: Ωλενιακός - Δρέπανο, Καραβασίλης. 2-4
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Αίας Πατρών - Αχιλλέας Οβρυάς, Σαμαρτζής. 2-1
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 4 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Σαφαρίκας. 5-0
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Πετεινοί - ΑΕ Αρόης, Τραγουλιάς. 3-1
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Πυρσός - Ψηλαλώνια, Παπάδης. 0-2
Γηπ. Ντα Λουζ, 10.30 π.μ.: Αχαϊκός - Ζαβλάνι, Τσιρογιάννης. 2-0
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕΚ Πατρών - Γαλήνη, Ασπρουλόπουλος. 1-4
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Παναχαΐς - Ικαρος Πετρωτού, Πετρόπουλος. 1-2
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Σπάρτακος - Λύκοι Διακοπτού, Κουρτέσης. 2-1
Γηπ. Καμαρών, 4 μ.μ.: Φοίνικας -Σκεπαστό, Μέρμηκας. 5-0
Γηπ. Πλαστήρα, 4 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Δήμος Διακοπτού, Γιαννέας. 0-4
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Διονυσόπουλος. 2-4
Γηπ. Νικολεΐκων, 4 μ.μ.: Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου - ΑΟ Αβύθου, Κομνηνός. 0-6
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς -Δάφνες, Σακελλαρίου. 3-0
Γηπ. Αιγείρας, 4 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Αργυρά, Σπηλιωτόπουλος. 1-0



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [19:52:01]