Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 11:11      0°-11° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Ο Φαραϊκός με το Λιμνοχώρι

Ερασιτεχνικό: Ο Φαραϊκός με το Λιμνοχώρι



Το ντέρμπι του Α' Ομίλου ανάμεσα στον Φαραϊκό και το Λιμνοχώρι κυριαρχεί στο πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας. Συνοπτικά τα σημερινά ματς έχουν ως εξής:


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Δίας - Παναχαϊκός, Χρονάς.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3.30 μ.μ.: Δόξα Χαλ. - Φωστήρας, Καμζόλας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδ. - Τριταιικός, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Κεραυνός Μιτόπολης, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Λιμνοχώρι, Παπαδόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Δαβουρλής, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Πάτραι 2008 - Αστέρας Τέμενης, Σακελλαρίου.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Αετός Πατρών - Ποσειδών, Αθανασόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.30 μ.: Σταροχώρι - Ικαρος Λακκόπετρας, Κούσης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Ατλας - Δόξα Πέττα, Τσούτσης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Πρωτέας, Καραβασίλης.
Γηπ. Λουσικών, 3.30 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Κρίνος, Πετρόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 3.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Ροΐτικα, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ωλενιακός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 10 π.μ: Αχιλλέας Οβρυάς - Δάφνη, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας,10 π.μ.: Αρόη - Δρέπανο, Σαφαρίκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Πήγασος Πατρών, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ρωμανός, Τιμολέων.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αίας Πατρών - Ανω Καστρίτσι, Παλαιολόγος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Δόξα Πατρών, Τσουγκράνης.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Ζαβλάνι - Γαλήνη, Παπάδης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12.30 μ.: Αχαϊκός - Ικαρος Πετρωτού, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Παναχαΐς - Πετεινοί, Παναγιωτόπουλος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Σπάρτακος - Φοίνικας Σαλμενίκου, Τραγουλιάς.
Γηπ. Προαστείου, 1.30 μ.μ.: Αργυρά - Δήμος Διακοπτού, Βαβίλης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Δάφνες, Ζαρκάδας.
Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Τσουγκράνης.
Γηπ. Αιγείρας, 3.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Σκεπαστό, Κομνηνός.
Γηπ. Πλαστήρα, 3.30 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Δρεμσίζης.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3.30 μ.μ.: Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου-Λύκοι Διακοπτού, Μέρμηγκας.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [11:11:10]